Humpie Dumpie Bizzy-Sinterklaasactie Enterse Ondernemers Eenmalige partij OOSTERSE TAPIJTEN nu 50% korting!!! Winter 2006 Suzan's Haarmode bijna helemaal klaar Subsidie jumeiage Wekelijks aanvoer nieuwe collecties zowel in junior als senior maten. Kom dus snel weer eens langs, want Op Op Heren blouses: Zojuist weer de nieuwste kleuren en dessins ontvangen Merken: Dodgers, Martomod, Tom Tailor, NXS etc.. etc. Maat S t/m XXXL Junior shirts: Voor jongens en meisjes: allerlei mooie stoere shirts in diverse kleuren en modellen. Echt te gekke shirts!! Merken: Freeze - Twinlife - Fransa, Phink, Petrol, Noise, etc. etc. Knie-tuinbroeken (Salopet): De nieuwste mode voor de meiden!! In junior en senior maten. Mooie gewassen spijkerstof Merken: II Dolce - L.T.B. - Fransa Winterjassen: Sportieve, stoere en functionele jacks. We hebben ze in verschillende kleuren en modellen, in junior en senior maten. Merken: Kjelvik, Tresspas, NXS, Tomster, Madonna, Pioneer, II Dolce, Its Noice etc. etc. Bij aankoop van een winter-jas Gratis fleece-kol Heren spijkerbroeken en Non-denims: Volop keuze in modellen en wassingen. Ook veel combat modellen en diverse ribbroeken. Diverse pasvormen. Merken: Replay, Energie, Lee, Wrangler, NXS, Tom Tailor, L.T.B.Dragster, Petrol, Cars, Pioneer, Maverick, etc. etc. Sjaals - Mutsen: Nieuw winterassortiment sjaals - mutsen - handschoenen - petten diverse materialen o.a. fleece en gebreid in te gekke kleuren!!!! dames-, heren- en kindermaten Werk- en warmtekleding: Volop keuze in: schipperstruien, gevoerde blouses, commandotruien, bodywarmers, overalls, tuinbroekoveralls, broeken,schoenen etc. etc. Junior broeken: Voor jongens en meisjes Maten 6 t/m 16 Diverse wassingen en modellen Merken: Cars, Vingino, Phink, Lransa, Lreeze, Petrol, P.H., etc. etc. Damesbroeken: Verschillende modellen en lengtes!! In spijker, canvas, katoen en rib. Voor jonge en wat oudere dames is er altijd wel een model die bij u past. We zullen u hierbij zoveel mogelijk van advies voorzien. Merken o.a.: II Dolce, Indian Rose, Replay, Double Face, Yaya, L.T.B., Cars, Blackburn, etc. etc. Berg- en wandelschoenen Perfecte schoenen voor dagelijks gebruik of voor een flinke wandeling. Verschillende modellen, laag en halfhoog. Maat 36 t/m 46 Legerkisten: de originele kisten, zwart! Nieuw alle maten in voorraad! J EXCEPTIONELE VERKOOP Met op alle kleden* 3 DAGEN SENSATIE? donderdag vrijdag 17 zaterdag 50% KORTING!!? Marokkaanse Berbers Gedurende deze dagen kunt u de kleden te plaatse zien en kopen voor de helft van de normale consumentenprijs TER HARMSEL Grotestraat 55-57. Nijverdal tel. 0548-61 00 36 (ook op maandagmiddag geopend) Hogepad 3, Rijssen tel. 0548-51 82 15 (dinsdags gehele dag geopend) www.humpiedumpie.nl ENTER - In navolging van de geslaagde Sinterklaas- actie van vorig jaar heeft de Enterse Ondernemers Vereniging besloten om dit RIJSSEN - Op initiatief van de ChristenUnie is het bud get Voor de Stichting Jume iage incidenteel verhoogd met 10.000 euro. Niet om er van te feesten, maar om minderbedeelden te laten meedelen in onze rijkdom. De ChristenUnie streeft er naar dat er vanuit de gemeente Rijssen-Holten ook een bij drage wordt geleverd aan de ontwikkelingssamenwerking. Via de stichting Jumeiage kan hier meer inhoud aan gegeven worden. De jumeiage (uitwis seling van kennis) met de partnersteden Winterberg en Steinfurt functioneert rede lijk. Naast deze samenwer king wil de ChristenUnie dat er met een gemeente in een minder ontwikkeld gebied in Europa of in een ander we relddeel ontwikkelingssamen werking wordt gestart. Wille- mien Riezebos: "Het gaat ons er om dat wij minderbedeel den laten delen in onze rijk dom. Het extra budget is ze ker niet bestemd voor een feestcultuur." Het voorstel van de Christen- Unie vond een meerderheid in de raad. jaar de actie op nagenoeg dezelfde wijze op te zetten. De actie begint op zaterdag 18 november en duurt tot en met dinsdag 5 december. Bij iedere besteding van 5 euro, 10 euro of 20 euro (dit kan per ondernemer verschillen) ontvangt de klant een Bizzy- bon met een lotnummer er op. De loten zijn genum merd van 1 tot en met 100. Elke dag_worden er vier win nende loten getrokken. Een winnaar kan met een win nend nummer, uiteraard in combinatie met de juiste trekkingsdatum, bij de afge stempelde ondernemer dit bedrag opnieuw besteden in de periode tot en met 31 de cember. In elke deelnemen de zaak hangt een lijst waar op dagelijks de winnende nummers worden genoteerd. Wie geen geluk heeft in deze actie kan alsnog een fraaie prijs winnen. De niet win nende loten kunnen namelijk tol en met zaterdag 9 decem ber worden ingeleverd in bussen die staan bij Cl000, Sanders Supermarkt en de Rabobank. Uit de in geleverde loten worden maandag 11 december twee winnende loten getrokken voor een reischeque ter waarde van 500 euro. Daar naast worden er nog twintig loten getrokken die recht ven op een waardecheque van 35 euro, te besteden bij de deelnemende onderne mers. Voor wie nog vragen heeft kan Terecht bij slagerij Vincent Roetgering, tele foon 0547-381375 of Janne- ke Velten van Textielhuis Velten "de Broeze, telefoon 0547-381229. HOLTEN - De aannemer is klaar, de schilders doen hun laatste likje verf, en het interieur zal ook ge plaatst gaan worden. Kort om, er is nog veel te doen maar het is bijna klaar. Op donderdag 16 november word er een dagje niet ge knipt en zijn ze een dagje ge sloten om er voor te zorgen dat het op vrijdag 17 novem ber klaar is om de deuren weer te openen om 10.00 uur. Wat het allemaal gaat wor den, blijft nog even span nend. Om foto's van de ver bouwing te kunnen zien kan iedereen een kijkje nemen www.suzanshaarmode.nl, maar in de toekomst kan Holten genieten van een ver nieuwde kapsalon.- een korting van: Perzische tapijten lNGStlpt^ „derdag 1 november DE COLLECTIE IS WEER AANGEVULD voor spectaculaire prijzen originele handgeknoopte berbers. IN DE VOLGENDE FORMATEN 140x200 cm 170x240 cm 200x300 cm Alle tapijten zijn voorzien van een certificaat van echtheid. Tijdens deze actie kunnen de kleden eventueel omgeruild worden. INTERIEUR V ERZORGIN6 UW COMPLETE INTERIEURVERZORGER Haarstraat 119-123,Rijssen Tel. 0548 - 51 29 35

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 16