Sinterklaas vergiftigd door professor Karabas PARKER - WATERMAN - IN0XCR0M - LAMY R0TRING - 10.- - 20 20.- - 30 30.- - 40 40.- - 50 50.- - 100. Albert Heijn Wansink Dorpsstraat 17 Holten vulpennen, balpennen, rollerballs vulpotloden.... 10% KORTING! 20% KORTING! 30% KORTING! 40% KORTING! 50% KORTING! pr, \imm een maMMsm MlT UKKfRS mor. Op woensdagmiddag 29 november kun y je een speculaaspop komen versieren. w Geef je snel op bij de servicebalie want vol=vol. Kijk op www.ah.nl welke winkel bij jou in de buurt meedoet en neem je versierde pop mee naar huis! Jl Heusinkveld Holten Meer dan een boekhandel internet www.meerdaneenboekhandelJ! e-mail info@meerdaneenboekhandel. Dinsdag 21 november 2006 Verlies Blauw Wit HOLTEN - In Winterswijk heeft Blauw Wit een onfor tuinlijke en tevens geflat teerde 3-0 nederlaag gele den. Lang zag het ernaar uit dat het duel op een ver diende 0-0 zou afstevenen doch het laatste kwartier zette de gehele wedstrijd op z'n kop. Blauw Wit kreeg te maken met teveel en te grote scheidsrechter lijke dwalingen, verloor daarbij begrijpelijk het hoofd en daardoor de wed strijd 3-0. De gastheren begonnen beter aan de wedstrijd dan Blauw Wit. Dit was mede te danken aan het slecht bespeelbaar veld alsook aan de noodza kelijke omzettingen welke trainer Akkerman diende toe te passen doordat de zieken boeg wederom in aantal was toegenomen. Hierdoor kwam Christian Heusinkveld in de achterste linie te spe len, hetgeen hij niet onver dienstelijk deed. Na ruim 10 minuten kwam Blauw Wit beter in het spel. SK.VW was met name via afstandschoten een aantal keren gevaarlijk doch doelman Nijhuis was op z'n hoede. Het midden veld van Blauw Wit was on nauwkeurig in de passing waardoor er veel onnodig balverlies werd geleden. Ge lukkig had Blauw Wit het verdedigend goed op orde. In de loop van de le helft kreeg Blauw Wit meer grip op de wedstrijd en kreeg zelfs enkele kansjes. De grootste kans was vlak voor rust voor Merijn Offringa. Na een goede actie van Ste fan Aanstoot werd Merijn in scoringspositie gebracht. Helaas voor Blauw Wit ging zijn schot net naast. Ook had Blauw Wit net voor rust een strafschop verdiend. Maar ten Kruimelaar werd binnen de zestien van achteren neer gehaald maar scheidsrechter H. H. Rikhof uit Almelo zag van grote afstand hier geen strafschop in. Na de rust het zelfde spelbeeld. Kort na De Sint is weer in het land. En dit jaar Is hij de baas bij Albert Heijn. Dus heeft hij de winkel gevuld met lekker strooigoed. suikerwaren en speculaas. En kom gerust eens langs op www.ah.nl want ook daar Is Sinterklaas de baas. KOM LAm IH za 31 Y.MIH13V. Vanaf 20 november tot en met 1 december mag je bij de servicebaiie je schoentje zetten. Je krijgt dan een genummerd bonnetje. Met dit bonnetje krijg je vanaf 2 december je schoentje weer terug met een lekkere verrassing van de Sint! SfNTSRKMAS KOMI OV H201KI Sint komt een bezoekje brengen aan heel veel winkels van Albert Heijn. Hij vindt het dan gezellig als jij ook komt. In da winkel bij jou in de buurt kun je zien of de Sint ook daar langskomt. rust werd Stefan Aanstoot vervangen voor Erwin Prins. In de hierop volgende fase wisten beide teams weinig kansen te creëren. Hierdoor leek de wedstrijd op een ver diend gelijkspel te eindigen. Alles bleek minder waar. Door een scheidsrechterlijke dwaling kwam SKWV wel heel goedkoop aan een doel punt. Het was wederom Maarten Kruimelaar die bin nen de zestien meter grof on deruit werd gehaald doch ditmaal in het eigen zestien meter gebied. Wederom floot scheidsrechter Rikhof niet waardoor SKVW eenvoudig de 1-0 kon binnentikken. (Het commentaar van scheidsrechter Rikhof na af loop was dat Maarten Krui melaar door een eigen speler van Blauw Wit ten val werd gebracht!) In het resterende deel van de wedstrijd ont stond er veel irritatie bij de Blauw Wit spelers. Scheids rechter Rikhof had zeker zijn dag niet en ging herhaalde lijk in de fout. Helaas re ageerde meerder spelers van Blauw Wit dit mondeling af op de leidsman, (wat vols trekt onjuist was). Deze was hier niet van gediend waar door er vele gele kaarten volgden voor Blauw Wit spelers. Na een overtreding op Dirk Jan Beldman volgde er geen fluitsignaal, waar al le toeschouwers dit toch dui delijk anders zagen, zelfs de directe tegenspeler van Dirk Jan Beldman op dat moment. Kay Heeze, verontschuldig de zich in woord en gebaar! voor de actie. Uit de hierop! volgende woordenwisselinal kreeg Dirk Jan 2x geel dusl rood. Dat het in de laatste! minuten dan ook nog 3-fll werd was zeer geflatteerd en I onverdiend. Al met al eenI matige wedstrijd welke geenV winnaar verdiende. Door de-1 ze nederlaag mist Blauw Wit I de aansluiting met dc top Opstelling Blauw Wit: Atjan I Nijhuis, Christian Heusink-I veld, Gert-Jan Ulfman, Gert-1 Jan Prins, Dirk Jan Beldman. I Jurrian Paalman, MaartenI Kruimelaar, Arnoud Beld-l man (Ton Veldhuis), Stefan! Aanstoot (Erwin Prins), Me-I rijn Offringa en Ernst Jan| Harmsen. ENTER - Het was zater dagmiddag een drukte van belang op het Dorpsplein in Enter. Mede door het fraaie weer waren heel veel dor pelingen aanwezig om Sin terklaas en zijn hulppieten te begroeten. Het was een vrolijke boel op het plein. Veel kinderen hadden zich in fleurige pietenpakken gestoken en muziekvereni ging Irene speelde de be kende Sinterklaasliedjes. Om halfdrie kwam Sinter klaas per koets aan. Hij werd door de hoofdpiet van Enter uitgenodigd om plaats te ne men op het podium van een vrachtwagen, zodat iedereen de Sint 'goed zou kunnen zien. Ineke Lammertink sprak namens de EOV een warm welkom uit en wethou der Dirk Velten deed dat na mens het gemeentebestuur. Velten zei teleurgesteld te zijn dat Sinterklaas wéér niet met de Zomp was gekomen. "Er gaat niets boven de aan komst per zomp en dat moet volgend jaar zeker gebeu ren", sprak hij af met de ere gast. Na de officiële ontvangst maakte het gezelschap een rijtoer door het dorp. Daarna werd het feest voortgezet in zaal De Kröl, waar ruim tweehonderd kinderen zaten te wachten op een middagje zingen en praten met de Sint. Fleurige pietenpakken waren er in Enter te zien, tijdens! de intocht van Sinterklaas. (Foto: Sander Scheperman) Het liep echter even anders want Sinterklaas viel na het eten van een heerlijke peper noot zomaar in slaap. Wat de kinderen ook riepen en hoe hoofdpiet René ook z'n best deed, het wilde niet lukken om hem wakker te krijgen. Het bleek dat professor Karabas de Sint vergiftigd had om, terwijl de Sint in diepe slaap was. alle cadeaus van de kinderen te kunnen meenemen. Buiten werd de professor weer in zijn kraag gepakt. Een agent bracht hem terug in de feestzaal van de Kröl, waar hij verteldel waarom hij er met de ca deaus vandoor was gegaan.l Achteraf bleek de profess» niet zo slecht te zijn. maai een ongelukkige jeugd sl hebben gehad en nooit een cadeau in zijn schoen kreet De professor zorgde er coal dat Sinterklaas weer ont waakte. Gelukkig liep alleil goed af. Er werd gezongei en daarna maakte Sinterklaaj de prijswinnaars van kleurwedstrijd bekend. Aüd kinderen ontvingen na af loop nog een versnapering. (V, H( cië aci sti ter exl alleen bij inlevering van deze advertentie en/of kopie!!! dorpsstraat 21 postbus 50 tel. 0548 361400 7451 br holten I 7450 ab holten fax. 0548 364295

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 14