rti Verlies W Holten HOERA!!! IS JARIG!! UW HUIS VERKOPEN? www.huislijn.nl 25% Lichtenberg Jj] oktober wij 3 jwir ƒ,4 'MÉÉ'c Thuja Brabant Speciale mini rhododendron in allerlei kleuren Deze week van 4.25 Bloemendal 1 Ervaren timmerlieden X JL vj 4 Hr t/im 21 oktober Nono 25% kassakorting 24 t/m 28 oktober Mexx 25% kassakorting Tijdens de helé maand oktober geldt 25% korting op alle tiefj meubelen! Al V' 0573- 25 59 a r ÉL Tuinstraat 1 Lochem Kerkstraat 6 Holten 0548- 36 76 40 7.000.000 online bezichtigingen per maand Tipy Gratis video-presentatie van uw woning, koop huur nieuwbouw \huisliinonl\ Aanbieding van de week Supermooi nieuw glaswerk is nu binnen. Laat u verrassen met onze decoratieve stukken. Deze week met een voordeel van Topper van de week als haagconifeer 180 cm hoog van 11.00 nu voor maar I |Het najaarskleurtje deze week voor maar €2.95 IMIliilllllMBiHMHIiW Powered by Q JobTrack.nl BOUWBEDRIJF Is een onderdeel van Lichtenberg Bouwgroep. De Lichtenberg Bouwgroep Is een middelgroot bouwbedrijf dat al meer dan 70 jaar actief is op het gebied van bouw en onderhoud. De Lichtenberg Bouwgroep bestaat uit meerdere kleine werkmaatschappijen waaronder Lichtenberg Bouw, dit onderdeel is gespecialiceerd in het bouwen van traditionele woningen op maat. Onderhoud Service Spectrum, voorziet in het onderhoud van woningen van woningbouw corporatie Spectrum Wonen en Lichtenberg Onderhoud is gespecialiceerd in het onderhouden en verbouwen van vastgoed voor woning bouwcorporaties, eigenaren van vastgoed, verenigingen van huiseigenaren en particulieren Wij zijn op zoek naar: voor de bouw van luxe villa's die in traditionele stijl gerealiseerd worden! Functie eisen: - zelfstandig kunnen werken in teamverband - enige jaren werkervaring - een enthousiaste en gemotiveerde instelling Wij bieden: - een afwisselende baan met een enthousiast team aan collega's - een goed salaris voor het juiste vakmanschap - leuk traditioneel timmerwerk Solliciteren? Bel of schrijf dan binnen 7 dagen naar: Lichtenberg Bouwgroep, t.a.v. dhr. J, Zwoferink Molendijk Noord 74, 7461 JE in Rijssen Telefoonnummer: 0548 51 36 63 af HOLTEN - In de uit wedstrijd tegen colle ga-laagvlieger De- demsvaart is VV Hol ten er niet in ge slaagd om de punten mee te nemen naar Salland. Een deken van lamlendigheid leek over de ploeg ge legd te zijn, duels werden slap aange gaan en daadkracht was bij de roodzwar ten ver te zoeken. Ondanks dat de in grediënten voor een goed resultaat ont braken in het spel van Holten, kregen de Holtensc spelers toch nog enkele kan sen. Maar de 4-1 ne derlaag was volledig terecht wanneer je de kansen van de thuis ploeg bij elkaar op telt. De dag van de wed strijd begon al met problemen met het krijgen van een derde wissel en het te laat komen van de bus. Vrijdag de dertiende was twee dagen eerder, maar zondag 15 okto ber leek een zwarte dag te worden voor Holten. Met een korte warming-up in de be nen begon Holten slap aan de wedstrijd, De- demsvaart mocht aan nemen, draaien, pas sen en schieten. Het telefoontje naar huis Heten de Holtense manschappen nog net niet toe. Na dik twin tig minuten wisten de gastheren dan ook te profiteren van de slap heid van Holten. Linkshalf Van der Sluis mocht zomaar vrij richting de zestien lopen en schoot een houdbare bal achter, een in de malaise mee delende, Koetsier. Hierna leek Holten wakker geschud te zijn en werden er wat kan sen gecreëerd met op portunistisch spel. Bij een corner was Kna pen dicht bij een doel punt en na goed storen mocht ook Reijlink vrij aanleggen op de rand van het straf schopgebied. Van der Wal schoot een snel genomen vrije trap nog rakelings naast, maar hierna leek Hol ten de slaap weer te hervatten. De rust zou aangegre pen moeten worden om de zaak weer op scherp te zetten, want een wonderploeg was dit Dedemsvaart zeker niet. Met het spelen van hun eigen spel zou Holten hier niets hoe ven weggeven. Even leek het erop dat de VV ook daadwerke lijk de wedstrijd ging domineren. Een sterke fase kort na rust lever de een aantal kansen op. Van der Wal was nog het dichtst bij de gelijkmaker, maar stuitte op de benen van de doelman. De Hol tense storm werd on derbroken door de tweede treffer van De demsvaart na slap en onoplettend verdedi gen. Toen niet veel la ter Koetsier een dom me overtreding buiten zijn doelgebied be straft zag worden met een penalty was de pot gespeeld. De stokoude fluitist, die de eerste twee wereldoorlogen leek te hebben meege maakt, leek het spel daarna niet meer bij te kunnen benen. Meer dere malen liet hij zijn assistent Oosterkamp voor Jan met de korte achternaam met zijn vlag omhoog staan. Het was in deze fase aan de zich herpakte Koetsier te danken dat het geen monsterscore werd. Bij de 4-1 moest de sluitpost het ant woord wel schuldig blijven op een inzet van Bezoen. Verkuil redde nog wel de eer door een corner bin nen te knikken in de slotfase. Dit weekend is er geen programma, waarna een week later hekken sluiter Wesepe aan de Reebokkenweg aan de zegekar zal moeten worden gebonden. Verliest Holten dan de punten, dan wordt het seizoen nog zwaarder dan het al is. 4C Vjjf v €6.95 Alle aanbiedingen zijn geldig van 19 t/m 25 oktober En zolang de voorraad strekt. Onze openingstijden zijn van maandags t/m vrijdags van 8.00-18.00 uur. Op donderdag tot 20.00 uur en op zaterdag van 8.00-17.00 uur. Hoveniersbedrijf www.hoveniersbedrijf-bloemendal.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 8