Open huis Voortman zeer goed bezocht SVZW loopt averij op bij CSV Apeldoorn DATEG Bloemendal een weekend verkoopster /tfotc£' tfo&K als extra versterking van de weekenden en vakanties Kom je dan voorstellen in onze winkel en wie weet!!! S T yle| th differente R«~.n Jutestraat 2 7461 TR Rijssen Nederland Tel. +31 (0)548-540070 Fax. +31 (0)548-540213 E-mail info@dateg.nl Gezocht, op korte termijn, ter versterking van ons team Administratieve kracht m/v -Leeftijdsindicatie: 18-30 jaar - Goede beheersing van Engels en Duits - Boekhoudkundige ervaring - Commercieel inzicht - Zelfstandig kunnen werken Kortom, iemand die zich thuis voelt in een jong/commercieel team! Sollicitatie graag schriftelijk aan: Powered by O JobTrack.nl Kijk op www.ford-bloemendal.nl bij vacatures voor meer informatie. Wij zijn op zoek naar (v.a. 17 jaar) vind je het leuk om met mensen om te gaan? heb je affiniteit met mode? kun je veel werken in vakantieperiodes? MEN WOMEN Grotestraat 7a - Rijssen - 0548-512404 Dinsdag 18 september 2006 23 RUSSEN - De Open huisdagen die Voort- man damesmode aan deHaarstraat en Esta te aan de Bouwstraat afgelopen week gehou den hebben, werden goed bezocht. Veel be langstellenden maak ten gebruik van de mogelijkheid om de nieuwe herfstcollecte te bekijken en zo een goed beeld te krijgen van de nieuwe na jaarsmode. Ondanks het mooie weer werd er druk gepast en ge kocht. In beide zaken komt elke week weer nieuwe kleding bin nen. Bij Estate is een hoek van de winkel gereser veerd voor het bekende merk Tommy Hilfiger. Dit najaar heeft dit sportieve merk voor de jonge vrouw weer mooie shirts en pullo vers in de nieuwe mo dekleuren fuchsia en bruin, gecombineerd met crème en groen. Ook is er een uitgebrei de zwart-wit lijn met jasjes, rokken en blou ses. Bij Estate vindt men dit najaar weer heel veel bijzondere rokken. Overslagmo dellen met aan de zij kante lange punten, die heel goed staan bij hoge laarzen. Maar ook prachtig uitgewerkte rokken van mooie mate rialen afgewerkt met bandjes, knopen en kantjes. Ook zijn er mooie blouses, met ruches en omslagen aan de mouwen. Bij Voortman dames mode vindt men veel combinatiemode in ge kraste velours en tweed- stoffen. Klassieke pak ken en jasjes in die heel mooi te combineren met een Pashmina sjaal. Er zijn dit jaar veel mooie kleuren combi naties. Zoals zwart ge combineerd met azuur blauw, havanna met hel der lichtblauw en camel met wolwit. Nieuw is de lijn waar duidelijk Russische in vloeden zichtbaar zijn. Warme tweedstoffen af gewerkt met bandjes en randjes, veel rood en grote broches. Bij de entree vindt men nu ook enkele rekken met kleding voor fees telijke gebeurtenissen. Pakken voor bruids moeders, maar ook kle ding voor andere gele genheden waar men goed en stijlvol gekleed voor de dag wil komen. Ook hier vindt men heel veel zwierige rokken, sommige gemaakt van ausbrannerstoffen, jas jes met jacquard motief en rokken met gebor duurde randen. Beneden in de kelder vindt men vooral kle ding voor de jonge vrouw. Mooie openge werkte vestjasjes, jasjes van gekookte wol, mooie jeans modellen en tweedrokken waar onder een randje tule uitkomt. Op de boven ste verdieping hangen mooie jassen, coats en stepjassen, capes van Geiger en leuke blazers in lila, oranje en grijs. Zowel bij Voortman da mesmode als Estate hangen de merken en thema's en kleurcombi naties bij elkaar zodat de klant heel gemakke lijk kan zien wat bij el kaar gedragen kan wor den. Dit jaar zijn er weer heel veel brede ceintuurs met grote ges pen Ook na de Open Huis- dagen mag iedereen die dat wil gerust zelf rond kijken tussen de kleding in de rekken en passen mag altijd. De deskun dige verkoopsters hel pen graag bij het maken van een keuze. Samen waren SVZW en CSV Apeldoorn nog zonder puntenverlies voor aanvang van deze wedstrijd en stonden samen op een gedeelde le plek op de ranglijst. Maar na afloop was er nog maar 1 ploeg die zonder puntenverlies de koppositie mocht inne men en dat was ook zeer verdiend. De Zwaluwen waren wel iswaar veel meer in bal bezit dan de Apeldoor- ners maar de Wierdena- ren leden ook zeer bal verlies. Al na 9 minuten deelde CSV de le waarschu wing uit toen een vrije trap van Koopman rake lings over de lat vloog maar in de 12e minuut was het toch raak. Na zeer knullig balverlies van Rob Meijerink schoot Jaap de Brouwer alleen voor keeper Kok beheerst raak, 1-0. De Zwaluwen-defensie had zeer moeilijk met de beweeglijke en snelle spitsen van CSV In de rust verving Dennis Demmers Ruben Jonker en Mark Geerink voor Jeff Bovenlander en Gerald Janssen en met name in defensief op zicht stond het toen be ter bij de Zwaluwen maar de CSVérs de Brouwer en vooral Ro zen bleven levensge vaarlijk. In de 62e minuut werd het 2-0 toen Thomas Claassen geblesseerd op de grond lag en CSV vrolijk verder voetbalde wat Lars Veeneman in staat stelde te scoren. Een omhaal van Niels ten Hoeve leverde ook al niet het gewenste resul taat op en de zwaar te genvallende Edger ter Haar zag zijn inzet in het zijnet belanden. Uitblinker Jaap de Brou wer maakte aan alle Zwaluwen illusies een eind toen hij in de 90e minuut schitterend scoorde vanaf 25 meter. Martijn Maris redde de eer voor de Zwaluwen door ver in blessuretijd de eindstand te laten aantekenen, 3-1. Dateg BV G.H. Davenschot Jutestraat 2 7461 TR Rijssen Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 anenmark Almelo Twentepoort West 12 tel. (0546) 544 644 Butaanstraat 2 tel. (0548) 538 638 FAMILY FASHION

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 23