DA Beauté Frans van Garrat toonaangevend in parfumerie ijssen 0546-54 17 61 MOXX Open huis bij modehuizen MUY MflLO IKKS VINGINO VAN HASSELS Kerkstraat 6a Holten - Tel. 0548-36 76 40 Tuinstraat 1 Lochem - Tel. 0573-25 59 26 lnfo@dekindeituin.nl/www.dekindertuin.nl Dinsdag 12 September 2006 Het team van Beauté Frans van Garrat werkt volgens Basl en Patricia Hemmer in de mooiste DA parfumeriespeci f aalzaak. (eigen foto) Lauder. Naast deze interna tionale merken verkoopt DA Beauté al huidverzorgings producten, parfums en deco ratieve cosmetica van onder andere Biotherm, Lancóme, Dior, Clinique, Clarins, Lancaster en Collistar. Deze bekende topmerken hebben vaak grote acties en promo ties. Het is daarom de moei te waard om regelmatig een kijkje te nemen bij DA Beauté Frans van Garrat. Met de elektronische klan tenkaart krijgen vaste klan ten van DA Beauté Frans van Qarrat bovendien tien procent korting op alle luxe huidverzorgingsproducten, cosmetica en geuren. RUSSEN - De modezaken j| Estate en Voortman in I Rijssen houden deze week! maar liefst drie dagen 'I open huis. Van donderdag II 14 tot en met zaterdag 16 J september kunnen belang- j stellenden kennis komen I maken met de nieuwe col- j| lecties, uitgesproken mo dellen en fantastische stof-1 fen waarvoor Estate en] Voortman bekend staan. RIJSSEN - De tweede DA Beauté in Nederland is sinds enkele maanden gevestigd aan de Haarstraat in Rijssen. Door een flinke verbouwing en uitbreiding van de ver koopruimte is DA drogiste rij Frans van Garrat getrans formeerd tot het nieuwe concept van de DA drogiste rijen, DA Beauté parfumerie speciaalzaak. "We zijn de tweede, maar wel de mooi ste", laten de trotse eigena ren Bas en Patricia Hemmer weten. "Rijssen heeft nu niet alleen veel goede modewin kels, maar ook de mooiste DA Beauté van Nederland. Wij vinden onze zaak een aanwinst voor het Rijssense winkelgebeuren." Voor een bijzonder geurtje, huidadvies of dagcreme hoeft men nu niet meer naar parfumeriezaken in grote steden als Enschede, Henge lo of Deventer. De elf ver koopmedewerksters van DA Beauté Frans van Garrat helpen de klanten bij het maken van een keuze uit de vele bekende, luxe wereld merken. Sinds kort is DA Beauté Rijssen officieel dealer voor Rijssen en om geving van de beroemde parfummerken Giorgio Ar mani en Ralph Lauren. Deze week komen daar nog de parfums van Jean Paul Gaul- tier en Issey Miyake bij. Er loopt nog een aanvraag voor Chanel en begin 2007 wordt het assortiment uitgebreid met parfums, huidverzor ging en cosmetica van Estee

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 24