A KEVERKAMP SS BISSCHOP&CO Zorg Accent 2 Verzorgenden IG zoekt Assistent Accountant ft - T" AB Oost v_ m ZorgSelect www.kenbnijverdal.nl Keverkamp, Bisschop Co is een zelfstandig opererend kantoor op het gebied van accountancy belastingadvies. Wij bedienen een breed scala aan klanten, waaronder alle branches binnen het midden- en kleinbedrijf, non-profit organisaties en ("semi") overheden. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een In deze fulltime functie wordt in teamverband gewerkt aan administraties van cliënten, waarbij je wordt ingewerkt en begeleid door een ervaren medewerker. De werkzaamheden zullen bestaan uit het coderen en inboeken van administraties, het samenstellen van jaarrekeningen en het verzorgen van fiscale aangiften. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat welke minimaal een middelbare administratieve opleiding heeft voltooid en bereid is zich verder te ontwikkelen. Verder heeft de kandidaat naast de financiële affiniteit ook goede communicatieve en contactuele vaardigheden, heeft gevoel voor commercie en werkt klant- en resultaatgericht. Naast uitstekende arbeidsvoorwaarden bieden wij een collegiale en professionele werksfeer, goede opleidingsfaciliteiten en carrièreperspectieven in een representatieve omgeving. Interesse? Richt je schriftelijke reactie met C.V. naar: Keverkamp, Bisschop Co, t.a.v. dhr R.G.H. Koelen, Smidsweg 11, ?441 EJ Nijverdal of per e-mail: rov.koelen kenbnijverdal.nl Bladmanager m/v WGGGNGR huis-aan-huiskranten IDinsdag 21 november 2006 39 TWENTE/OOST-ACHTERHOEK: WWW.ZORGSELECT.nl Voor de afdeling Schöppe, locatie Krönnenzommer, waar somatische bewoners verpleegd, verzorgd en begeleid worden, zijn voor team A op korte termijn enige vacatures. De Schöppe bestaat uit 3 units/teams. Op team A wordt zorg verleend aan cliënten die komen voor reactivering; op team B en C aan longstay bewoners. Er wordt vanuit vraaggerichte zorg gewerkt, waarbij de wens, de behoefte van de bewoners en de cliënten die komen voor reactivering betreffende zorg, wonen en welzijn zoveel mogelijk ingewilligd wordt. Enthousiasme, affiniteit, flexibiliteit en creativiteit zijn naast kundigheden als in dialoog en in onder handeling treden, belangrijke houdingsaspecten die we van het personeel vragen. We zijn in dat kader op zoek naar voor gemiddeld 2 uur per week gerekend op jaarbasis met bereidheid tot meerwerk Het betreffen dienstverbanden voor bepaalde tijd voor de duur van een jaar. Na evaluatie zullen ze hoogstwaarschijn lijk omgezet worden in dienstverbanden voor onbepaalde tijd. Je bent bereid gemiddeld 3 diensten in de week te werken en zonodig ingezet te worden binnen team B en C. Tot je taken behoren - begeleidende en verzorgende werkzaamheden ten aanzien van genoemde cliëntencategorie. Wat wij verwachten - diploma MBO-VZ IG of vergelijkbaar - applicatiecursus ziekenverzorgende, indien je je diploma ziekenverzorgende vóór I989 behaald hebt - affiniteit met cliënten die reactiveren - bij voorkeur ervaring met genoemde categorie cliënten - kennis van en inzicht in de actuele ontwikkelingen met betrekking tot zorg - in staat zijn in overleg en in onderhandeling te gaan met cliënten betreffende gemaakte afspraken en daarin te kunnen stimuleren - beheersing van Windows basis. Word basis en kunnen werken met (intern) mailsysteem - zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden Salariëring conform FWG-schaal 33, 34 of 35 van de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Een aanstellings keuring kan deel uitmaken van de procedure. Informatie Nadere informatie kan verkregen worden bij mevrouw G. Veldhuis, teamleider, telefoon (0546) 68 80 00. Sollicitaties Je kunt binnen 14 dagen reageren op deze vacature via www.zorgselect.nl/vacaturebank (zoek op vac.nr. SZA-1813/solliciteer). Heb je geen internet, stuur dan je brief onder vermelding van vac.nr. SZA-I8I3 naar ZorgSelect, postbus 1212, 7550 BE Hengelo. Werkgeversvereniging Zorgsector Twente/Oost Achterhoek AB Oost is dé totaaloplosser voor alles wat met arbeid en personeel heeft te maken. Bedrijven in Drenthe, Overijssel, Flevoland en Gelderland kunnen gebruik maken van onze diensten. Voor elk bedrijf en elk personeelsvraagstuk zoeken wij de best passende oplossing. We doen dit voor bedrijven in de agrarische en veterinaire sector, de bouw, de grond-, weg- en waterbouw, de metaalsector, de groenvoorziening en de transportsector. Ook voor de zakelijke dienstverlening bieden wij totaaloplossingen. Kortom: als het om arbeid gaat, dan is AB Oost uw partner. Medewerkers varkenshouderij Locatie: omgeving Enter Bijzonderheden: wij zoeken voor een fokzeugenbedrijf een vaste medewerker voor alle voorkomende werkzaamheden. Dienstverband: 3 dagen in de week. De werkdagen zijn bij voorkeur op dinsdag, woensdag en donderdag. Daarnaast wordt er eens per maand op zondag gewerkt. Locatie. Haaksbergen Bijzonderheden: wij zoeken een medewerker voor de dagelijkse werkzaamheden in de kraamstal. Kennis van de varkens houderij is een pre. Dienstverband: 5 halve dagen per week. Maandag- t/m vrijdagmorgen. Heb je interesse? Neem dan contact op met AB Oost via telefoonnummer 0900-9896. Je kunt ook je CV met motivatie sturen naar AB Oost t.a.v. Arend Bakker, Ambachtsstraat 5-7, 7461 TP Rijssen of per e-mail: abakker@aboost.nl Kijk voor meer informatie over AB Oost of overige vacatures op: www.aboost.nl www.aboost.nl Oost ACCOUNTANCY BELASTINGADVIES Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huis- kranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten BV wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regio nale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezens waardig medium. Voor de regio Twente Achterhoek zijn wij op zoek naar een: Ondernemer en inspirator (36 uur per week) De functie In deze functie zoeken wij een inspirerende leidingge vende met ondernemerschap hoog in het vaandel. Je geeft leiding aan een commercieel team en legt en onderhoudt tevens zelf contacten met belangrijke adver teerders en verenigingen binnen het werkgebied met als doel het realiseren van advertentieomzet. Je volgt marktontwikkelingen en vertaalt deze naar verkoopkan sen. Je neemt zelf het initiatief deze kansen te benutten of stuurt het team hierop aan. Je stelt de omzetbegro- ting op en realiseert deze, alsmede individuele targets en jaarplanningen. Een en ander in samenspraak met de commercieel regiodirecteur en het eigen verkoopteam. Je profiel Je bent resultaatgericht, zelfstandig en initiatiefrijk; Je beschikt over uitstekende contactuele vaardigheden en commercieel talent' Je hebt HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur aangevuld met NIMA A/B of Sales A/B; En je hebt ervaring in leidinggeven en /of in een commerciële functie. Herken je je in dit profiel? Dan leren wij je de rest! Wij bieden je een boeiende en afwisselende commerciële functie binnen een dynamische en collegiale werkomgeving met ruimte voor leren en persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast kennen wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Informatie over deze functie kun je inwinnen bij de heer G. ter Hedde, commercieel regiodirecteur, tel: 053-4842472. Je schriftelijke sollicitatie kun je, binnen twee weken na verschijning van deze adverten tie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. mevrouw M. Jongman, afdeling Personeel Organisatie, postbus 692, 7500 AR te Enschede. Reageren per e-mail kan ook: c.hoekman@whk.wegener.nl Algemene informatie over Wegener Huis-aan-huiskranten BV vind je op onze internetsite www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl Meer bereiken. Met Wegener

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 39