Gezond afvallen zonder pilletjes Tenues W Holten 2 www.bouwenciviel.nl Kwaliteitscontroleur Calculator/- Werkvoorbereider Medewerker bedrijfsbureau CWW BOUW CIVIEL HPg - CV-Monteur Loodgieter - Electrieiën (zowel zelfstandig als hulpmonteur) - Service-monteur Dinsdag 7 november 2006 13 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 anenmarkt Voor Betonindustrie De Veluwe en Betonindustrie Terwolde met vestigingen in Staphorst en Terwolde (totaal circa 120 medewerkers) zoeken wij voor de vestiging Terwolde een Kwaliteitscontroleur, die na een inwerkperiode zelfstandig kan functioneren. Functie: Het dagelijks controleren van de kwaliteit van onze goederen. Het bijhouden van onze administratie m.b.t. kwaliteit. Na de inwerkperiode verantwoordelijk voor het functioneren van ons kwaliteitssysteem. Functie-eisen: Een opleiding MTS bouwkunde/weg- en waterbouw. Goede contactuele vaardigheden. Goede zelfstan digheid om werk uit te voeren. Bij voorkeur aangevuld met een opleiding Betontechnoloog c.q. kwaliteitsborging UKB/IKB. Wij bieden: Een zelfstandige baan met een bij uw opleiding, kennis en ervaring passende salariëring. Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen. Contactpersoon: Olaf Boersma, Vestigingsmanager Zwolle/Enschede I AMb&smiGiitmi/w Beheersmaatschappij Hegeman Nijverdal is een bouwconcern dat middels haar werkmaatschappijen actief is op het gebied van utiliteits- en woningbouw, beton- en industriebouw, betonreparatie, asbest verwijdering, systeembouw, grond- en wegenbouw, verbouw en renovatie. In verband met een toename van werkzaamheden zijn wij voor Aannemersbedrijf Kreijenveld B.V. op zoek naar een Calculator/ Werkvoorbereider. Hoog in het vaandel staan: kwaliteitsborging, arbeidsomstandigheden, veiligheid, gezondheid en opleiding. Bent u op zoek naar een vast dienstverband? Zoekt u ruime mogelijkheden om uw professionele en creatieve inbreng te geven? Wilt u werken bij een moderne en eigentijdse onderneming? Dan vindt u bij Aannemersbedrijf Kreijenveld B.V. een "job for life"! ff Functie: Het zelfstandig samenstellen van begrotingen, het zelfstandig omzetten van calculaties naar werkbegrotingen, het maken van planningen, het inkopen van materialen en diensten van onderaannemers en het controleren van tekeningen en offertes. ff Functie-eisen: MBO/ HBO Bouwkunde, ervaring met calculaties en werkvoorbereiding, affiniteit met automatise ring, woonachtig in omgeving Twente (binnen een straal van 60 km). Wij bieden: Een modern arbeidsvoorwaardenpakket, het mee kunnen denken en ontwikkelen binnen een grote professionele en groeiende organisatie, een plezierige werkomgeving, arbeidsvoorwaarden conform de Bouwnijverheid. Contactpersoon: Dick van Haare, Accountspecialist Enschede. Onze opdrachtgever is een jong, zichzelf onderscheidend bedrijf dat zich bezig houdt met waterbouw kundige werkzaamheden in de breedste zin van het woord. Het bedrijf werkt landelijk voor overheden en semi-overheden, projectontwikkelaars, bedrijfsleven en particulieren. Binnen het bedrijf heerst een no-nonsense mentaliteit en het kent een platte organisatiestructuur. Functie: In deze functie stel je zelfstandig calculaties op. Je onderhoudt in het kader van de werk voorbereiding rechtstreeks contacten met de uitvoerders op de diverse werken en met leveranciers en onderaannemers. Daarnaast verricht je werkzaamheden in verband met offerte- en contractvorming. In het kader van design- en constructopdrachten werkje tekeningen en ontwerpen nader uit. Je krijgt in deze veelzijdige functie alle ruimte voor creativiteit en zelfstandigheid en om jezelf te ontwikkelen. Functie-eisen: Je werkt minimaal op MTS niveau, je kunt zelfstandig werken, je durft je creativiteit te tonen en je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Je hebt goede communicatieve vaardigheden en affiniteit met branchegerichte soft ware als Autocad. Bijvoorkeur heb je ook kennis van UAV en RAW systematiek. Contactpersoon: Claudi Groot Koerkamp, Accountspecialist Zwolle Kijk voor meer vacatures op www.bouwenciviel.nl of neem contact op met de dichtstbijzijnde vestiging om uw mogelijkheden/wensen te bespreken. Zwolle Lübeckplein 6 8017 JZ Zwolle T 038 4601400 F 038 4606088 Enschede Piet Heinstraat 1 7511 JE Enschede T 053 4307023 F 053 4315424 PERSONEELSDIENSTEN Van Losser Rijssen B.V. is een onderdeel van de VLo-Installatiegroep met vestigingen in: - Rijssen - Hengelo Gld - Enschede - Emmen Nijverdal - Wijchen Als zelfstandige vestiging worden de volgende werk zaamheden uitgevoerd: - CV installatie's - Luchtbehandeling - Gas- en waterinstallaties - Sanitair - Loodgieterswerk - Elektra Tot onze opdrachtgevers behoren: - Bouwbedrijven - Architecten - Woningstichtingen - Defensie - Particulieren - Bedrijfsleven - Bouwmanagement Het totale personeelsbestand van de VLo-Groep bedraagt ca 200 medewerkers (sters). www.vanlnsscr.nl VAN LOSSER INSTALLATIES INSTALLATIEBURO TWENTE N I J V E R D A canu «wk-t mm aaxvamasoc Wij zijn op zoek naar een Wij zijn op zoek naar kandidaten die: Ervaring hebben op het gebied van centrale verwarming loodgieterswerk cq elektrawerkzaamheden Over goede communicatieve vaardigheden beschikken Een flexibele instelling hebben Wij bieden: Een goed salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden i«" Een prettige werksfeer Voor verdere informatie kunt u kontakt opnemen met dhr. A. Hopster te bereiken onder tel. nr. 0548-512170 Sollicitaties kunt u richten aan: Van Losser Installaties Rijssen B.V. t.a.v. A. Hopster Postbus 60 7460 AB Rijssen Bezoekadres: Nijverheidsstraat 15 Rijssen Veel mensen hebben afgelopen jaar de weg naar Renate de Groot gevonden. RIJSSEN - Renate de Groot startte een jaar geleden met een cur susuur gezond afval len. Er zijn ruim hon derd dames met suc ces vele kilo's kwijtge raakt waaronder ook Gerrie Nijkamp. Zij verloor vanaf februari dit jaar 22 kilo. Veel mensen hebben af gelopen jaar de weg naar Renate de Groot gevonden. Zij hebben geleerd hoe men kan afrekenen met overtol lige kilo's en hoe men sen hun gewicht kun nen behouden zonder in het jojo-effect te ver vallen. Geen honger, geen pillen, drankjes, shakes en geen inge wikkelde recepten. "Ik ben heel blij met het afgelopen jaar", aldus Renate de Groot. "Ik heb al vele mensen mo gen begeleiden. Maar waar ik het meest van onder de indruk ben, is de inzet en de motivatie van de mensen zelf. De drie groepen motiveren elkaar en weten er iede re avond weer een ge zellig clubuur van te maken". Na vorig jaar te zijn ge start met een clubuur, was de toeloop zo groot dat Renate na drie we ken een tweede uur startte in Rijssen. En na drie maand een clubuur in Wierden. "Ik wil niet dat de groe pen te groot worden", aldus Renate. "Want een persoonlijk advies op maat is erg belang rijk". Het eenvoudige menuplan van Dream- line is zo samengesteld, dat er geen pillen of voedingssupplementen nodig zijn. "Je eet vol doende, je hele gezin eet mee en je voelt je fit". Gezond afvallen staat dan ook hoog in het vaandel bij Dream- line, want de weg van de geleidelijkheid geeft het beste resultaat. Ook is het belangrijk te mel den dat iedere cursist op maandcontrole blijft. Dit is kosteloos en voorkomt het terug vallen in de oude eetge woonte. De afslankcursus is voor iedereen geschikt. "Je wordt persoonlijk begeleid naar een ge zond gewicht en ge steund als het even moeilijk is". De cursus is in Rijssen op maandag van 18.30- 19.30 uur en 19.45- 20.45 uur in Kegelbaan Kamphuis aan de Wier- densestraat 50. Voor meer informatie: Renate de Groot, tele foon 0548-361525 HOLTEN - Onlangs werd het nieuwe tenue van VV Holten 2 officieel aan geboden door Henk Pinkert van bouwbedrijf Pinkert. Pinkert werd vooraf toegesproken door de voorzitter van de seniorencommissie Albert Meerman. Hij was blij dat na sponsoring van een lager seniorenteam, bouwbedrijf Pinkert nu shirtsponsor is geworden van Holten 2. Na overhandi ging van een bos bloemen en een fles wijn werd namens het elftal door de lei der, Jan Willem Kevelam, ook nog een dankwoord uitgesproken. Staand: J.W. Kevelam (leider), D. Saamangun (trainer), J. Volkerink, A. Lammertink, R. Lammertink,T. Koopman, R. Hullentan, J. Nijland, E. v/d Wal en J. Muller. Gehurkt: S. Paalman, E. Reijlink, J. v/d Vosse, B. Boode, M. Tiekink en A. Fahner.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 13