Dior Frans van Carrat Jubileumconcert popgroep De Dijk Reünie HTS DANNENBERC 15% korting Voor al uw tegels en sanitair! Mooi in het najaar! De nieuwste kleuren en produc ten van Dior zijn nu beschikbaar bij uw DA parfumerie-drogisterij. Exclusief bij DA Beauté een Dior toilettasje cadeau! Tijdens de actieweken op het gehele Dior assortiment Haarstraat 3b - 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Get Active TEGELWERKEN B.V. Dinsdag 18 september 2006 16 Body/ Mind houdt week open huis RÏJSSEN - Sports centre Body/ Mind aan de Holter- straatweg -Vennekesgaar- den houdt deze week Open Huis. In het kader van Get Active Nederland kan tot en met zaterdag 23 septem ber gratis deelgenomen worden aan alle sportacti viteiten. Ook zijn er ruime re openingstijden. Deze Open Huis-week is speciaal georganiseerd om iedereen op een ongedwongen ma nier met de mogelijkheden van het fitnesscentrum kennis te laten maken. Al weer 4,5 jaar geleden openden Monique van Gestel en Henri Smit hun fitness centrum op het adres Ven- nekesgaarden 63, aan het pleintje naast de Holter- straatweg. Monique heeft ge merkt dat er nog steeds mis vattingen zijn rond het fit nesscentrum. "Zoals het idee dat er alleen maar opge pompte, gespierde mannen of slanke en lenige mannen en vrouwen rondlopen. Dit is allang achterhaald, fitness staat gelijk aan gezondheid, ze gaan hand in hand. Door deze actie proberen we een eventuele drempel laag te leggen zodat iedereen voor zichzelf een beeld kan vor men van het fitnesscentrum en de vele mogelijkheden die fitness biedt". Naast de reguliere fitness kan in deze open week ook aan alle groepslessen worden deelgenomen worden. Zoals Bodypump, Bodycombat, Bodybalance, Rpm (spin ning) en Bodyjam. Al deze lessen worden door gecertifi ceerde instructeurs gegeven. "Voordelen van sporten in een centrum is ook datje niet afhankelijk bent van het weer", legt Monique uit. "Met slecht weer ben je bin nen en voor extra verkoeling is er in alle sportruimtes air co. Ook een verfrissende douche behoort natuurlijk tot de mogelijkheden. En voor moeders die hun kinderen mee willen nemen is er in de ochtenduren een kinderop pas aanwezig". Vanaf oktober heeft Body/ Mind sports centre ruimere openingstijden en zijn er ook Rouge Dior Rouge Dior is de nieuwe tijdloze en legendarische lipstick met de signatuur van Dior. De nieuwe formule van deze hydra- terende lipstick zorgt voor spectacu lair volle lippen meteen satijn achtige finish. Bij uw DA parfumerie-drogisterij is een uitgebreid assortiment beschik baar met kleuren die aan iedere wens voldoen. Tijdens de Dior promotie van 18 september t/m 1 oktober ontvangt u, bij aankoop van 59,- aan Dior producten, een toilettas met de volgende 4 luxe Dior miniaturen cadeau": Mini mascara Diorshow Mini DiorKiss Dior spiegeltje in een luxe etui Pure Poison Eau de Parfum spray, 1,2 ml Eén geschenk per klant zolang de voorraad strekt. RIJSSEN - De Dijk is na tuurlijk niet meer weg te denken uit de vaderlandse muziek industrie. Dit jaar bestaat de formatie rond de charismatische zanger Huub van der Lubbe vijf entwintig jaar en dat moet gevierd worden. Maar liefst twaalf studio al bums en drie live albums le verde het vijftal enorme suc cessen op én heel veel trou we fans. Vorig jaar won de band nog een Edison oeuvre prijs en de invloed van De Dijk op de nederpop is van onschatbare waarde, in zo'n 'feestjaar' mag Luc ky Co natuurlijk niet ver geten worden, sterker nog, in het weekend dat De Dijk in Lucky speelt bestaat de band exact 25 jaar. Dit betekend dat het concert van de Dijk in Lucky een wel heel speciaal twee middagen ingeroosterd voor jeugdfitness, waar jon geren van 12 tot 16 jaar on der begeleiding en tegen ge reduceerd tarief kunnen sporten. Voor informatie over de ope ningstijden en de jeugdfit ness kan men terecht bij Henri en Monique op tele foonnummer 0548-541654 of via de website: www.bo- dyandmind-rijssen.nl tintje heeft. Dit Jubileum Concert willen de heren na tuurlijk zoveel mogelijk met de meest trouwe fans vieren en daarom bieden ze, naast een uniek en intiem Jubi leumconcert, ook een aantal fans de mogelijkheid tot een meet greet en een exclu- sieve foto-shoot met de band. Wie zich het fantastische concert van vorig jaar in Rijssen nog herinnerd zal er ook zeker nu weer bij willen zijn, want het beloofd dit keer wel iets héél speciaals te worden. Ben je bezoeker van dit con cert en wil je in aanmerking komen voor één van de ex clusieve meet greet plaat sen, stuur dan een mail naar m.korbl@lucky.nl Ticketverkoop via Ticketser vice en de bekende adressen. Informatie: www.lucky.nl/podium HENGELO - HTS bouwkunde en weg- en waterbouw kunde (en haar rechtsopvolgers) bestaat in Twente SO jaar. De oprichting van deze HTS in Hengelo (O) heeft tn Twente en de Achterhoek een goed impuls gegeven aan de aannemer}] in Oost-Nederland. Daarom wordt op 14 okto ber op de Saxion Hogeschool in Enschede een feestelijk reünie gehouden voor oud-studenten en oud-personeelsle den. Voor opgave ziewww.saxion.nl/rob/reunie. Men kan aldaar een opgave formulier met eenmalige machtiging downloaden. De bijeenkomst kost 20 euro per persoon. k:;-4D; Nederland! :U<;ttcriané. Een weeklang heeft sports centre Body/ Mind open huis. (Foto: Harry Broeze) Wij zijn een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het leveren en aanbrengen van tegels, natuursteen, grindvloeren, vloerverwarming, sanitair en badmeubels, waarbij zelfs zeer specialistisch zetwerk tot de mogelijkheden behoort. Wij verzorgen deze werkzaamheden voor zowel particulieren als bedrijven. Geïnteresseerd? Komt u dan gerust even langs in onze showroom. U kunt ons vinden op Industrieterrein De Plaagslagen. Houdt u daarbij route 42 aan. Kryptonstraat 36 Rijssen tel. 0548-518503 fax: 0548-54005? E-mail: info@dannenbergtegelwerken.nl Internet: www.dannenbergtegelwerken.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 12.30 en van 13.30 tot 20.00 uur Vrijdags tot 18.00 uur geopend! Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 16