Hp Kerstmarktarrangement Opgeven vrijwilligers jaarlijkse verkiezing Landal Het kan nog scherper! BOERHOF LAMINAAT Landal "Vanwege een interne verbouwing gaan veer 20 showroonikeukens van Poggenp RO '30, Pronorm, MK en Maistn onze showroom verlaten mei kortingen totca.. Bovendien een gratis vakantie op de koop toe." HULPKRACHTEN HORECA M/V bij Landal Hoog Vaals Buiten de openings tijden op afspraak! Dorpsstraat 50 CONTACT Tel: 05?2 ?8 12 66 E-MAU EN WEBSITE '.voneni&baerhof. n! ;T.:, vvwvv.boerhof.ni OPENINGSTIJDEN di t/m vi g.oo -17.30 uur zaterdag 9.30 - xö.oo uu> Keukenstudio Regio Oost Vraag naar de loon,aarden op de showroom a^^fe Molendijk-Noord 59 7461JG Rijssen - Telefoon (0548) 530340 www.keukenstudio.nl I keuker keukenstudio regio oost rijssen bijvoorbeeld Maistri Kalos Van 17550.- voor 8775.- en een gratis reis naar bijv. de Canarische eilanden we hebben showroom keukens voor 4850.- Wil je tijdens weekenden en/of vakanties wat bijverdienen in de horeca? Neem dan snel contact op met de heer T. Kuurman, Hoofd Horeca Landal Twenhaarsveld Landuwerweg 17, 7451 SP in Holten Tel.: 0540-56 46 75 Is het beeldkwaliteit van de standaard DVD nog niet goed genoeg voor je? Dan is er goed nieuws. De Blu-ray Disc-speler maakt het mo gelijk om optimaal te genieten van HDTV. Met een enkele kabel valt de BD-P1000 ge makkelijk aan te sluiten op een HD-apparaat voor een scherper, levendiger HD-beeld dat ve le malen beter is dan de videokwaliteit die een DVD kan leveren. High Definition is een verbe tering in zien en horen. Het beeld is helderder en bevat een onwaarschijnlijk groot aantal kleuren. Met het multichannel-geluid ervaar je een echt bioscoopgevoel. De speler geeft films, videoclips, digitale foto's en MP3-bestanden op Multi Media-, Secure Digital-, Compact Rash- en Micro Drive-kaar ten direct weer.Meer informatie is te vinden op www.samsung.nl. Dinsdag 21 november 2006 IWONINGINRICHTERS WGGGNGR huis-aan-huiskranten VOORWAARDEN EN CONDITIES: Elke persoon voor de midweek en het weekend extra kost €42,50, bij een weekboeking kost elke persoon extra €67,50 Alleen voor nieuwe reserveringen. Niet geldig in combinatie met andere kortingen, spaarprogramma's, all-in arrangemen ten of acties. De beschikbaarheid van bungalows voor deze aanbieding kan per aankomstdatum verschillen en is beperkt. RIJSSEN/ HOLTEN - Sinds de herindeling vindt er de jaarlijkse verkiezing van de vrijwilligers van het jaar plaats. Hiervoor kan iedereen vrijwilligers voor dragen. Ruim tweehonderd organisaties zijn hiervoor ook aangeschreven. Uit alle voordrachten wordt per kern (Rijssen en Holten) een vrijwilliger van het jaar gekozen en een jeugdvrijwil- liger uit Holten of Rijssen. Op die manier wil de ge meente deze vrijwilligers ex tra in het zonnetje zetten en bovenal over de hoofden van deze vrijwilligers hen haar waardering uitspreken voor alle vrijwilligerswerk dat in de gemeente Rijssen-Holten wordt verricht. Speciale aandacht is er voor jeugdige vrijwilligers. Het verrichten van vrijwilligers werk door de jeugd moet ge stimuleerd worden. Daarom kunnen vrijwilligers onder de 23 jaar voordragen wor den voor de speciale aan- moedigings/ stimulerings- prijs. De burgemeester maakt tijdens de nieuwjaars receptie dinsdag 2 januari om 19.30 uur de vrijwilligers van het jaar bekend. Hij reikt dan aan deze twee vrijwilli gers de vrijwilligersspeld uit. De jeugdige vrijwilliger van het jaar ontvangt een oorkon de en de stimuleringsprijs in de vorm van waardebonnen. Door de Rabobanken Rij s- sen-Enter en West Twente worden geldprijzen beschik baar gesteld die door de alle drie de vrijwilligers aange wend kunnen worden voor goede doelen waar vrijwilli gers bij betrokken zijn. Zo'n tweehonderd organisa ties en instellingen zijn aan geschreven met het verzoek een voordracht in te dienen. Een voordrachtformulier met antwoordenvelop zijn daar toe bijgevoegd. Vorig jaar zijn veel reacties ontvangen. Dat was voor de gemeente het bewijs dat de ingeslagen weg de juiste was. De voordrachten moeten voor 1 december 2006 inge diend worden. De aange schreven organisaties kun nen de voordrachtformulie ren terugzenden in de retou renvelop of in de volgende verkiezingsbussen depone ren: beide locaties van de ge meentehuizen in Holten en Rijssen; gemeentewinkel in Rijssen; ROC van Twente, locatie Prins Bernhardstraat; alle verpleeg- en verzor gingshuizen in Holten en Rijssen; bibliotheken Holten en Rijssen; gebouw De Boschkamp in Holten; ver enigingsgebouw Bethanië in Dijkerhoek; gebouw 't Tref punt in Espelo. Bij de bussen liggen ook voordrachtformu lieren voor iedereen die een vrijwilliger wil voordragen. De gemeente ro ept iedereen op, vrijwilligers voor te dragen die zich op een bijzondere manier inzet ten. Dat kan ook digitaal. Het voordrachtformulier staat op de site van de gemeente (www.rijssen-holten.nl) on der 'formulieren' in het menu 'gemeenteloket'. Wist u eigenlijk wel dat Boerhof ook beschikt over een complete collectie laminaatvloeren? Kwaliteit van de bovenste plank! De voordelen van laminaatvloeren? Hygiënisch, makkelijk te onderhouden en gewoon mooi! Laat de beslommeringen rond de feestdagen even voor wat ze zijn en ga u echt voorbereiden op de Kerst in de streek waar tra ditioneel de meeste en mooiste Kerstmarkten te vinden zijn, natuurlijk in Zuid Limburg! U krijgt een buskaart om de Kerstmarkt in Aken te be zoeken. Elk jaar komen hier weer vele bezoekers uit alle windstreken op af. Sfeervol is zeker ook de Kerstmarkt in de Fluweelengrot in Val kenburg. Voor deze Kerst markt is de entree al bij uw verblijf inbegrepen. Kerstmarkt arrangement is inclusief; Verblijf in een comforta ble bungalow 1x3 gangen keuzemenu (alleen bij weekend/ midweekverblijf) 2x3 gangen keuzemenu (alleen bij een weekver- blijf) Buskaart Aken Toegang Kerstmarkt lxPakAechenerPrinten 1 x fles Glühwein Haardhout Bedlinnen en opge maakte bedden bij aan komst Een keuken- en hand doekenpakket Toeristenbelastingen reserveringskosten Midweek (ma-vr) Prijzen (bij 2 personen): 20, 27 november en 4, 11 december 2006. €109,- p.p. Weekend(vr-ma) 17, 24 november en 1, 8, 15 december 2006. €129,- p.p. Week (vr-vr) 17, 24 en 01, 08, 15 decem- ber2006. €149,- p.p. Bel voor informatie en reserveringen: Landal GreenParks 0900-8842 (€0,20 p.min.) Reserveren o.v.v. Kerstmarkt arrangement en de code: W E G 0 5 L Voor algemene informatie: www.landal.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 37