Puzzelaars in de prijzen 1 rijschool Holten Esa Nieuwe opleiding van EHBO Holten Esprit Makelaardij m.i.v. 12 september Mentes Makelaars wordt? Makelaars Uw NVM makelaar met nog steeds dezelfde kwaliteit en gezichten Graag tot ziens! Het moderne verkeer stelt andere eisen aan onze rijvaardigheden dan vroeger. nét even einders Mentes Makelaars B.V, Larenseweg 12, 7451 EN Holten Postbus 111, 7450 AC Holten (T) 0548 - 368 141 (F) 0548 362 898 www.rrientesmakelaars.nl tnfo@mentesmakelaars.nl Europa-ring heeft gezelligste buren Wat onzeker als u in de stad moet rijden? Wat onzeker als u ergens moet parkeren? Wat onzeker als u op de snelweg moet rijden? Zijn dit herkenbare situaties voor u? Dan is er nu een mogelijkheid een speciaal voor u samengestelde opfriscursus te volgen. Tijdens een intakeies bekijken we uw vaardigheden en hoe snel u dingen aanleert. Dan stellen we een lesprogramma samen waarbij u in 2 tot 6 lessen, deze vaardigheden in stappen traint. Informeer naar de mogelijkheden! Vanaf 99,00 Harry Kolkman Telefoon: 0548-364350 Mobiel: 06-51992527 E-mail: info@rijschoolholten.nl www.rijschoolholten.nl NVM Wim Bulsink Daniëlle Kranenburg REGIO - Zes fanatieke Su- doku puzzelaars werden vrijdag verrast met een prijs uit de reeks Zomer Sudoku- puzzels in deze uitgave. Zes weken lang werd konden puzzelaars hun hart ophalen en dat hebben we geweten. Wekelijks stroomden enkele honderden (goede) oploss ingen binnen. De weekwin- naars konden vrijdag hun prijs ophalen. Mevrouw Lo- deweges won de plakkaat verfdoos beschikbaar ge steld door de firma Geverd- ink-Nijhuis uit Holten. De accuboormachine van Fixet uit Holten werd gewonnen door Johan Scheppink. De heer Dannenberg ging er vandoor met een waardebon van Tijhof Diervoeders uit Enter en het pre-paid pakket van Dijo Elektro uit Enter werd gewonnen door G. Boer. G. Stukker-Broeze (zomerpakket Wegener Huis-aan-huiskranten) en Jannieke Koppelman (By- De winnars van de Zomer Sudoku kregen van media-ad viseur Dirk-Jan Schuppert (rechts) hun prijs uitgereikt, (foto: Harry Broeze) nolijt verrekijker van Van Heek Fotografie uit Wier den) konden hun prijzen niet ophalen en krijgen deze thuisbezorgd, (foto: Harry Broeze) WIERDEN - De Europa- ring herbergt de meest ge zellige buren van Wierden. Wierden behoort daarmee tot één van de actieve ge meenten die deelneemt aan Burendag op 16 sep tember. Landelijk blijken Drenthe en Flevoland de gezelligste provincies van Nederland met de meeste ménsen die tot nu toe deel nemen. Overijssel staat daarentegen op de 5de plaats. HOLTEN - De EHBO afde ling Holten begint, bij vol doende belangstelling, dins dag 2 oktober met een nieu we opleiding. De vermoede lijke examendatum is 22 ja nuari 2007. De cursus wordt gegeven door een bevoegd kaderinstructeur van de EH BO Holten met ondersteu ning van een deskundige arts. Zowel de theorie als de praktijk (met personen die een slachtoffer uitbeelden) komen voldoende aan de or de. De cursus (inclusief re animatie) wordt gehouden op de maandagavond van 19.45 tot 21.45 uur in de scholengemeenschap de Waerdenborch en duurt on geveer 14 weken. De cursus wordt afgesloten met een examen. De minimum leef tijd voor deelname is 16 jaar. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij Johan Schuppert, Reilinksweg 4 in Holten, telefoon 0548-36 77 22, e-mail: schuppert@zon- net.nl. Zie ook de website www.home.zonnet.nl/ehbo- holten. Wist u da entes

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6