Volle winst voor Enter Vooruit Miniconcert met VW Rijssen is verhuisd <3 <3 O 0= C? Frisokinderkoor kopen Ilse de Lange komt naar Lucky Co Wil jij ons helpen om een beetje kleur aan onze nieuwe winkel te geven. Kleur dan de kleurplaat zo mooi mogelijk en breng hem in onze nieuwe winkel. Bij het inleveren van de kleurplaat ligt er wat lekkers klaar. En wordt jou kleurplaat als mooiste gekozen kun je ook nog een prijs winnen. Dus op naar de VVV Rijssen Boomkamp 18. Inleveren vóór 5 december 2006. Naam Adres: Leeftijd: j m doorhalen wat n.v.t. is Woonplaats Tel: Dinsdag 21 november 2006 33 ENTER - Voor de vier de achtereenvolgende week heeft Enter Vooruit de volle winst weten binnen te halen. Sportclub Denekamp werd op eigen grond naar een 3-4 neder laag gespeeld en met die driepunter kropen de zwart witten dich ter naar de kop in de 3e klasse D. Het leek in Denekamp. na een half uur wed strijd, een makkelijke middag te worden voor de mannen van coach Eric Looyen. Op het scorebord prijkte op dat moment een 0-3 voor sprong voor E.V. en hoewel de thuisclub in dat eerste half uur enige keren gevaarlijk voor het doel van keeper Thijs Nieuwenhuis was verschenen, leek een uitbreiding van die tus- senscore het meest lo gisch, gezien de aanval lende intenties van zwart wit. Wim ten Brinke stond in het eer ste kwartier al twee maal aan het kanon en na 20 minuten kopte Denekamper Rob Oude Griep het ronde leder langs zijn eigen doel man Dennis Radema ker. E.V. zette de toon en hanteerde een hoog tempo. Maar de gasthe ren gaven zich, on danks die deprimerende cijfers, nog geenszins gewonnen. In de laatste fase voor de thee wer den de rollen omge draaid en was het Sc. Denekamp dat de toon aangaf. E.V. "vergat" plotseling te voetballen en de 1-3 kwam nog voor de wisseling van speelhelft. Jeroen Tim merman schoot na een heftige scrimmage de knikker binnen. Gesteund door die treffer startte de thuis ploeg na rust beter dan E.V. Achterin moesten alle zeilen bijgezet worden om de blauw- hemden van scoren af te houden. Het inbren gen van, de nog steeds met een blessure tob bende, Henri Knol, leek weer betere tijden in te luiden. Nauwelijks bin nen de lijnen zette hij maatje Martijn Rohaan alleen voor keeper Dennis Rademaker en daar wist de blonde aanvaller wel raad mee, 1-4. "Gelopen koers" dacht alles en iedereen met "zwart wit bloed". De Denekampers wis ten echter van geen wij ken en kwamen via een prachtige vrije trap van Maiko Rademaker op nieuw dichterbij en toen even later invaller Ad ter Harmsel, na een domme overtreding, met rood kon vertrek ken rook Denekamp bloed. Vijf minuten la ter was het 3-4 via Mi- scha Benerink. Daarna kon het in de slotfase nog alle kanten op. De "blauwen" hadden de gelijkmaker in het vi zier en aan de overkant was Enter, met 10 man, net zovaak bij de ailes- beslissende 3-5. Het bleef echter bij 3-4 en zodoende gingen de punten in de binnenzak mee naar Enter. v. o RIJSSEN - In de Vrij Evangelische kerk aan de Grotestraat in Nij- verdal wordt woensdag 29 november een mini- concert gehouden. Kinderkoor Eigen Wijs uit Nijverdal en het Frisokinderkoor uit Rijssen doen hieraan mee. Het concert begint om 19.00 uur en duurt onge veer een uur. De toegang is vrij Er wordt een collecte gehouden ten behoeve van stichting CHOE (stichting Christelijke hulp Oost-europa). Deze stichting wil in een aantal kindertehuizen in Oekraïne kinderen blij maken met een kerst pakketje. Daar willen de kinderen van de beide kinderko ren graag hun steentje aan bijdragen. RIJSSEN - Ilse de Lange komt donder dag 23 november naar Luckv. De van oor sprong uit Almelo af komstige zangeres trad nog niet eerder hierop. Het betreft de aftrap van een selecte club tour. Dat niet alle schoenver kopers zo troosteloos hoeven te eindigen als Al Bundy, bewijst Ilse DeLange. Vanaf het mo ment dat haar debuutal bum World Of Hurt (1998) verscheen, is het leven van deze even ge talenteerde als sympa thieke countryzangeres een groot succesverhaal. Wereldwijd zijn er nu bijna een half miljoen exemplaren van World Of Hurt verkocht - een ongekende prestatie voor een Nederlandse artiest. Het succes duurt voort tot op de dag van vandaag: de nieuwe single The Great Escape wordt grijsgedraaid op alle radio- en clipzen ders en het gelijknamige album was al goud bij de release Ilse komt 'thuis' op 23 november als de gewel dige zangeres met haaf band een optreden zal verzorgen in Lucky co. Aanvang: 20.00 uur; Support: The Junés; Het concert is inmiddels uit verkocht. Lucky co Morsweg 8e Rijssen. 0548- 544422. www.lucky.nl/podium Lijkt de zwaartekracht het op jou gemunt te hebben en laat je regelmatig din gen uit je handen vallen? Als je wilt voorkomen dat jouw iPod Nano bescha digd raakt, kun je nu kie zen voor de XtremeMac TuffWrap. Niet alleen erg handig als je jouw Nano per ongeluk laat stuiteren, maar ook een goede ma nier om het scherm en scrollwiel te beschermen tegen krassen. En zelfs met deze Xtreme- Mac TuffWrap past de Nano op de Ipod doek. Meer info is te vinden op www.xtrememac.com.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 33