Countus tempo-team AUTOBEDRIJF KAMP B Annemaries HAIRFASHION gediplomeerd kapper/ster van 19-22 jaar J Transport een chauffeur J J Transport •V' ALMELO RUSSEN Zoekt wegens uitbreiding van onze Dealer activiteiten 1e Aiitotechnicus in bezit van APK2 Werkelijk goed werk Wat vragen wij van u? Een technisch talent met ervaring in de autobranche (b.v.k. Opel). Affiniteit met elektronica en interesse hiervoor. Zelfstandig en enthousiast kunnen werken. Leeftijd 20-30 jaar. Wij bieden: Een uitdagende functie met volop mogelijkheden om uw talenten te ontplooien. Een prettig werkklimaat in een autobedrijf dat al 48 jaar een begrip is in de hele regio. Prima arbeidsvoorwaarden waar een goed salaris bij past in overeenstemming met de functie. Uw sollicitatie, die vanzelfsprekend vertrouwelijk behandeld zal worden, richten voor 28 oktober 2006 aan: Directie Autobedrijf Kamp B.V. Postbus 556, 7600 AN Almelo Voor tel. informatie: Uw service manager W. v.d. Zei of H. Rutgers 0546-82 26 61 SET Assistent accountant agrarische afdelin Markelo untant sistent-actu grafische afdeling Fnschede As Countus groeit. Wie groeit mee? Onze accountants adviseurs zijn actief op zoek naar talent. Naast prima honorering bieden we alle ruimte je verder te ontplooien in een informele, open en collegiale werksfeer. Kijk voor meer informatie op www.countus.nl en mail je sollicitatie naar hrm@countus.nl zoekt met groot rijbewijs voor internationaal transport. Betreft oproepkracht, wei regelmatig werk. Voor inlichtingen: J. van Harn-Gosewisch 06-12 12 99 90 Dinsdag 17 oktober 2006 9 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: (053) 484 24 50 anenmark Powered by O JobTrack.nl VOOR HEM EN HAAR Goorseweg 28 - 7475 BD Markelo tel. 0547-36 14 13 Als haarmode jouw wereld is. ben jij geknipt voor ons. We willen ons team versterken met een vlotte, enthousiaste collega: een voor 24 uur per week. Volg je de haarmode op de voet, hou je van afwisseling en kun je prima zelfstandig werken? Klim dan meteen in de pen en stuur je sollicitatie naar Annemarie's Hairfashion, Goorseweg 28 7475 BD Markelo Word vrijwilliger www.hartstichting.n Nederlandse^!/ Hartstichting accountants adviseurs A KANTOOR Financieel medewerker m/v voor een grote bouw onderneming in Rijssen. Je bent verantwoordelijk voor de financiële administratie van één van de bouwbe drijven. Je codeert en voert mutaties in, stelt budgetten en interne rapportages op en voert controles uit. Daarnaast bereid je de jaarrekeningen voor en doe je de belastingaangiftes. Heb jij een afgeronde heao- BE oplei ding en ben je schoolverlater of heb je minimaal één jaar werkervaring, reageer dan snel. Informatie: 0548 51 82 92,Jolanda Bongers-Boeve, Hogepad 22b, Rijssen www.tempo-team.nl Zo werkt het.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 9