Het is tijd voor de Nr O in hypotheken. Marina Dalhuisen 12,5 jaar bij VW Jubileum voor buurtvereniging Wis en waarachtig Agenda Rabobank r-« Het is tijd voor de Rabobank Dinsdag 14 november 2006 H3 Veel mensen letten bij het afsluiten van een hypotheek alleen op de lage rente en niet op de voorwaarden. Hierdoor kan het gebeuren dat u achteraf voor verrassingen komt te staan. Om dat te voorkomen doet u er verstandig aan langs te gaan bij de Rabobank. Want als meest partijdige hypotheekadviseur kiest de Rabobank altijd partij voor haar klanten. Niet voor niets is de Rabobank de grootste hypotheekverstrekker van Nederland. Maak dus vandaag nog een afspraak bij de Rabobank bij u in de buurt of ga naar rabobank.nl HOLTEN - Marina Dalhuisen vierde afgelopen donderdag 2 november dat zij 12,5 jaar bij Holten werkt. De officiële datum was een dag eerder, maar omdat ze dan niet werkt, werd het feestje een dag opgescho ven. "Ze hadden de boel versierd en buiten foto's uitvergroot", vertelt Marina. "Er stond een bord buiten, met de uitnodiging om mij te feliciteren. De regioma nager gaf me bloemen en bonnen". De hele dag regende het telefoontjes met felicitaties en was er aanloop. Ze werd destijds gevraagd om bij de VVV te komen werken. Daarvoor deed ze veel vrijwilligerswerk voor onder meer de Vereniging voor Wereldkinderen. Ze stopte daar later mee, omdat ze het niet meer met haar werk kon combine ren. "Ik heb in die 12,5 jaar veel andere collega's gehad", zegt Marina. "Daarnaast veranderde de VVV van lokaal naar regionaal". Volgens Marina is het best hard werken. Naast klanten te woord te staan die langskomen, bellen of een mail sturen, is er veel computerwerk te verrichten. Wat ze nog wel een beetje mist, zijn de Holtenaren. Die zouden wel vaker langs mogen komen, want de VVV is niet alleen bedoeld voor toeristen. "We hebben hele leuke cadeaus voor de komende feestdagen. Bijvoorbeeld bio scoop-, diner- en theaterbonnen". Marina: "lk vind het hartstikke leuk werk om te doen". Ze hoopt dan ook nog vele jaren te kunnen blijven. Misschien dan niet in het voormalig gemeente" huis aan de Dorpsstraat, maar straks waarschijnlijk in het nieuwe Kulturhus aan Smidsbelt. (Foto: Harry Broeze) V T Holten: Lezing door ds. Gijsen over Le ven en leren in genera ties, Irene, dinsdag 14 november 2006, 20:00 NBvP Holten: Verhalen en gedichten in dialect, Vosman, woensdag 15 november 2006 Discussiëren over boek Dubbelspel, Biblio theek Holten, donderdag 16 november 2006, 19:30 Meditatieconcert, Kan delaar, vrijdag 17 no vember 2006, 20:00 Intocht Sinterklaas, Holten, zaterdag 1 november 2006, 15:30 OCH speelt Jal- ving en Jalving, Bonte Paard, zater dag 18 november 2006, 20:00 Borrel 40-jarig jubi leum supportersver. der Roodzwarten, Meermanskamp, za terdag 18 november 2006, 20:00 Jeugdplaybackshow, Bonte Paard, zondag 19 november 2006, 13:30 Kinderfilm Griezelbus, Bosch kamp, zondag 19 no vember 2006, 14:00 NBvP Dijkerhock. Bonte Paard, donderdag 23 november 2006 Kaartmarathon, Boschkamp, zaterdag 25 november 2006 Buurtvereniging Beuseberg viert feest. Daarom was er voor alle leden bienenstichkoek en een taartschep. (Foto: Johan Bolink) HOLTEN - Buurtvereni ging Beuseberg bestaat sinds zaterdag 11 novem ber 12'/2 jaar. Reden genoeg om dit te vie ren en alle gezinnen die lid zijn van de vereniging te ver rassen met een jubileumca deau in de vorm van een overheerlijke bienenstich koek met taartschep. Tevens werd van deze gele genheid gebruik gemaakt om de familie A. Zanting in het zonnetje te zetten. Met het toetreden van dit vijfkoppen tellende gezin, komt het le dental van deze bloeiende buurtvereniging uit op vier honderd leden. Zó of en touw bi-j blie as ter leu bint diet oe een haandvat gèèft, zodai we öönszelf wier ne speegel vuur könt hóold'n. Het sprökk mie merakels an det de Hoolter ondernem- mers wilt darre wie ööns beleid vuur de vreimd'n wier op Salland mött richt'n. Zó zee ik det ok. Ai Hoolterbarg zegt, zeg ie Sallandse heuvelrug. Ai Hoolt'n zegt, zeg ie Salland. Het is neet te begriep'n, det ööns gemeentebestuur en met name wethoolder Stègeman det neet wil zeen. Zie blieft inzett'n op Twè-nte. Op zich is der niks mis met Twè-nte, zelfs det taaltje is zwat net zo móói as het Sal- lands. Ma as meer as drei kwart van de toeristenbelasting op wórdt e brach vanuut het Hooltense. Ai lèèst dat die in- komst'n met 10 terugge lóópt in de leste paar joar. Ie zeet det det in Hell'ndoorn aans is, dan wórdt het toch höóge tied dai oe vizier bie drèèit. Noe, in de tied det ze reklame maakt vuur Salland as toeristisch A mark. bliff de gemeente het gat vuur de bokse trekk'n. Het is toch te gek det Stegeman hèèmoa gen steun gif an Salland. Het is toch neet te proem'n det de triathlon in Hoolt'n, het bekèèndste sportgebuur'n in de hèèle buurte, neet meer wórdt öóndersteund duur de VVV-Salland, um- det Hoolt'n neet meer in det plaatje past. Het lik de umgekèèrde wèreld wa. Het CDA wil de industrie noar de toerist'nplaatse Hoolt'n in Salland haal'n umdet de A 1 doar zo machtig móói duur de wiedse weidn's löpp en de toerist'n noar Twè-nte, woe re wie, as óndememmend Hoolt'n, niks met hebt. Noe ist in Twè-nte bes móói, ma Hoolt'n lig noe één mo- al op de kruusing van Twè-nte en'n Achterhook in het wiedse Salland an'n voot van'n Hoolterbarg. Det hef öönz'n leem'n Heer zo e régelt en de.t kan gen mè-nse ver- aandem. Ik bin blie dat ter ondernemmers bint, diet det zeet en het doarumme gèèrne aans wilt Gemeente wordt wakker, verslatert gen dinge diet noe nog vuurt griep'n ligt. Wordt wakker leu, doot ter wat an of dörve wie hèèmoal niks meer te zegg'n? Wis en waarachtig wa. De vèèrkaanle viefkop

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3