Poort van Twente opent brasserie WOLVES Professioneel onderhoud mét garantie! HÉ Klaas de Vries stopt als raadslid van CU f OPEL' Regio Kort Ope! Master Service Garantie Wij houden u mobiel! OPEL MASTER SERVICE GARANTIE: WIJ HOUDEN U MOBIEL Rijssen, Reggesingel 95, (0548) 52 03 33 Duif Immink wint vlucht Haasrode Alles voor uw Opel. Direct! v DIRECT 0800-1410 Dinsdag 12 September 2006 30 RUSSEN - Het cafége deelte van restaurant/partycentrum de Poort van Twente is na de bouwvakvakantie rigoureus aangepakt. De ruimte is omgetoverd tot een sfeervolle brasserie. Niets is meer hetzelfde, behalve dan de gastvrij heid die al sinds jaar en dag kenmerk is van de Poort van Twente. Eigenaar Henk Mole naar is ervan overtuigd dat de verandering voor al een jonger publiek zal aanspreken. Zonder aan de huiselijke sfeer af te doen, oogt de ruimte veel meer eigentijds. De stamtafel heeft een ei gen plaats gekregen. Een aantal fraaie halfho ge scheidingswandjes creëert verschillende sfeervolle hoekjes met leuke doorkijkjes. Brasserie De Poort biedt vooral veel intimiteit en nodigt uit tot een avond lang ontspannen blijven zitten met lekkere hap jes en drankjes. Het res taurant naast de brasse rie is gebleven wat het was, een perfecte gele genheid om een avond lekker te dineren of te genieten van een culi nair buffet. Sinds donderdag 7 sep tember is Brasserie de Poort dagelijks geopend vanaf 11.00. Zondags blijft de Poort Van Twen te gesloten. De officiële opening "is vrijdag 15 september om 17.00 uur. WIERDEN - In goed overleg met het be stuur en de fractie van de ChristenUnie Wier den-Enter heeft Klaas de Vries besloten zijn werkzaamheden als raadslid over te dra gen. De Vries heeft dat in een brief aan burgemeester Kobes kenbaar gemaakt. Naar verwachting neemt De Vries in de raadsvergadering van 26 september afscheid nemen. Hij zit sinds 2001 in de raad. De Vries blijft wel deel uitmaken van de scha- duwfractie. De reden voor dit besluit is ge legen in een combina tie van de fysieke ge steldheid van De Vries en ontwikkelingen bij zijn werkgever. Het voorgenomen prepen sioen wordt uitgesteld en er berstaat de kans dat hij vaak naar het buitenland wordt uit gezonden. Hij zal als raadslid worden opgevolgd door de heer Dinand Nijzink. Statiegeldactie - De jaarlijkse statiegel dactie van De Molen- hoek/Siloah wordt vrij dag 15 september gehou den. Ongeveer vijftig op- haalploegen trekken tus sen 17.30 en 20.00 uur de Rijssense wijken in om huis-aan-huis statiegeld- flessen op te halen. De opbrengst is voor dagac tiviteitencentrum De Mo lenhoek en de Rijssense woonlocaties van Siloah. NBvP - De eerste afdelings avond van de NBvP Vrouwen van Nu afde- Als Opel Erkend Reparateur is het voor ons belangrijk dat u onbezorgd kunt genieten van uw Opel. Dat u verzekerd kunt zijn van professioneel onderhoud zodat u niet voor nare verrassingen komt te staan. Daarom werkt uw Opel Erkend Reparateur alleen met Constant getrainde werplaatstechnici die alleen gebruik maken van Opel kwaliteitsonderdelen en de beschikking hebben over geavanceerde diagnose-apparatuur en gereedschappen die speciaal voor reparatie en onderhoud van Opel modellen'zijn ontwikkeld. Het onderhoud dat wij als officiële Opel Erkend Reparateur uitvoeren staat op zo'n hoog niveau dat wij u durven te garan deren dat u tot de volgende onderhoudsbeurt pechvrij rijdt! Ondanks onze zorgvuldige werkwijze kan het gebeuren dat u onverhoopt tóch met pech strandt. Vandaar dat elke Opel rijder, met een Opel van maximaal 7 jaar oud of met een kilometer stand tot 120.000 km, kan profiteren van Opel Master Service Garantie! Hiermee bent u kosteloos gegarandeerd van: hulp ter plaatse wegslepen naar de dichtstbijzijnde Opel Erkend Reparateur reparatie inclusief onderdelen en arbeidsloon een vervangende auto voor de periode dat uw Opel niet beschikbaar is (met een maximum van 4 dagen). Het enige wat u dan hoeft te doen is GRATIS bellen met Opel Direct 0800-1410. Zo blijft elke Opel rijder een tevreden klant! ling Enter is maandag 18 september in het Her vormd Dienstgebouw, aanvang 19.45 uur. Tc gast is de heer Van Rooy, die vertelt over het ber gingsbedrijf Smit-Tak. Op deze eerste bijen komst in het nieuwe sei zoen zijn partners en ove rige belangstellenden van harte welkom. PCOB - De plaatselijke afdeling .van de Protestant Chris telijke Ouderenbond (PCOB) houdt dinsdag 19 september in de grote zaal van zorgcentrum Eltheto haar eerste avond van dit seizoen. Deze bij eenkomst, die om 19.30 uur begint, vertoont de heer A. Goutbeek uit Dalfsen natuurdia's over de relatie tussen bloemen en insecten Kinderbingo Speeltuinvereniging Irene houdt woensdag 13 sèptember een bingomid dag voor kinderen in het speeltuingebouw aan de Vennekesgaarden. Het begint om 14.00 uur. Alle deelnemende kinderen gaan met een prijsje naar huis. Het meedoen kost voor leden 1,20 euro, niet leden betalen 2,00 euro. Vogelshow - Valkenier Gerrit Zand- voort geeft woensdag 13 september een roofvogel show in het Volkspark. Hij laat zijn valken en buizerds vliegen over het grote grasveld voor de kinderboerderij Eigen Erf. De demonstratie be gint om 13.00 uur en is rond 14.30 uur afgelo pen. De toegang is gratis. Bijbelkring - De Evangelische Bij belkring Rijssen houdt vrijdag 15 september een openbare bijeenkomst Op deze avond, die om 20.00 uur in gebouw Je- ruël aan de Van Heek straat 40 begint, spreekt de voorganger van de vrije evangelische ge meente ds. Aart Haver kamp uit Errnelo. De toegang is vrij. Voor ver dere informatie, tele foon 0548 513634. RIJSSEN - Afgelopen zaterdag werden om 8.00 uur bijna duizend Rijssense postduiven van het Luchtvermaak gelost in het Belgische Haasrode op een afstand van 204 kilometer. De wedstrijd werd gewon nen door Hans Immink die zijn eerste duif klok te om 10:44 uur, ruim drie minuten eerder dan de nummer twee, de combinatie Immink. Uitslag: 1. H. Immink: 2. comb. Immink; 3. H. Seppenwoolde; 4. A. Mekenkamp; 5 en 9. Jan Sprakel en zn; 6 en 7. G. Tijhuis; 8. G. Klein Na gelvoort; 10. L.J. Krijgs man. Uitslag jeugd: 1.2 en 5. zussen Krijgsman; 3. Jesse Seppenwoolde; 4. Mark Stuut. Aan staande zaterdag staat de laatste wedvlucht van het vliegseizoen op het programma. Dan wordt er gelost in Harchies, ruim 280 kilometer van af Rijssen. - i

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 30