Grote autoshow Peugeot Ruesink I Controleurs op pad Nieuwe kiespassen Bijeenkomst veehouders markelo/ hoge Enquête onder klanten WVG Thema-avond eenzaamheid Kaarten winnen? Hondencursus vuurwerk Dinsdag 7 november 2006 11 RIJSSEN/ HOLTEN - Vier hondencontro- Jeurs gaan deze weken op pad om huishou dens te controleren op hondenbezit. RIJSSEN/ HOLTEN Een aantal kiezers in de gemeente Rijssen- Holten heeft dubbele stempassen gekregen. In overleg met de Kies raad is daarom geko zen om nieuwe kies passen te sturen. De stemgerechtigden in de gemeente Rijssen- Holten hebben woens dag 1 en donderdag 2 november de stempas sen gekregen. Met deze passen kan men in alle stembureaus in de ge meente stemmen. Het is ook mogelijk voor twee andere inwoners te stemmen. De gemeente heeft dit jaar een nieuwe leveran cier voor het maken van stempassen. Nu is gebleken dat som mige stemgerechtigden twee stempassen hebben ontvangen. Naar de vraag hoe dit heeft kunnen gebeuren wordt nader onderzoek gedaan. Met de Kiesraad is be sloten om de stemge rechtigden een nieuwe stempas te sturen. Daar door ontvangen de kies gerechtigden de kaart wat later dan de voorge schreven 7 november. De oude stempas komt te vervallen. HEXEL - Countus in formeert door middel van maar liefst elf cliëntbijeenkomsten agrarische onderne mers over hun toe komstmogelijkheden. In Hoge Hexel wordt deze bijeenkomst don derdag 30 november gehouden en in De Poppe in Markelo op donderdag 7 decem ber. De laatste maanden zijn diverse rapporten uitge bracht 'met betrekking tot de toekomst van de agrarische sector. Denk aan de nota van Minister Veerman, het rapport van de Rabobank Met melk meer markt en het onlangs uitgebrachte rapport van Friesland Foods. Countus kiest voor een individuele be nadering omdat geen ag rariër gelijk is. Countus vraagt daarom iedere agrariër hoe hij of zij zelf zijn toekomst ziet en om vervolgens samen met hem of haar een strategie te ontwik kelen om de doelstellin gen te bereiken. Belangstellenden kun nen zich aanmelden op clientbijeenkomsten@c ountus.nl of door te bel len naar 038-455 26 00. De avonden beginnen om 19.45 uur. Voor meer informatie kan men ook terecht op www.coun- tus.nl. RIJSSEN/ HOLTEN - De gemeente Rijssen-Holten werkt voortdurend aan verbetering van haar dienstverlening en houdt daarom periodiek tevre- denheidsonderzoeken on der haar klanten. Dit jaar wordt onderzoek ge daan naar de tevredenheid van klanten die een aanvraag hebben ingediend voor voor zieningen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandi capten (WVG). Vierhonderd WVG-klanten ontvangen door middel van een willekeurige steekproef een vragenlijst van de ge meente. Er wordt gevraagd de vra genlijst zo volledig mogelijk in te vullen en voor vrijdag 17 november terug te sturen. Omdat de gemeente het erg belangrijk vindt dat zoveel mogelijk respondenten re ageren, worden tien VVV- bonnen verloot ter waarde van 20 euro. In de enquête komen onder meer vragen naar voren die gaan over de bereikbaarheid van de WVG-consulenten, de snelheid waarmee een aan vraag wordt behandeld en of de voorziening toereikend is voor de klant. De uitkomst van de enquête wordt eind van dit jaar aan geboden aan het gemeente bestuur en ingezet bij de ont wikkeling van de Wet Maat schappelijke Ondersteuning (Wmo) per 1 januari 2007. RIJSSEN - Hij komt. hij komt, de lieve goede Sint- Het duurt niet lang meer of Sinterklaas zal wetjr in het land zijn. Ook dit jaar pre senteert Van Hoorne Theaterproducties met veel trots en plezier de enige echte Sinterklaasmusical: Karei de Kok en het bezoek van Sinterklaas. Deze musi cal is woensdag 29 novem ber om 13.30 uur te zien in het Parkgebouw. De cast van de succesvolle kindermusicalreeks Karei de Kok trekt in november en de cember 2006 langs de mid delgrote en grote Nederland se theaters met een unieke Sinterklaasmusical voor de hele familie. Sinterklaas zal een bezoek brengen aan het kasteel van Koning Klaagmaarniet waar Karei de Kok. Hoofdlakei Fransiscus en Hofdame Frandoiien werkzaam zijn. Of dat deze logeerpartij van de Goedheiligman wel hele maal goed afloopt kunnen kinderen en hun ouders gaan beleven in het Parkgebouw. Het vorige seizoen heeft al bewezen dat de Sinterklaas musical een feestje is voor het hele gezin, van kinderen tot opa's en oma's. "Het is een hele eer om sa men met Sinterklaas in de RIJSSEN - Autobedrijf Peugeot Ruesink aan de Kalanderstraat 9 in Rijs- sen, houdt tot en met 11 no vember een autoshow. Ook is er vanaf 8 tot en met 11 november een vierdaagse stuntopruiming. "Meer dan honderd nieuwe en gebruikte auto's zijn hier te bekijken. Er staan ook au- Sinterklaasmusical te spe len", vertelt Esther van San ten, die de rol van hofdame Frandoiien speelt, enthou siast. "Kinderen kijken zo uit naar de komst van Sinter klaas, maar vaak zien ze hem alleen voorbijgaan. Nu wor den kinderen én ouders an derhalf uur lang meegeno- to's bij vanuit onze vestiging in Goor. We houden diverse acties zoals financiering van 6 tot en met 24 maanden ga rantie en gratis navigatie bij aankoop van een auto. Daar naast hebben we een actie tot aan het eind van dit jaar aan gaande de Peugeot 307 pre mium en 407 premium. Nu tijdelijk extra compleet uit gerust inclusief een voordeel men in een spannend verhaal met Sinterklaas in de hoof drol! Voor Sinterklaas is zelfs een heuse sinterklaas solo geschreven. Onze huis componist, Floris de Haan, heeft natuurlijk weer ge zorgd voor spetterende en frisse composities. Uiteraard met een vette knipoog naar tot 1.750 euro", aldus Henk Teela, medewerker van het autobedrijf. De openingstijden tijdens de stuntopruiming zijn: woens dag van 10.00 tot 18.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 20.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie: telefoon 0548-542293 en www.auto- ruesink.peugeot.nl. de traditionele Sinterklaas liedjes. We gaan de zaal weer compleet op z'n kop zetten, let maar op!" Wie deze heerlijke, enthou siaste voorstelling wil bele ven, kan alvast kaarten reser veren. Dit kan bij het Parkge bouw in Rijssen, telefoon 0548-854821. Deze controleurs zijn in het bezit van een legiti matiebewijs. Op ver zoek zullen ze die tonen. Wie onlangs een hond heeft gekocht en nog niet heeft aangemeld, kan dat doen via de web site www.rijssen-hol- ten.nl/gemeenteloket/for muiieren. Het ingevulde formulier kan men digi taal verzenden. Ook kan men de hond(en) tijdens kan tooruren opgeven bij de Gemeentewinkel aan de Elsenerstraat in Rijssen. RIJSSEN - De Neder landse Patiënten Ver eniging Rijssen houdt vrijdag 17 november om 19.30 uur een the ma-avond met als on derwerp: eenzaam heid. Drs. J. Otte, geestelijk verzorger, zal deze avond inleiden. Het ver telt over: Alleen een zaam. Deze avond wordt ge houden in scholenge meenschap Jac. Fruytier aan de Stroekeld 142 in Rijssen. Het is ook mogelijk om kaarten voor deze Sinter- kiaasmusical te winnen. Kinderen kunnen daarvoor kijken op de website w-ww.ka reldekok.nl. Hier staan her en der choco ladeletters verstopt. Elf in to taal. Zoek ze allemaal op en hussel ze door elkaar. Dan komt er een woord uit, dat met Sinterklaas te maken heeft. Mail het antwoord uiterlijk dinsdag 14 november naar holtens.nieuwsblad@whk.w egener.nl Naast vrijkaarten kan er ook de cd Karei de Kok en het bezoek van Sinterklaas wor den gewonnen. RIJSSEN - KC Rijssen houdt vanaf woensdag 6 december een cursus om de angst bij honden weg te halen voor vuurwerk. Tijdens vier trainingen wordt geprobeerd de hond vertrouwd te maken met vuurwerk. Uit de jarenlange ervaring met deze cursus en de vele positieve reacties van de deelnemers, blijkt dat veel van de eigenaren met hun hond baat "hebben gehad bij deze cursus. Hon derd procent garantie valt echter niet te geven. Opge ven kan tot 6 december "bij Gerrit Nijland. e-mail: ger- rit.nijland@wanadoo.nir te lefoon: 0548-518739. Sinterklaas komt naar Parkgebouw www.autoruesink.peugeot.nl Henk Teela: "Meer dan honderd nieuwe en gebruikte auto's zijn hier te bekijken". (Fo to: Harry Broeze) Sinterklaas slaapt nu nog rustig in de Spaanse zon, maar over enkele weken komt hij naar Rijssen en is hij te zien in een heuse musical.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11