SV Enter doet goede zaken BerendsenACompagner na r* Futsal Excelsior Winnaar camera Enterse Motorclub OPEN HUIS Grotestraat 22 Markelo www.berendsencompagner.nl Telefoon (0547) 36 47 58 info@berendsencompagner.nl Fax (0547) 36 49 37 Postbus 111 7475 ZJ Markelo Maak het af met Van Buren Dinsdag 17 oktober 2006 22 RENTMEESTERS, MAKELAARS EN ADVISEURS Zaterdag 21 oktober 2006 Van 14.00 - 16.00 uur ENTER - SV Enter heeft dit weekeinde goede zaken gedaan door met 3-1 te win nen in en bij Olden- zaal. De drie punten zetten de Enternaren nog steviger in de middenmoot en door het verlies van laag vliegers GFC en Schalkhaar is voorlo pig het koren van het kaf gescheiden in de derde klasse A. Oldenzaal staat bekend om haar verzorgde spel, het heeft namelijk en kele zaalvoetballers in haar gelederen. Het beste van het spel was dan ook voor de thuis ploeg, maar Enter bleek slimmer en efficiënter te spelen. Enter wist door vroeg jagen de op bouw van Oldenzaal al vroeg te verstorten en creeerde zo enkele mo gelijkheden. In de twaalfde minuut moch ten de bezoeker zelfs de 0-1 aan laten tekenen. Een goede aanval van Enter werd na een voor zet vanaf rechts door Jeroen Nijhof tot een doelpunt gepromo veerd. Enter bleef leep spelen en wachtte haar mo menten af. In de 25e minuut had dit weder om resultaat. Na goed jagen kwam de hal bij Paulus Onan, één-te- gen-één met de keeper schoot hij de bal koel tjes binnen. Met een comfortabele voor sprong gingen de rood- witten aan de thee met de wetenschap dat het wel eens kon gaan stor men vlak na rust. Oldenzaal ging inder daad naarstig op zoek naar de aansluitings treffer, in de 60e mi nuut moest Enter's doelman het antwoord schuldig blijven op een schot van een meter of zestien. Hierna ging Enter nog meer loeren op de counter en leunde de ploeg achterover om zo de aanvallers van Oldenzaal niet teveel ruimte te geven. De verdediging van de SV hield stand en de voor sprong werd in de bles suretijd zelfs nog uitge breid. Een counter werd door Lammertink doel treffend afgerond. Deze malheur voor Olden zaal werd de linksback teveel en hij botvierde zijn frustraties op een Enterse speler. Een ro de kaart was de terechte maatregel van de man in het zwart. Aanko mend weekend gaat de selectie van Enter 'teambuilden'- in Dorf Munsterland om zo over twee weken thuis tegen het laaggeklas seerde Schalkhaar we derom een goede team prestatie neer te zetten. ENTER - Voor alle Formule 1-fans is er zondag 22 oktober op een grootscherm de laatste formule 1 wed strijd van dit jaar te zien. Wie zal er kam pioen worden? De grootmeester Schuma cher of de regerend we reldkampioen Alonso. Kluphoes is open vanaf 18.00 uur. Woensdag 25 oktober is er een clubavond alwaar SF-Racing is uitgeno digd om een interessante infoavond te geven over Racemotoren, motortu- ning. Deze man heeft ook jaren Bob Withag en zijn team van moto ren voorzien. Aanvang 20.00 uur Zondag 29 oktober zal het kluphoes vanaf 13.00 uur geopend zijn om de laatste MotoGP wedstrijd van dit jaar te bekijken. Uiteraard ook op grootscherm. Zal Rossi zijn 6e wereldtitel in de koningsklasse be halen of zal Hayden toch nog zijn vorm terugvin den? Zaterdag 4 november is er een All-inclusive mid dagje georganiseerd in het Kluphoes. Eten en drinken, alles is aanwe zig op deze gezellige za terdagmiddag. De grote ronde pan zal u verwel komen bij binnenkomst. Deze dag kunt u uzelf inkopen voor het luttele bedrag van 20 euro. Voor vrouwen en de kids zal er een aangepast ta rief gehanteerd worden. Reken maar dat het de moeite waard word. Als afsluiting hebben we een aperitietje uit Italië laten overkomen. WEHMEKAMP 8 MARKELO BOUWMATERIALEN Showroom Nijverdal Bedrijvenweg 11 T (0548) 61 01 00 info@van-buren.nl NVM Een tegelvloer helemaal naar uw smaak. Die vindt u bij Van Buren. -*C Nijverdal Bedrijvenweg 11 T (0548) 61 35 67 Haaksbergen Spinnerstraat 12 T (053) 57 21 232 Doetinchem Wijnbergseweg 51-53 T (0314) 32 42 46 Wij hebben een groot assortiment wand- en vloertegels-en natuursteen vloeren. Grote tegels vooreen chique uitstraling, of juist Meine mpzalek- tegeis voorspeelse.effecten. Er zijn volop mogelijk- heden, zoals bijzondere kfeurïombinaties.of aparte legpatrbrtën. Ook voor haarden en schouwen kunt ubfüns terecht. Gas, elektrisch Óf hout, voor elk wat wils, Laat u inspireren in onze showroom. Ootmarsum Ind.ter. 'De Mors' 105 T (0541) 29 23 33 Deventer Solingenstraat45 T (0570) 51 63 82 Hengelo (O) Wegtersweg 18 T (074) 25 08 145 RIJSSEN - In Gen- dringen hebben de fut- sallers van Excelsi- or'3I vrijdagavond goede zaken gedaan in de strijd om de koppo sitie van de le klasse D. Directe concurrent GS '80/De Waggel - dat nog ongeslagen was - werd met 2-5 terugge wezen na een 1-2 rust stand. Een glaszuivere hattrick van Ferdinand Schulenburg deed de gastheren uiteindelijk de das om. Een eigen doel punt van de gastheren en een doelpunt van Alidus ter Harmsel maakten de overwinning compleet. t! Met deze overwinning is Excelsior'31 met 12 punten uit 5 wedstrijden koploper in de le klasse J D. De eerstvolgende thuiswedstrijd voorEx- celsior'31 is op donder dag 19 oktober om 20.00 uur in de Regge- hal tegen LZV/Marku Bouw 2 uit Lichtenvoor- RIJSSEN - Expert Doornenbal heeft met zeer veel plezier deelge nomen aan de Habito 2006. De dame op deze foto is de enige echte winnaar van een digitale fotocamera van Panaso nic t.w.v. 400 euro. Deze kan worden opgehaald in de winkel. P Alle overige foto's kan Ve men binnenkort bewon deren op de site van Ex pert Doomenbal. Op een goede locatie, aan een plantsoen, gelegen vrijstaand woonhuis met ruime garage, berging, erf, tuin en ondergrond. Deze keurig onderhouden woning is uitgevoerd in spouw metsel-werk en met pannen gedekt. Aan de zuidwestzijde van de woning is een extra brede garage (6 x 4 m) gesitueerd. IN PRIJS VERLAAGD! Aanvaarding: in overleg Een schitterende ruime vrijstaande woning met inpandige garage, gelegen aan de rand van de bebouwde kom op een kavel van 365 m2. Vanuit de woning zijn er directe uitloopmogelijkheden naar het fraaie buitengebied van Markelo. De woning is in 1991 gebouwd en biedt met een inhoud van ca. 540 m3 voldoende ruimte voor o.m. 5 slaapkamers een bergzolder en een extra ruime garage. Vraagprijs: 350.OOO,- kosten koper Aanvaarding: In overleg.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22