Geran presenteert niet alleen hekwerk Programma Habito in vogelvlucht HABIT02006 Vredehof staat klaar voor alle gezindten HABITO Reggeland brengt nieuwe producten Ondernemend Rijssen en Holten heeft het helemaal 12, 13 EN 14 OKTOBER HHV ook op Habitobeurs i Dinsdag 10 oktober 2006 18 RIJSSEN - Voor de tweede keer in haar veertienjarig bestaan staat Geran met 'producten op de Habito. In tegenstelling tot de vorige editie, presenteert Geran niet alleen haar hekwerk en tuinaecessoires, maar ook nadrukkelijk de overi ge artikelen die het assorti ment omvat. Geran is inmiddels vanuit het hekwerk, de hekwerkonder delen en automatiseringssys temen binnengerold. Hek werk en poorten waren en zijn nog steeds één van de belangrijke peilers van het bedrijf. Echter, naast dit hek werk heeft Geran in Neder land en daar buiten naam ge maakt in het leveren van hek werkonderdelen en automati seringssystemen om poorten en hekwerk te produceren en te automatiseren. Geran ver tegenwoordigt verschillende wereldwijd bekende leveran ciers van sloten, scharnieren, bollen, hekpunten en rol- poortsystemen. Deze pro ducten worden onder meer aan hekwerkbedrijven, con structiebedrijven en trappen- bouwers, maar ook aan de particulier verkocht. Daarnaast is Geran impor teur van Fadini, een vooraan- staand merk van poortauto matiseringssystemen, slag bomen en verkeerspalen. Naast het leveren van deze systemen kunnen ook be staande poorten worden voorzien van een aandrij ving. Op de Habito zal Geran een deel van deze producten to nen en demonstreren. Naast de interessante pro ducten kan men in de stand van Geran een prachtig MIO-navigatiesysteem win nen. Enkele andere leuke RIJSSEN - Habito 2006 opent donderdag 12 okto ber om 13.30 uur de deuren voor het publiek. De consu menten- en ondernemers- beurs is die dag open tot 22.00 uur. Vrijdag 13 okto ber is de beurs eveneens open van 13.30 tot 22.00 uur en zaterdag 14 oktober zijn de openingstijden van 10.00 tot 16.00 uur. De entree bedraagt 2 euro; kinderen van 6 tot en met 12 jaar en houders van 65+pas (op vertoon van pas) betalen 1 euro. Kinderen beneden 6 jaar onder begeleiding heb ben gratis toegang. Habito 2006 wordt gehouden op het terrein van Ten Brinke Trans porteurs Recyling, Mors- weg 24 in Rijssen. Tegelijk met de beurs zijn ook de ker misattracties op het terrein geopend. Er is volop te zien en te doen op Habito 2006. De nieuwste auto's, de handigste appara ten, de mooiste keukens zijn hier te zien. En nog veel meer. Voor de jeugd tot 10 jaar is er The Mixxx-Kinder- plezierplein met een knutsel- hoek, veel spelletjes en een luchtkussen. Donderdagmiddag wordt een ballonnenwedstrijd voor de jeugd gehouden, is er een kookshow en treedt de Wier- dense Harmonicaclub De Jennechies op. Donderdagavond wordt ge vuld met het thema Sport Marketing, met een forum onder leiding van J. Munster man en B.van Losser. Panel leden zijn L. Voortman, L. Simons, J. van Halst en E. Braamhaar. Diezelfde avond ♦reden de Leesanghers uit ♦er op. Vrijdagmiddag treedt de Folkloristische Volksdansvereniging Nieuw Leusen en Omstreken op en zijn er kookdemonstraties. Vrijdagavond verzorgt de Hoogeveense theatergroep Chapeau Clacque optredens en musiceert D'Oltied Dixie Band in de gangpaden van de beurs. Zaterdagmorgen treden de Twente Zangers op. Diezelf de morgen maakt burge meester B. Koelewijn de drie beste stands van de Habito bekend bij de stand van We- RIJSSEN - Reggeland Zorgvoorzieners introdu ceert op Habito 2006 in Rijssen twee nieuwe pro ducten: maaltijdservice en personenalarmering met zorgopvolging. Wie lekker en gezond wil eten maar zelf niet kan of wil koken, kan nu voor een maaltijd terecht bij de maal tijdservice van Reggeland. Vooral ouderen die alleen wonen, hebben er niet altijd even veel zin in elke dag een complete warme maaltijd te bereiden. Juist voor deze doelgroep is de maaltijdser vice een uitkomst. Reggeland Zorgvoorzieners heeft een speciale kennisma kingsaanbieding: bij de eer ste bestelling van vijf maal tijden ontvangt men één maaltijd gratis. Inwoners van gemeente Rijssen-Holten kunnen in aanmerking ko men voor een gemeentelijke vergoeding. Deze is aan te vragen bij het Zorgloket in de Gemeentewinkel in Rijs sen, Elsenerstraat 20. Als er onverwachts iets ge beurt, kan Reggeland Zorg voorzieners met alarmering met zorgopvolging direct hulp bieden. Wie zich aanmeldt, krijgt thuis een alarmeringsappa raat geïnstalleerd. Is er on verwacht direct hulp nodig, dan drukt men op de knop van het apparaat zelf, of van de halszender die men bij zich draagt. Binnen enkele seconden wordt het alarm signaal door Reggeland Zorgvoorzieners beant woord. Als het nodig is, komt er binnen dertig minu ten iemand thuis om te hel pen. Op deze manier is er dus altijd zorg voor handen. Geran staat met verschillende producten op de Habito- beurs. (Foto: Gert Perdon) prijzen worden verloot onder degene die een aantal vragen goed kan beantwoorden. Zo vindt u zonder moeite de weg naar onze mooi ingerichte showroom aan de Butaan- straat 23 in Rijssen. Bij de ingang van de beurs, maar ook op de stand zijn formulieren verkrijgbaar waar de te beantwoorden vragen op staan. Deze kun nen op de stand ingeleverd worden. De winnaars worden in de week na de beurs hier over geïnformeerd. RIJSSEN/ HOLTEN - Vre dehof Uitvaartverzorging, met onder meer vestigin gen in Rijssen en Holten. Tevens werkzaam onder de namen Adventum Uitvaart verzorging en Müller Be grafenisonderneming en heeft met vrijwel alle verze keringsmaatschappijen in Nederland cont(r)acten voor het uitvoeren van uit vaarten. Het bedrijf is er voor alle gezindten, is ver trouwd met alle rituelen en gebruiken en schept ruimte voor nieuwe vormen. Vredehof is 10 jaar geleden als eerste begrafenisonderne ming in Nederland ISO ge certificeerd en heeft het cer tificaat sindsdien steeds ge voerd. Vrijwel de gehele dienstverlening wordt in ei gen beheer uitgevoerd, zoals dragers, drukkerij, rouw- en volgvervoer, rouwcentra, or ganisten. Vredehof is daarom nauwelijks afhankelijk van derden. Indien gewenst kan een beroep gedaan worden op Declamo, een door Vre dehof in het leven geroepen groep van professionele sprekers bij begrafenissen en op Revitum, een door Vrede hof geïnitieerd nazorgpro ject. Er moet steeds meer gedaan worden om de klant te be houden. Mond op mond re clame alleen is niet meer vol doende, er moet een band gaan ontstaan. Vredehof houdt in dit kader b.v. vier keer per jaar, ca 1 jaar na het overlijden, een herdenkings dienst voor nabestaanden van begrafenissen die door Vredehof verzorgd zijn. Er is live-muziek, een herden kingsritueel, een overden king en informeel 'aangekle de koffie' na. "Klanten worden kritischer, wat hogere eisen stelt aan op leiding en deskundigheid. Kwaliteitsgarantie en volle dige transparantie zullen meer en meer geëist worden door de markt. Over de in vulling van een begrafenis wordt in toenemende mate van tevoren nagedacht. Soms vlak voor de begrafenis, maar ook al ver van tevoren. Hiertoe hebben we samen met Kienhuis Hoving Advo caten en Notarissen de bro chure Nu voor later ontwik keld, die als heldere leidraad kan helpen bij het opstellen van een wilsbeschikking of een begrafeniscodicil. De brochure kan tevens dienen als uitgangspunt bij het vast leggen van begrafeniswensen in een voorbespreking, een dienst die Vredehof geheel vrijblijvend aanbiedt. Vredehof Uitvaartverzorging Rijssen: 0548-51 76 75; Müller Uitvaartverzorging Holten: 0548-36 43 00; Vre dehof Aula In Pace Enter: 0548-51 76 75; Vredehof Uitvaartverzorging Ensche de: 053-431 23 89. Www.vredehof.nl. gener Huis aan Huis kranten (stand nummer 50). Zater dagsmiddags zingt het Smartlappenkoor Hooge- veen, blaast de Kamgoarn Klösse en presenteren Willy en Har moet Riessen de Pro- at en Pröttelshow, met mede werking van The Heinoos. Uiteraard ontplooien ook de standhouders allerlei activi teiten tijdens deze beursda- gen, van demonstraties ge zichtsbehandelingen tot een race-simulator, van een ge zondheidstest tot een nieuwsquiz.- RIJSSEN - Habito 2006 is een tentoonstelling van be drijven, instellingen, orga nisaties en verenigingen. Eens in de vier of vijfjaar zet ondernemend Rijssen-Hol ten er samen met de gemeen te de schouders onder en biedt op deze wijze collega ondernemers en inwoners uit de hele regio de gelegenheid om de nieuwste ontwikkelin gen en noviteiten te bekijken en te ervaren. De tentoonstelling is eigen lijk één grote gezellige am biance waarin ondernemers en consumenten elkaar op een aangename wijze kun nen treffen. Dus met recht HOLTEN/ RIJSSEN - De Holtense Handelsvereni ging (HHV) is ook te vin den op de Habitobeurs in Rijssen. Deze wordt van 12 tot en met 14 oktober ge houden. "We willen op deze manier Holten promoten op de beurs", legt Bert Wansink van HHV uit. "We gaan een ludieke actie voor bezoekers houden". Wat die actie is, wil hij niet verklappen. HHV is te vinden bij de stand van Spinsite Printser vice en Regge Sign Reclame en zal worden bemand door (bestuurs)leden van de mid denstandsvereniging. Een andere stand uit Holten is Mulderij Soleil. En waar- schijnijk Home Sweet Ho me. Herman Naberman (rechts) die de organisatie van de beurs voor zijn rekening neemt, is met personeel bezig de beursttent in te richten. (Foto: Harry Broeze) 'Het Trefpunt voor consu ment en ondernemer'. De Habito 2006 wordt opgezet op een terrein van 12.500 vierkante meter, in twee alu- miniumtenten van zo'n 5.000 vierkante meter. Par keerruimte is er volop aan wezig. De locatie is het ter rein van Ten Brinke Trans porteurs Recycling, Mors- weg 24 in Rijssen.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 18