Nu alle damesheren en kinder tops Voorgenomen gunning hulp bij huishouden Expositie De Vries Goed resultaat VV Holten TerStal Een frisse start! Van Buren Bijeenkomst LT0 Noord Dinsdag 14 november 2006 22 De badkamer, een ruimte om te ontspannen en tot rust te komen. Keramiek, kranen, bad meubels, baden en douchen, designradiatoren, stoomcabines en moderne of Juist klassieke TEGELS KEUKENS SANITAIR OUWMATERI ALEN De badkamer, een ruimte om te ontspannen en tot rust te komen. Keramiek, kranen, bad meubels, baden en douchen, designradiatoren, stoomcabines en moderne of Juist klassieke details, bij Van Buren kunt u voor uw gehele badkamer terecht, Zo wordt dit een piek waar u zich thuisvoelt. Comfort staat voorop. Met hét grote assortiment van Van Buren maakt u uw ideale badkamer helemaal af. Showroom Nijverdal Bedrijvenweg 11 T (0548) 61 01 00 info@van-buren.nl AJÏÖOfr l| ouwtrnhcff Haaksbergen Spinnerstraat 12 T (053) 57 21 232 Nijverdal Bedrijvenweg 11 T (0548) 61 35 67 20 kassakorting! Fashion House Deventer Solingenstraat 45 T (0570) 51 63 82 Hengelo (O) Wegtersweg 18 T (074) 25 08 145 RUSSEN/ HOLTEN - De Wet maatschappelijke on dersteuning (Wmo) gaat 1 januari gelden. Het doel van de Wmo is dat iedereen mee kan blijven doen in de maatschappij. De gemeen ten gaan de Wmo uitvoe ren. Met de inwerkingtre ding van de Wmo neemt de gemeente ook de bekosti ging en organisatie van de hulp bij het huishouden (voorheen thuiszorg) op zich. Voor de levering van zorg in natura sluiten de verschillen de gemeenten nu contracten HOLTEN - In de periode van 10 november tot en met 15 december exposeert Joop de Vries uit Holten in de ontmoetingsruimte van het dorpshuis in Holten. De meeste werken die worden geëxposeerd zijn gemaakt van glasverf op een ondergrond van aluminiumfolie. Opval lend is zijn speciale techniek; het geeft een heel aparte uit straling die zowel past in een klassieke als een moderne omgeving. Sinds een half jaar is Joop de Vries zich ook gaan toeleggen op het schilderen met olieverf op doek en ande re ondergronden. Door de kleurkeuze geeft het geheel een heel warme uitstraling. De werken van Joop de Vries af met thuiszorgleveranciers. De gemeente Rijssen-Holten is van plan contracten af te sluiten met Stichting Atzon te Oldenzaal, Stichting Livio te Enschede, Stichting SbT Kraam- Thuiszorg te Al melo, Stichting Thuiszorg Noord West Twente De Koppèl te Almelo (waaron der ook RST Zorgverleners) en Thuiszorg Service Twente i.o. B.V. te Almelo. De loop tijd van het contract is twee jaar met de mogelijkheid om twee keer met een jaar te ver lengen. De gemeente Rij s- sen-Holten ontving in totaal zeventien offertes van ver- zijn zowel te koop als te huur. Voor een groot gedeelte gaat de opbrengst van zijn schilde rijen naar een goed doel. Sinds 1995 gaat hij naar Roe menië. Op dit moment doet hij dit werk met zeven perso nen. Zij helpen daar de zigeu ners en een paar Hongaarse/ Roemeense gezinnen in een klein dorpje om hen een iets menswaardiger bestaan te ge ven. Als u het goede doel wilt steunen door middel van huur of koop, zijn zij u daar heel dankbaar voor. Belangstellenden kunnen op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur terecht om de expositie gratis te bezichtigen. Voor informatie kan men te recht bij Socuwe, Tuinstraat 2, telefoon 0548-362755. schillende inschrijvers, waaronder de bovengenoem de vijf partijen. Alle zorgleveranciers die een offerte hebben uitgebracht, zijn schriftelijk over de voor genomen gunning geïnfor meerd. Over twee weken is bekend of de gemeente daad werkelijk de contracten met de geselecteerde zorgleve ranciers kan afsluiten. De zorgleveranciers hebben na melijk nog gedurende 15 da gen de mogelijkheid te re ageren op de voorgenomen gunning. Na deze reactiepe riode vindt de definitieve gunning plaats. RIJSSEN - LTO Noord Rijssen-Holten houdt in sa menwerking met AJK Hol ten - Bathmen en de vereni ging voor bedrijfsvoorlich ting een forumavond over: Melkquota (ver) kopen nu of nooit. Deze avond wordt dinsdag 28 november om 19.45 uur gehouden restau rant De Poort van Twente, aan de Enterstraat 188 in Rijssen. Bart Geertsema, sectorma nager veehouderij Rabobank Nederland, Jos Opheij: zelf standige fiscaal.juridischeeii financieel adviseur via Hele na Advies BV en Lubbert van Dellen, Directeur agro bij Ac- con AVM zijn uitgenodigd. Doetinchem Wijnbergseweg 51-53 T (0314) 32 42 46 Ootmarsum Ind.ter. 'De Mors' 105 T (0541) 29 23 33 HOLTEN - Holten heeft voor de tweede maal een goed resultaat behaald te gen een hoog geklasseerd elftal in de vierde klasse H. Na een doelpuntloos gelijk spel tegen koploper Leme- lerveld verleden week wist Holten op Meermanskamp ook een punt af te snoepen van het goed draaiende Heeten. Ook nu hoefde in een enerverend duel het scorebord niet gehanteerd te worden. Door deze puntendeling staat Holten nu op een tiende plek met drie ploegen boven zich die allen slechts twee punten meer hebben, maar ook een wedstrijd meer hebben ge speeld. Holten begon voort varend aan het duel tegen het verjongde Heeten van trainer Wim Balster. Nijland, gade geslagen door zijn klas uit Heeten, had na een mooie actie al na drie minuten de 1- 0 op zijn pantoffel. Echter zijn poging was te 'getelefo neerd' om de keeper in de verre bovenhoek te verras sen. Hierna golfde het duel op en neer, waarbij Holten het iets beter veldspel ver toonde. In de snelle uitbra ken van Heeten loerde echter nog genoeg gevaar, maar doelman Koetsier etaleerde wederom zijn topvorm. Dit tot groot genoegen van zijn schoonvader die sinds kort als heuse talisman fungeert voor de Holtense goalie. Holten kreeg zelf ook kan sen, waarvan een hele grote besteed was aan Van der Wal. De spits zag zijn inzet echter gepareerd worden door de (Foto: Johan Bolink) keeper van Heeten, afspelen op de vrijstaande Nijland was misschien succesvoller geweest. Vlak voor de rust was Holten nog een keer dichtbij de openingstreffer. Een corner werd niet goed verwerkt door de defensie van de gasten, maar Reijlink wachtte net een fractie te lang om de bal bij de tweede paal tegen het net aan te kun nen jagen. Hierna was Hee ten nogmaals gevaarlijk, maar was het wederom Koet sier die samen met de uitste kende defensie het gevaar onschadelijk wist te maken. In de tweede helft was er een heel ander spelbeeld voor de vele toeschouwers op het sportpark te zien. Heeten deelde de lakens uit en Hol ten vergat zelf te voetballen. Kansen voor de ploeg van oud-trainer van Heeten Jos Bakker waren er nauwelijks en Heeten zorgde voor het spektakel. Enkele malen konden de spitsen van Hee ten vrij 'inkoppen, maar het vizier stond gelukkig voor alles dat Holten was niet goed afgesteld bij de schut ters. Zelden kwam de thuis ploeg nog in de vijandige zestien, een keer was de aan val niet alert op een harde voorzet van Reijlink die de keeper losliet. Holten moest nog even billenknijpen in de laatste tien minuten, maar kon om tien voor vier weder om een punt vieren tegen een topper uit deze competitie. Volgende week gaat de reis naar Dalfsen, een ploeg die gelijkwaardig aan Holten wordt geacht, en dan zullen de Holtense spitsen alles in het werk moeten stellen om de trouwe aanhang weer te doen laten juichen. De de fensie heeft nu al een aantal wedstrijden laten zien dat zij haar mannetje staat, het woord is nu aan de schutter tjes. Geldig van maandag 13 november t/m zaterdag 18 november.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22