HMD Autonlein op beurs Poppencursus Jubileumconcert gospelkoor HMV mode tempo-team fnshion ftzstivnl Koopnvonri Puur design voor puur genot Lekkerste banentest bij Tempo-Team op de Habito Ontdek in een sfeer-volle omgeving, met een Knipoog nnnr het -verleden, de nojnnrsmode vnn morgen, Van 11 t/xa 14 oRtobcr brnist onze minket vnn ncti-vitcit en ncties. met op xtrosxxsbbag 11 x>Ktob&r een entrn a/h Dorpsplein in Enter 0547 -38 12 21 Presentatie Habi Rijssen Jeugd Excelsior Dinsdag 10 oktober 2006 Uitzend bureau van het Jaar Habito Doe de lekkerste banen test bij Tempo-Team op de Habito in Rijssen van 12 tot en met 14 oktober Wij bieden je binnen een paar dagen een baan aan. Maak daarbij kans op een diner cheque van 100 www. tempo-team. nl euro. Deze zal uitgereikt worden op de ves tiging van Tempo-Team. Uiteraard ben je hier altijd van harte welkom om je in te schnjven. Kom langs bij Tempo-Team Uitzendbureau in Rijssen, Hogepad 22b of bel Tempo-Team 0548 51 82 92, www.tempo-team.nl. Zo werkt het. ALIMO LIFESTYLE, keukens die uitnodigen tot koken en genieten. Die de professionele etsen van haar gebruikers beantwoorden met helder <1 design en moderne vormen. -r Kijk voor meer informatie op: www.aIno.nl Gert Jan Bokdam Bokdam Keukens Fahrenheitstraat 1 Rijssen 0548-541541 www.alno.nl ...wereldklasse in keukens COUNTRY LIFESTYLE ALNOART RUSSEN - De favoriet van Pouw Rijssen is de Audi Q7. "Deze auto geeft aan op welk een hoog niveau de moder ne autotechniek zich bevindt. Deze techniek druppelt door naar de goedkopere modellen", geeft Jan YVolterink aan. "Vandaar dat we ook een VW Fox meenemen. De een heeft een vanaf prijs van 9.995 euro en de an der een gemiddelde ver koopprijs die bijna tien keer zo hoog ligt. Ons thema tijdens de beurs is dan ook dat we door ons brede modellenpro- gramma iedereen iets te bieden hebben." Autobedrijf Nissan Kia Beltman komt naar de beurs met onder andere de Nissan Note, een nieuwkomer in de auto markt. Marcel Hazewin- kel is enthousiast over de auto: "Het is een hele complete auto waar goed over nagedacht is. Een hele ruime auto ook. De Nissan Note is qua prijs en afmeting een nieuwe trend. Hij wordt heel goed ver kocht, de consument is er duidelijk tevreden over." De Nissan Note is een royale vijfpersoons- auto met volop been ruimte, maar kan door het flexibele interieur ook dienst doen als een praktisch vervoermiddel met een opmerkelijke ruimte. Wolves Autoservice staat met de nieuwe Op el Corsa op de beurs: "Opel Corsa is fun en stijl in één", geeft Gerrit Jan Steunenberg aan. De nieuwe Corsa is een bui tengewone compleet nieuwe auto. "De spor tieve driedeurs en de functionele vijfdeurs hebben een uniek design met krachtige, sportieve lijnen." Kenmerken van de nieuwe Opel Corsa zijn een nieuw ontwik keld chassis voor een scherp en veilig wegge drag en ver ontwikkelde en voor zijn segment bij zondere toepassingen. Het interieur is vervaar digd van hoog kwalita tief materiaal en biedt veel ruimte en comfort. Autobedrijf Schippers komt met de nieuwe Hyundai Santa Fe. "Een mooi gestylde SUV auto met een geweldige uit straling", benadrukt Henk Schippers. De Santa Fe is leverbaar in zowel vijf- als zevenzits. De motoren die er in lig gen zijn een soepele 2.7 V6 benzine motor en een krachtige 2.2 CRDI motor met 150 pk. De prijzen zijn sterk con currerend met vergelij kende modellen van an dere merken. Niet alleen Schippers is enthousiast over de Hyundai Santa Fe. "Zowel particulier als zakelijk is deze auto al een groot succes. Wij zijn ervan overtuigd dat deze auto op de Habito 2006 veel lof zal krij gen." Een nieuw type bedrijfs wagens staat op de beurs: de Peugeot Boxer, het grootste type be drijfswagens dat Peuge ot biedt. "De Boxer heeft allerlei opbouw- mogelijkheden. Er zijn zo'n honderd verschil lende soorten. Of het nu gaat om personenver voer of rolstoelvervoer, of de auto aangepast moet worden voor een slager of een schilders bedrijf: alles is moge lijk. Het is iets aparts", stelt Jan Averdijk van Peugeot Ruesink. "De Boxer is een krachtige, zuinige en comfortabele auto met een geweldig laadvolume. Met deze wagen kunnen we aan alle wensen van de klant voldoen". Mercedes Baan komt met de nieuwe B-klasse naar de Habito. „De nieuwe B-klasse van HOLTEN - Corry Sch- mets aan de Rietberg straat 10 in Holten geeft weer cursussen poppen maken. Het materiaal wat ze ge bruikt is Tricot. Deelne mers hoeven alleen maar een beetje handigheid te hebben met naald en draad. Er zijn verschillende tin ten tricot. Bijvoorbeeld rose voor baby's, wit voor pierrots en geis ha's. donkerbruin voor negerpoppen en iets donker beige voor vol wassen poppen en jon genspopjes. Voor ieder type pop is er een gezichtsmaskertje voorhanden. Voor de poppenlijfjes worden de bijpassende patronen op de cursus gegeven. De cursus be staat uit zeven lessen. De kosten zijn 60 euro. Hierbij zijn de materia len niet inbegrepen. Voor meer informatie: 0548-362566 (na 18.00 uur en niet op maandag avond). ENTER - Gospelkoor His Masters Voices uit mm Velt#", Enter geeft vrijdag 13 oktober, vanwege haar 15-jarig bestaan, een jubileumconcert in het parkgebouw te Rijs sen. Na maandenlang oefenen is het koor er helemaal klaar voor en het belooft een aan trekkelijk en afwisse lend concert te worden met Engels- en Neder landstalige gospels en diverse andere muziek genres. Men hoeft niet alleen te luisteren deze avond. Er zullen ook een aantal liederen samen met het publiek gezongen wor den. Het geheel zal wor den aangevuld met veel videobeelden en lichtef fecten. Het koor, wat on der leiding staat van di rigent Hans Barkel, wordt ondersteund door een uitgebreid combo. Aanvang van het concert is 20.00 uur en kaarten a 7,50 zijn verkrijgbaar op het voorverkoop adres in Enter bij drogis terij Wedda en in Rijs sen bij Thoma Make laars. Mercedes Benz is een auto voor een breed pu bliek. De auto heeft een hoge instap en veel bin nenruimte. Het is de ideale gezinsauto", schetst Gert-Jan Baan de nieuwe aanwinst van de Benz-familie. „Uiter aard zijn in deze auto ook de nieuwste novitei ten verwerkt. De nieuwe B-klasse geeft perfeéf onze slogan weer: 'Mer cedes Benz, altijd ver der! Ford Bloemendal zet de nieuwe Ford S-MAX centraal. „Deze innova tieve auto heeft ons in nauwelijks drie maan den tijd al veel nieuwe klanten opgeleverd", al dus Jos Bloemendal. „Wij zijn bijzonder blij met de grote belangstel ling voor de nieuwe S-" MAX. Dankzij zijn 5+2 zitplaatsen, het ruime aanbod aan motoren en zijn aansprekende sty ling blijkt de S-MAX ra zend populair, niet al leen bij onze vaste Ford- clientèle, maar ook bij bezitters van auto's van andere merken. Ford staat voor optimaal rij plezier in aantrekkelijk vormgegeven auto's en de nieuwe S-MAX is daar zonder enige twij fel het nieuwste bewijs van." RIJSSEN - Tijdens HABITO 2006 kan men kennis maken met Ondernemersvereni ging HABI Rijssen. Ondernemersvereniging HABI Rijssen presen teert zich tijdens deze beurs in een gezamenlij ke stand met Kring Werkgevers Rijssen, BC bij de Tijd en het CWI. Op vrijdag 13 oktober zal er een HABI-be- stuurslid aanwezig zijn om informatie te geven over de ondernemers vereniging. Verder zal hij kunnen informeren over de nieuwe Sinter-: klaasactie. Het HABI-bestuur no digt dan ook haar leden en niet-leden van harte uit om vrijdag 13 okto ber een bezoek te bren gen aan stand 71Voor een kop koffie of een borrel wordt gezorgd. Wie het voornemen heeft om de stand te be zoeken en nog geen en- treekaart heeft, kan dezj gratis aanvragen via: in- fo@habi-rijssen.nl. Ui teraard zo lang de voor raad strekt. RIJSSEN - Dinsdag 10 oktober spelen de beloften onder 18 jaar een wedstrijd in het kader van het nederlaagtoernooi van de Stichting Ex- celsior'31 Jeugd' Promoting. Het duel begint om 18.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 25