Rabobank hypotheek steeds bij de tijd Uw hypotheekadviseur in abri's Tot 3 maanden geen rente betalen!* Rabobank De beste begeleiding bij de aankoop van je eerste huis 'M 1 tesjj Hypotheek hulp Bankgegevens Ook tot 3 maanden geen hypotheekrente betalen? Bel nu (0548) 373 373 voor een afspraak met mij. Rabobank Journaal Rabobank West Twente - oktober 2006 De grootste hypotheekverstrekker van Nederland blijft voorop lopen. De Rabobank zorgt er namelijk samen met haar klanten voor dat hun hypotheek up-to-date wordt gehouden. Natuurlijk is het zaak om een hypotheek af te sluiten die goed past bij je persoonlijke situatie. Interessant is juist ook om daarna de hypotheek up-tö-date te houden. Veel dingen hebben immers invloed op iemands financiële situatie. Dat kunnen persoonlijke gebeurtenissen zijn, zöals trouwen, scheiden, erven óf een kind krijgen. Op zulke momenten in het leven is het verstandig om contact op te nemen met je hypotheekadviseur. Maar ook nieuwe fiscale regels of economische ontwikkelingen kunnen het interessant maken om je hypotheek aan te passen, denk aan de. waardestijging van je huis of rente-ontwikkelingen. Daarom krijgen klanten van de Rabobank o.a. enkele malen per jaar email met een Hypotheek Alert. Egbert Geerligs, hypotheekadviseur van uw bank: "Dat is een persoonlijke e-mail met informatie over hypotheken en andere financiële woonzaken. En op elk moment als dat nodig is, kunnen klant en bank samen in actie komen, bijvoorbeeld tijdens een Hypotheek Update gesprek. Zo blijft je hypotheek altijd up to date. Dat is uniek in hypotheekland." Ben je van plan je eerste huis te kopen? Richt je gerust op de leuke kanten hiervan! Want met Rabo HypotheekHulp® laatje alle rompslomp gewoon aan ons over. Van makelaar tot notaris en meer De Rabobank zorgt voor de juiste hypotheek en begeleidt je bij het kopen van je eerste huis stap voor stap, van notaris tot taxatie. Rabo HypotheekHulp® bestaat uit: de best passende Rabobank hypotheek een waardeverklaring van het huis waarmee je je voordeel kunt doen in de onderhandelingen over de koopprijs een taxatierapport of opleveringskeuring in geval van een nieuwbouwwoning de hypotheek- en transportakte bij de notaris de noodzakelijke woonverzekeringen (de inboedelverzekering, woonhuisverzekering en overlijdensrisicoverzekering) 3 maanden op proef. Vraag je adviseur naar de voorwaarden. Bespaar €700 Van de bijkomende kosten nemen wij een flink deel voor onze rekening, van taxatierapport tot notariskosten. Dat scheeltje als kersverse huizenkoper al gauw zo'n €700! Geld dat je bijvoorbeeld voor de inrichting van je huis kunt gebruiken. Bovendien nodigt de Rabobank je na een jaar uit voor een updategesprek, zodat we zeker weten dat de hypotheek nog naar wens is. Meer weten www.rabobank.ni Ongetwijfeld is het u opge vallen: uw hypotheekadviseur in bushokjes bij u in de buurt. Op een grote poster maakten Wim van der Pluym, Gerda Verduin of Michiel van Haarst u attent op de lopende hypotheekaktie. Bijna symbolisch onderstreepten we daarbij hoe dichtbij wij eigenlijk zijn. Wim in de abri's in Holten en Markelo, Gerda in Hellendoorn en- Nijverdal en Michiel in Den Ham, Vroomshoop en Westerhaar. "Vooraf was ik sceptisch. Mijn hoofd zo groot en nadrukkelijk aanwezig, past eigenlijk niet bij me", vertelt Wim, "maar ik heb enorm veel leuke reacties gekregen. Zonder enige uitzondering positief." Tegelijkertijd lanceert de Rabobank een actie waarbij klanten die een hypotheek afsluiten tot 3 maanden geen rente betalen. Dit aanbod geldt voor iedereen die een nieuwe hypotheek afsluit, dan wel zijn hypotheek ©versluit naar de Rabobank. Bel nu (0548) 373 373 voor een afspraak en vraag naar de voorwaarden, Afspraak maken geldig tot T> november 2006 en met in combinatie met andere hypötheek.u tieö Rabobank West Twente Postbus .26 7440 AA NIJVERDAL ggg) (0548) 373 Ö00 0® (O548) 373 373 (Hypotheken) Bfë) wWw.vvesttwente.rabobank.nl [Rfeècgereri f)i EST#! jburnaajrSwêsttwente.rabobaiik.nl Onze kantoren vindt u in: Den Ham, Hellendoorn, Holten, Markelo, Nijverdal, Vroomshoop en Westerhaar www.rabobank.nl 'Actie bij Rabobank West Twente tot 15 november 2006. Vraag naar de actievoorwaarden. Het is tijd voor de Rabobank.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 26