praxis Excelsior in mineur Zwakste wedstrijd thuis Enter Vooruit vr Bij besteding van elke 10,- ontvangt u 1 stempel aan de kassa. Tegen inlevering van een volle spaarkaart (10 stempels) ontvangt u een Praxis cadeaubon t.w.v. 10,- De uitgifte van spaarkaarten geschiedt t/m 31 december 2006. Spaarkaarten kunnen ingeleverd worden t/m 31 januari 200/ Niet inwisselbaar voor contant geld. Rijssen, Spoelerstraat 23, tel. 0548-53 50 60 Dinsdag 14 november 2006 24 Verlies Blauw Wit HOLTEN - In de thuis wedstrijd tegen Harf- sen heeft Blauw Wit ?66 geen overwinning weten te behalen. In een matige maar wel spannende wedstrijd had Blauw Wit een be hoorlijk veldoverwicht en nam voor rust een verdiende voorsprong. Door het zelf niet be nutten van een behoor lijke hoeveelheid prachtige kansen kon den de gasten uit Harf- sen uit slechts één en kele kans, door slordig verdedigen van Blauw Wit, toch nog halver wege de 2e helft langs zij komen (I-t). Het begon allemaal hoopvol, met fris voet bal over de flanken werd Harfsen in de eerste 10 minuten behoorlijk on der druk gezet en moest doelman ten Have reeds enkele malen reddend optreden. O.m. schoten van afstand van Arjan Aanstoot en Jurrian Paalman werden be kwaam tegengehouden. Als dan een doelpunt niet snel wil vallen gaat er voetballend bij Blauw Wit schijnbaar een knopje om en wordt er veel te gehaast en slor dig gespeeld. Ook een uithaal van Merijn werd bekwaam door de Harf sen doelman gestopt. Halverwege de eerste helft werd laatste man Arjan Aanstoot in het centrum door een mede speler foutief aange- speeld waardoor de bal (Foto: Johan Bolink) voor de voet van een Harfsen-aanvaller be landde die alle ruimte Blauw Wit doel af te ste- had om alleen op het venen. Volgens Arjan - Bij inlevering van deze cadeaubon ontvangt u 10. korting op het gehele assortiment m.u.v, dienster en cadeaubonner Alléén geldig bij Praxis Rijssen, Spoelerstraat 23, tel. 0548 - 53 50 6C Geldig van 6 november 2006 t/m 31 januari 2007 was de allerlaatste mo gelijkheid maar aan de noodrem te trekken waardoor hij zichzelf blesseerde en voor deze actie tevens een gele kaart ontving. Helaas kon hij niet verder spe len en moest worden vervangen door Gert- Jan Ulfman. Vervolgens bediende de deze middag goed op dreef zijnde Merijn de mee opgekomen Amoud welke alleen voor de doelman geen kans zag deze te verschalken doch zachtjes in de han den van de doelman schoot. Uit sporadische aanvallen van Harfsen moest Blauw Wit een 2- tal corners weggeven. De verdediging wist het gevaar voor Blauw Wit te voorkomen door de bal resoluut weg te wer ken. Hierna kreeg Blauw Wit nog een 2-tal vrije trappen te nemen even buiten het 16-me- ter gebied welke door Jurrian en Merijn in de handen van de doelman werden geschoten. Vlak voor rust een uitsteken de pass van Merijn naar de op volle snelheid meegekomen Jurrian die alleen voor de Harfsen goalie bekwaam de bal in het net schoot. (1-0). Na rust probeerde Harf sen de zaak direct weer recht te trekken maar Blauw Wit nam al spoe dig weer het initiatief en er kwamen een 2-tal uit stekende kansen welke niet benut werden. Zo wel Jurrian alsmede Maarten Kruimelaar verschenen alleen, na goede combinaties, voor de Harfsen doelman en hadden de wedstrijd kunnen beslissen. Maar ten werd nog door de doelman ten val ge bracht maar de bal was daarvoor al over de zij lijn zodat de overigens goedleidende scheids rechter Rigterink uit Wilsum hiervoor 'geen strafschop gaf vanwege ten val brengen i.v.m. geen opgelegde kans. Halverwege de 2e helft kwam dan toch nog on verwacht de tegengoal. Terwijl iedereen ver wachte dat Blauw Wit de gasten definitief op de knieën zou krijgen scoorde gelegenheids- spits Keizer door de Blauw Wit-verdediger met een kapbeweging op het verkeerde been te zetten. Christian Heus- inkveld werd hierna ver vangen door Ernst-Jan Harmsen om de Blauw Wit gelegenheidsvoor hoede nieuwe impulsen te geven. Het mocht al lemaal niet meer baten en een gelijk spel was het uiteindelijke resul taat 1 - 1 URK - Het slap acte rende Excelsior '31 kreeg op Urk wat het verdiende: helemaal niets. De thuisploeg acteerde ook niet groots maar speelde wel naar zijn mogelijkheden. Met als gevolg een even verras sende als verdiende ze ge. Na een weinig ver heffende eerste helft, waarin Urk een paar riante mogelijkheden kreeg, wierp de thuis ploeg in de tweede helft alle schroom van zich af. Excelsior liep te ver naar achteren en moest dat bekopen met een te gentreffer. Gerrit Visser verschalkte met een waarschijnlijk als voor zet bedoeld schot keeper Fernandez Hesselink van Excelsior'31. In het vervolg van de wedstrijd lukte het Excelsior'31 maar niet om uit haar herfstslaapje te ontwa ken. Vlak voor het ver strijken van de officiële speeltijd viel de beslis sing. Pieter Ras krulde een vrije trap prachtig achter de kansloze Fer nandez Hesselink. Hel betekent de tweede ach tereenvolgende neder laag van Excelsior'31 tegen een ploeg uit de staart van de ranglijst. Zaterdag komt (bijna) rode lantaarndrager DOS Kampen op be zoek, op sportpark De Koerbelt. Nota bene: vo rig seizoen eindigde hel duel tegen het toe» eveneens zwalkende DOSK in een overwin ning voor de gasten. De roodwitten zijn dus ge waarschuwd. ENTER - Was het on derschatting of een to tale offday? Het feit was dat Enter Vooruit in het duel tegen het bezoe kende Sportlust uit Glanerbrug, met af stand, de zwakste thuis wedstrijd van het sei zoen op de mat legde. Na 90 minuten 'ploeteren' konden de zwartwitten louter en alleen tevreden zijn met de drie competi- tiepunten, maar voetbal lend zal het de komende weken tor^i aanmerkelijk beter moeten. De gasten uit Glanerbrug, tot nog toe de ploeg met de meeste tegentreffers (3e klasse D) in dit seizoen, wensten zich op het kou de en winderige sport park De Werf niet te laten ringeloren door de man nen van coach Eric Looy- en. Oranje-zwart trok een stevige muur op voor het doel van keeper Found Chaib en was met snelle tegenstoten ook de meest gevaarlijke ploeg in En ter.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 24