you soon! rans van Carrat TV debuut van de laars! Nieuwe collectie bij Koedijk Jan Heedt BIOThERM 200 m2 baby-, kinder- en tienerkleding (maat 44-176) Barbara Farber, Oilily, Carbone, Ragazzi, RFG, Eager Beaver, Bad Boys, Feetje, Landfort, Gaastra, Cakewalk, Salty Dog, Pointer, Jeep, Baby Barb, Baby Pointer,Tuuf, Dobber en Rags Binnenhof 46 (t.o^eHema^ierder^54r^^^3 Ugjezelf het plezier van Biotherm huidverzorging en ontdek dat je H huid er elke dag gezonder, energieker en jonger uitziet. Bovendien ontvang je in de periode van 4 tot en met 17 september bij aankoop vanaf 50.- een royale reinigingsset in een trendy toilettasje cadeau'! geldig van 4 tot en met 17 september A BKCf Bij de wintermode horen een aantal accessoires die absoluut niet mogen ontbreken in je gar derobe. Wilde je er twee jaar geleden niet dood mee gevonden wor den; dit seizoen is de wollen ge breide dikke muts een must ha ve! Verder moeten in de kast ele gante pumps en een paar stoere laarzen te vinden zijn. Plus ver schillende paren handschoe nen: bij iedere outfit een paar. En last but not least: DE TAS! Zoveel trends zoveel tassen: de tas is zo hot dat het grote aan bod lastig doet kiezen. Alle accessoires in 1 keer te koop fA bij Invito. Haarstraat 3b - 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Dinsdag 12 September 2006 RUSSEN - Koedijk Jan Heedt is helemaal klaar voor het nieuwe seizoen, met prachtige kleding die is afgestemd op het draagcom- fort. De kleuren zijn warm, de stoffen zijn comfortabel en de dessins zijn om van te smullen. Koedijk Jan Heedt heeft de mooiste collectie ingekocht en wil deze dan ook graag laten zien tijdens de open huisdagen op don derdag 14, vrijdag 15 en za terdag 16 september. Typisch Kowalski; verschillende leersoorten met gespen, zakjes en knopen! De winterlaars van Kowalski (bekend van die leuke gekleur de sneakers met bedels) heeft haar TV debuut gemaakt tijdens de nieuwe opnames van de populaire serie "Gooische Vrou wen". De 'verwende' dames lie pen letterlijk weg met deze laars met hoge hakken en heel veel leuke details; manchetknopen, gespen en zakjes (handig voor je lippenstift). De kleuren: veel tinten bruin en uiteraard zwart. Allemaal uitgevoerd in verschil lende leersoorten en dat op één laars! Hebben dus!

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 20