Bijeenkomst voor zelfstandigen Kpaaf voor een Praxis cadeaubon t.w.v Clustercommandant Globe Reisburo beste uit de bus Enquête onderzoekt Twentse woonwensen Positief over Habitobeurs Bij besteding van elke 10,- ontvangt u 1 stempel aan de kassa. Tegen inlevering van een volle spaarkaart (10 stempels) ontvangt J u een Praxis cadeaubon t.w.v. 10,-. De uitgifte van spaarkaarten r ii' geschiedt t/m 31 december 2006. Spaarkaarten kunnen ingeleverd worden t/m 31 januari 2007. Niet inwisselbaar voor contant geld. Rijssen, Spoeierstraat 23, tel. 0548-53 50 60 Dinsdag 7 november 2006 17 RIJSSEN - Zelfstandi gen Zonder Personeel (ZZP) zijn welkom op de bijeenkomst voor ZZP-ers, die dinsdag 14 november gehouden wordt bij De Markies aan de Haarstraat in Rijssen. "Dat geldt ook voor kleine ondernemers, of tewel ondernemers met weinig personeel", ver telt initiatiefnemer Mo nique Tijhof-Zwijnen- berg, die benadrukt dat het gaat om ZZP-ers en kleine ondernemers uit Rijssen, Holten, Enter en Wierden. Degenen die bekend zijn bij de initiatiefnemers krijgen een uitnodiging. "Maar we weten niet of we daarmee iedereen hebben. Daarom willen we de mensen ook via dit bericht uitnodigen", aldus Tijhof-Zwijnen- berg. Het gaat om ZZP- ers met werk dat aan de bouw gerelateerd is. Tij dens deze bijeenkomst wordt bekeken of er be langstelling is voor het oprichten van een aparte poot van Businessclub bij de Tijd, voor ZZP- ers. "Puur gevoelsmatig denk ik dat hier wel be langstelling voor be staat, maar ik heb hier geen onderzoek naar ge daan. Ik weet wel dat er in Rijssen en omgeving zo'n tweehonderd ZZP- ers werkzaam zijn als onder andere tegelzet ters, metselaars, voegers en schilders. Allemaal aan de bouw gerelateer de beroepen." Komt er echt een ZZP- afdeling van de grond, dan moeten de ZZP-ers een eigen bestuur vor men. Hoe duur het lid maatschapsgeld per jaar uitkomt? Tijhof-Zwij- nenberg schat tussen de 75 en 100 euro per jaar, als er zo'n zes keer per jaar een bijeenkomst ge houden wordt. Voor meer informatie: Tijhof-Zwijnenberg, te lefoon 0548-520093. HOLTEN - Er zijn veel positieve reacties binnen gekomen over het uitde len van enveloppen op de Habitobeurs.De Holtense Handelsvereniging hield een ludieke actie door en veloppen met kortings bonnen uit te delen aan bezoekers van deze beurs in Rijssen. "Ook veel mensen buiten Holten* kwamen naar Holten om gebruik te maken van de kortingen", weet Jan-Her man ten Velde. "Ik heb heel veel goede reacties gehad". Bert Wansink: "Daarom zouden we met Holtense ondernemers de volgende keer toch wat moeten doen op de Habi- to". Dat zou dan over Tussen de gemeenten Rijssen-Holten, Wierden en Hellendoom bestaan al jaren vier jaar zijn. verschillende vormen van samenwerking. Ook op het gebied van de brandweer. Met de oprichting van een clusterbureau in 2005 gingen de drie korpsen een Cursus EHBO structurele samenwerking aan om de effectiviteit en efficiëntie van het werk te verhogen. Het brandweercluster West Twente maakt onderdeel uit van de regio RIJSSEN - EHBO Rijs- REGIO - De gemeenten Wierden, Rijssen-Holten en Hellendoorn hebben met ingang van 1 november een nieuwe clustercommandant: Rijk van den Dikkenberg (48). Hij vervangt Lex Steffens die sinds 1 oktober 2005 deze functie vervulde. ■ALLEEN Blj| PRAXIS RIJSSEI Imarkaakv Bi; mievering van deze cadeaubon ontvangt u 10.- tortmg op het gehele assortiment m u.v. diensten en cadeaubonnen I "Alleen geldig bi; Praxis Rijssen, "Spoelersiiaat 23 tel. 0548 53 S0 60 Geldig van 6 november 2006 t/m 31 januari 2007 Twente. Rijk van den Dikken berg is 48 jaar oud en was commandant van de brandweer Wijk bij Duurstede. Sinds 1993 is hij betrokken bij de brandweerorganisatie. Daarnaast heeft hij een rijke werkervaring op het gebied van manage ment en beleidszaken. De nieuwe clustercom mandant gaat zich voor al bezighouden met de beleidsmatige kant van de samenwerkende korpsen in West Twente. sen start bij voldoende deelname een begin nerscursus EHBO. Deze staat gepland op maan dag 8 januari. In zo'n vijftien lessen van twee uur wordt men opgeleid voor het EH- BO-diploma, inclusief hartreanimatie. De kosten bedragen 135 euro. Hierin zit het les materiaal en examen-i geld al bij. Voor opgave en inlich tingen: secretaresse F. Jansen Eupe-Karkdijk, telefoon 0548-515282. RIJSSEN/ HULTEN - In heel Twente worden 60 duizend enquêtes verspreid in het kader van het Twents Wo ningmarktonderzoek. Het onderzoek moet meer inzicht geven in de woonwensen van de inwoners van Twente. De gemeente Rijssen- Holten werkt in dit on derzoek samen met de andere dertien Twentse gemeenten en de Wo ningbouwvereniging de Goede Woning en Spec trum Wonen. Het onderzoek richt zich zowel op zelfstandig wonende huishoudens als op inwonende jonge ren van 18 jaar en ouder (starters op de woning markt). In de enquête staan vragen over de huidige woonsituatie,- eventuele verhuisplan nen en de woonwensen die men heeft. Gemeenten en woning corporaties willen er voor zorgen dat er de komende jaren die wo ningen gebouwd worden waar de inwoners van Twente behoefte aan hebben. Om daarvan een goed beeld te krij gen is het erg belangrijk dat zoveel mogelijk mensen meedoen aan het onderzoek. Enquêtes kunnen tot 1 december worden terug gestuurd. De resultaten worden verwacht in maart van het volgende jaar. HOLTEN - Globe Reis buro komt als beste uit de bus in een onderzoek van de Reisgids van de Consumentenbond. Globe Reisburo, na vier ronden al koploper, wist daarin de voorsprong op de naaste concurrenten verder te vergroten en kwam daarmee uiteinde lijk als beste uit de bus. De Toerkoop reisbureau keten werd nipt tweede. Het onderzoek strekte zich uit over een periode van ruim een half jaar. Globe is onderdeel van de Oad Groep, het op een na grootste reisconcern van ons land. De afgelo pen maanden vroeg de Reisgids van de Consu mentenbond tot vijf maal toe een advies over een steeds weer verschillende reis. In totaal werden honderd reisbureaus bezocht met vragen over een golfva- kantie naar Turkije, een fly/ drive naar Grieken land, een stedenreis naar Wenen, een verre vakan tie naar Thailand en een strandvakantie naar Lanzarote.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 17