rans van Garrat voor grijze muizen Beauté De mode toont een donker, wijd en gelaagd beeld. Zwart en grijs (in alle variaties van antraciet grijs tot licht grijs) zijn kleurbepalend deze winter. Het contrast kan worden aangebracht met bijvoorbeeld knalrode details of een vleugje dierenprint, helemaal van dit seizoen. Of zoals Mart Visser het verwoordt: "Verstilling, dat is wat er momenteel speelt in de modewereld. Bling Bling kan echt niet meer". Maar goud weer wel; goud lijkt het enige lichtpunt in een donkere winter. Mooi grijs van Bianca. geldig van 4 tot en met 17 september Haarstraat 3b - 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Dinsdag 12 September 2006 Gouden ijden Het modebeeld uit de jaren 80 komt nu echt terug. Werd het al een paar jaar geprobeerd (en dat lukte niet altijd) nu lijkt het erop dat we .er klaar voor zijn. Maar wie allies zo'n 20 jaar be waard heeft en denkt daarmee de straat op te kunnen, komt bedrogen uit. De nieuwe jaren '80 vinden we in krachtige col lecties mét verfijnde details en een moderne twist. Het nieuwe silhouet laat brede schouders zien met strak getail leerde jasjes met een schootje. Ook hier weer details van goud die voor een oplichtend effect zorgen. Na al het bloot van de afgelopen jaren (lage broeken en decolletés) wordt het li- Overige trends: Gothic chic: veel zwart met blinkende accessoi res. Grove gebreide vesten en lange truien. Schotse ruit, boe ren ruit: de ruit is niet meer weg te denken! De uniformlook blijft. Uptown girl: kakkineus. Urban warrior: stoer gewéld. Bovendien ontvang je in de periode van 4 tot en met 17 september bij aankoop vanaf 50,- een royale reinigingsset in een trendy toilettasje cadeau*! De vorm is terug, 'back to ba sics', te veel decoratie is passé. Jassen zijn kort en bol of juist lang, groot en ingesnoerd met brede ceintuurs. De cape is hot en het korte bolerojasje heeft driekwart mouwen: de nieuwe mouwlengte van dit seizoen. Bandplooibroeken zijn wijd en hebben een omslag. Uniformlook van Gil Bret. chaam dit seizoen bijna geheel bedekt: op zoek naar bescher ming Door een gezaghebbend modejournalist wel de 'islami sering van de mode' genoemd. lange rokken zijn terug, zoals hierbij Betty Barclay.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 18