MARIA DUVAL «Laat me uw meest geheime dromen gratis voor u in vervulling doen gaan Ik bezit het vermogen daartoe en het gaat u geen cent kosten!» GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS jT Geeft u ze NU voor mij aan! Hier zijn enkele mensen die Maria Duval al heeft geholpen Is het nu uw beurt GRATIS Bon om uw 3 Geheime Dromen werkelijkheid te zien worden! Welke van deze 13 Wensen over Liefde, Geluk en Geld zou u het liefst in uw leven in vervulling zien gaan? 1. Binnen 15 dagen een groot bedrag in de lotto winnen. 2. Geluk hebben in uw leven. 3. Geen geldzorgen meer hebben. 4. Trouwe en oprechte vrienden hebben. 5. Dat uw kinderen succes hebben en gelukkig zijn. 6. Een eigen zaak hebben. 7. Geen zorgen meer over het werk/beroep hebben. 8. Slagen voor een cursus of een belangrijk examen. 9. De «Grote Liefde» ontmoeten. 10. Genoeg geld hebben om niet meer te hoeven werken. 11. Eigenaar worden van een huis of een mooi appartement. 12. Trouwen met degene van wie u houdt. 13. Dat uw kinderen u geen zorgen meer geven. Volgens een populaire opvatting heeft ieder een diep binnenin zich één of meer geheime dromen, die men graag wer kelijkheid zou zien worden Voor sommigen is dat het winnen van een groot bedrag in de lotto, om b.v. schulden te kunnen afbeta len en te kunnen leven zoals men dat eigenlijk graag wil Voor anderen is het de grote liefde te ontmoeten, die het hele leven duurt Voor weer anderen gaat het om het bezitten van een mooi huis helemaal voor zichzelf, of het opzetten van een eigen zaak En voor u, wat zijn uw geheime dromen, die u nu in uw leven in ver vulling zou willen zien gaan? Wat uw Geheime Dromen ook zijn, Maria Duval wil u helpen deze te laten uitko men. Al uw dromen! U kent ongetwijfeld Maria Duval van naam. Maria Duval is de beroemde helderziende die over heel bijzondere gaven beschikt om o.a. in de toe komst te lezen en geheime wensen te realiseren. Al meer dan 30 jaar helpt Maria Duval vele mensen om een beter leven te leiden en hun problemen op te los sen, zelfs de meest delicate problemen. Vandaag wil Maria Duval uw geheime dromen waar maken. Die wensen die u het meest na aan uw hart liggen en die u zo spoedig mogelijk in vervulling zou willen zien gaan. Niets bijzonders te doen! Het is helemaal waar, om te profiteren van het aanbod dat Maria Duval u vandaag Kijkt u eens goed naar deze vrouw. Zij is wat men noemt een «Geboren Helderziende». Zij heeft reeds duizenden mensen geholpen om een beter leven te leiden en hun meest intieme dromen in vervulling te laten gaan. Vandaag wil Maria Duval helpen. Alles wat u hoeft te doen, is haar alleen maar uw vertrou wen te schenken en de raadgevingen op te volgen die zij u geeft. Kijk hieronder, op welke manier zij al vele mensen heeft geholpen en hoe zij hetzelfde voor u kan doenGRATIS! Geachte mevrouw Duval, Ik wilde u via deze brief hartelijk bedanken. Vanaf dat ik de talisman in mijn bezit heb lijkt het of heel mijn leven veranderd is. Dus mijn dank is groot. Mevr. R.L. te B. Beste Maria. Vorige maand vertelde je me dat geluk mij misschien een persoon zou terugbrengen waarvan ik dacht hem of haar nooit meer te zullen zien! Dat is gebeurd. Na 5 jaar heb ik eindelijk weer kontakt met m'n zus. Ik ben er zo vol van dat ik je dit wilde laten weten. A.B. te U. Beste Maria, Dankzij uw hulp heb ik mijn doel sneller bereikt dan ik gedacht had. Ik heb namelijk een zekere som geld met de lotto gewonnen, met een waarde van 155.000,-, ja, u leest het goed!!! MevrC. D. te E. Ik ben zeer tevreden en gelukkig met het resultaat van uw brieven en helpende woorden en aanwijzingen. In het begin stond ik er twij felachtig tegenover, maar nu heel geloofwaar dig. Ik ben gelukkig en kan vele situaties beter aan, lach heel veel en heb plezier in het leven en zoals je zei, de beste investering is die in jezelf... J.R. te H-de-S Eerst en vooral moet ik je danken voor de raadgevingen die ik in ontvangst kon nemen. En ik mag je eerlijk zeggen dat er bij mij een wonder is gebeurd. Het succes lacht me voor de eerste'maal toe. Woorden schieten te kort. Maria! Ik voel me als herboren. Mevr. C.R. te A. Ik heb 122.000,- gewonnen. "U voorspelde me dat ik zou winnen in de loterij en zie: ik heb 122.000,- gewonnen met mijn nummer 86004... Bijgesloten een foto van mij die u gerust mag publiceren, zodat mensen kunnen zien dat u een geweldi ge helderziende bent.Dhr. M.B. te S. Zoals u ziet, schijnt Maria Duval echt te beschikken over bepaalde «krachten». Vandaag is het uw beurt om ervan te profite ren. Vul daarom meteen de Gratis Bon hier naast in en geef Maria Duval uw 3 geheime dromen aan die u het meest aan het hart liggen en stuur de Bon op naar: Maria Duval, Postbus 101,4715 ZJ Rucphen. doet, hoeft u niets bijzon ders te doen. Het is voldoen de als u voor Maria Duval op de speciale Bon hieron der uw drie meest geheime wensen aangeeft die u het liefst in uw leven in vervul ling wilt zien gaan. en laat dan vervolgens haar sterke krachten hun werk doen Aanbod 100% GRATIS! En vooral: stuur geen geld! Ja, Maria Duval wil uw 3 Geheime Wensen werkelijk heid laten worden, gratis. Waarom? Omdat Maria Duval weet dat uw pro- bleem nummer 1 ongetwij feld met geld te maken heeft, dus waarom u om geld vragen? U ziet, dat u geen enkele reden heeft om dit vriendelijke aanbod af te slaan, dat u vandaag wordt gedaan; u hoeft alleen maar te kijken hoe uw geheime dromen werkelijkheid wor den! Bedenk wel: u hebt echt helemaal niets te verliezen. Dus stuur vandaag nog de Bon op. 2 andere gratis geschenken voor u! Behalve het vervullen van uw 3 geheime dro men wil Maria Duval u GRATIS de volgende 2 geschenken toesturen: 1. Helderziende Waar neming voor uw per soonlijk Geluk die u kan vertellen wat u in de nabije toekomst kunt verwachten op allerlei belangrijke gebieden van uw leven. 2. Een Speciale Talisman, met beschermende krachten. Deze 2 geschenken zijn van nu af aan voor u; alles wat u ervoor hoef te doen om ze gratis te ontvangen, is de Bon hieronder in te vullen en op te sturen. Doet u het nu meteen, want u ris keert werkelijk niets. Invullen en opsturen aan: Maria Duval, Postbus 101,4715 ZJ Rucphen JA, Maria, ik neem met plezier uw aanbod aan. Overeengekomen is, dat ik niets hoef te betalen voor uw hulp. Op die voorwaarde verzoek ik u. de hieronder aangegeven 3 geheime dromen voor mij in vervulling te doen gaan. (Geef hieronder in volgorde van belangrijkheid de nummers van J van uw geheime dromen aan.) Nummer:NummerNummer Ik wil tevens graag de 2 geschenken ontvangen die u voor mij opzij gelegd hebt (Mijn Helderziende Waarneming voor uw persoonlijk Geluk voor de nabije toekomst, en uw Talisman om geluk aan te trekken). (Niet verplicht): Hieronder geef ik in enkele woorden het grootste probleem aan dat mij op dit moment bezighoudt: Voornaam: Naam: Adres: Huisnr.: Postcode.: Plaats: Geboortedatum: (NOODZAKELIJK) Geboorteplaats: Antwoord beslist binnen 10 dagen. |vt742| Advertorial

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 25