Rookworst en Jan Smit Dé Weekkrant naar Dakar PI Kies CDA voor een christelijk sociaal beleid De afgelopen jaren hebben we lastige beslissingen genomen om Nederland gereed te maken voor de toekomst. Beslissingen waardoor Nederland weer mee telt. Waardoor weer meer mensen meedoen. Dat moeten we nu vasthouden. Vanuit die gedachte wil ik ook de komende jaren wer ken voor Nederland. Daarvoor vraag ik op 22 november uw steun. uattMit&yADE.Nl Dinsdag 21 november 2006 WGGGNGR huis-aan-huiskranten ARNHEM - De Kerstedi tie van het populaire Gi- ga Piraten Festijn is er eentje met rookworst, zopie en Jan Smit. Op vrijdag 22 december staat een keur aan va derlandse toppers in het Gelredome op de büh ne. Deze krant verloot 50 setjes van twee en- treekaarten onder haar lezers. Tussen de kerstbomen en in de sneeuw zijn ook meer dan dertig andere artiesten te zien, zoals lannes, Jan Keizer, Thomas Berge, Su gar Lee Hooper, Henk Wijn gaard en Dana Winner. De voorverkoop is gestart en kaarten kosten 22,50 eu ro voor een staanplaats en 20 euro voor een plek op de tribune (exclusief reserve- ringskosten) en zijn be schikbaar via één van de ruim 1000 Ticketbox pun ten (www.ticketbox.nl) in Nederland, tijdens kantoor uren aan het stadion en via de website www.gigapira- ten.nl. Het concert begint om 20.00 uur (deuren gaan Jan Smit is dé superheld van de kersteditie van het popu laire Giga Piraten Festijn in het Gelredome. om 18.00 uur open). Win kaarten Maak kans op één van de 50 setjes van twee toegangs kaarten voor de Kersteditie van het Giga Piraten Festijn. SMS vóór 1 december 2006 WIN (spatie) PIRAAT (spa tie) KERST plus uw naam, adres, postcode en woon plaats naar 2121. Bijvoor beeld: W1N_PIRAAT_KERSTJAN JANSEN.KERKSTRAAT 1_1234 AB_ARNHEM. U krijgt een bevestigingsbe richt a 0,40 euro dat uw in zending is ontvangen. De winnaars krijgen persoon lijk bericht. Het duo Loix Vaanholt maakt momenteel kennis met de 4 liter V6 Buggy, aangedreven door een 280 pk krachtige Honda motor. Het resultaat van vorig jaar moet hiermee «orden overtroffen. (Foto: eigen foto) Het rallyteam dé Week krant is weer van de partij 'n de Dakar-rally 2007. Als ket team dé Weekkrant Belvilla, met rijder Freddy Loix en navigator Herman ^aanholt, wordt de strijd opnieuw aangegaan. Met hun Honda EVO II °uggy richt het Team Loix/ «aanholt zich op een plaats ln de top 10 overall van de eindrangschikking. Het am bitieuze team kan gezien hun ervaring en degelijke voorbereiding wel eens uit groeien tot dé grote verras sing van Dakar 2007! De 29ste editie van Le Da kar belooft een mooie uitda ging te worden voor het duo Loix Vaanholt. Herman Vaanholt (45) begint inmid dels aan zijn zesde Dakar. De Rotterdammer vormt de ze editie samen een team met de ervaren en super snelle Freddy Loix (36), die vele successen behaalde in zowel het WRC, Europese als nationale rally's. Het Be nelux team heeft met 'Fast Freddy' een absolute toprij- der in huis gehaald, waar mee men hoge ogen pro beert te gooien. Le Dakar gaat op 6 januari 2007 van start in het Portugese Lis sabon en voert de deelne mers vervolgens via Spanje, Marokko, Mauritanië en Mali, naar de finish in Da kar, Senegal op 21 januari 2007. Le Dakar rally is een helse monsterrit, een uniek avontuur, een uitdagende droom die sinds 1979 één keer per jaar de waarheid wordt voor de ruim vijfhon derd deelnemers. Le Dakar is dan ook uitgegroeid tot een internationaal .feno meen. Kies voor toekomst. Kies voor elkaar

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 19