Excelsior wint wel, maar overtuigt niet SVZW is veel te sterk voor VRC Steun het Nederlandse verenigingsleven! www.clubactïe.itl Grote Clubactie Atleten Smalbrugge en Roosink clubkampioen Beloften Zege schaker Zagar Zeeman Een lot kost 2,50, daarvan is 2,- voor de vereniging Lotenverkoop door leden van clubs en verenigingen Trekking: 16 november 2006 •Hoofdprijs: €100.000,- belastingvrij! •Volledig prijzenpakket op onze website RIJSSEN - Met een 3-1 over winning op Berkum voert Excelsior'31 na twee wed strijddagen de ranglijst in de hoofdklasse C van het zater dagvoetbal aan met een hon derd procent score. Samen met ACV, overigens, de te genstander van komende za terdag. De Assenaren walsten met 3-0 over WHC heen, toch niet bepaald de minste ploeg in de hoofdklasse. Desondanks was het weinig verheffend wat de thuisploeg en de gasten uit Berkum za terdag op de mat van het sportpark De Koerbelt leg den. Promovendus Berkum realiseert zich als geen ander dat het motto dit seizoen 'overleven' zal zijn en Excel- sior'31 heeft ook déze editie de ambitie om bij de eerste vier te eindigen. Aanvallend kon Berkum am per een vuist maken en Ex- celsior'31 liet zich bij vlagen in slaap sussen door de pro movendus. Buiten de fases waar de doelpunten vielen daalde het spelniveau aan beide kanten dan ook naar een bedenkelijk niveau. Vooral de aanvallende impul sen van Nick Hoekstra wor den bij de Rijssenaren al en kele weken node gemist. Net als bij de seizoensopener in Groningen herbergt het Rijs- sense middenveld met Leur- ink, Martijn Beltman en Ter Harmsel te weinig creatief en voetballend vermogen. Qua werklust valt de middenlinie echter weinig tot niets te ver wijten. Ondanks de incidentele 'sleur' was het goalgetter Er- win Looms die zijn ploeg er (niet voor het eerst) doorheen trok. De eerste op fraai aan geven van linksback John van Pijkeren, die met zijn loepzuivere passes over grote afstand regelmatig grote ver warring schiep in de Ber- kumse defensie. Van Pijkeren is, ondanks zijn jeugdige leeftijd, dan ook de verras sing van het nog prille voet balseizoen, bij de Rijssena ren. Zaterdag wacht Excelsior'31 een absolute topper. ACV is - net als de rood-witten - nog ongeslagen en heeft zelfs nog enkele tegentreffer hoeven te incasseren. Voorwaar een voorbode van een ongetwij feld spectaculaire wedstrijd. Vanavond (dinsdag 12 sep tember) spelen de Excelsi or'31 beloften tot 18 jaar een wedstrijd in het kader van de Stichting Excelsior'31 Jeugd Promoting Voetbalschool ne- derlaagtoernooi, tegen FC Twente/Heracles Almelo Voetbalacademie B1Het du el begint om 18.30 uur RIJSSEN - Michal Smal brugge (7 jaar) en Joris Roos ink (8 jaar) zijn bij de AV Rijssen als clubkampioen 2006 gehuldigd. Zij waren de besten van de in totaal 116 deelnemers (een absoluut re cord) aan de wedstrijden om het clubkampioenschap van de atletiekvereniging. Met elkaar vochten zij op vier wedstrijddagen op de onder delen sprint, 600 meter, 1.000 meter, verspringen, hoog springen, bal-/speerwerpen, kogelstoten, de Ter Steege Cross en de Rijsserbergloop WIERDEN - Een gehandi capt SVZW won afgelopen zaterdag met speels gemak van het Veenendaalse VRC (2-4). SVZW dat aan moest treden zonder aanvoerder Machiel van Keulen (hartrit me stoornissen) en Edger ter Haar (enkelblessure) had ei genlijk met veel grotere cij fers moeten winnen. Dat de Wierdenaren toch nog RIJSSEN - Zagar Zeeman heeft op overtuigende wijze de Blauwe Reigerbokaal ge wonnen. De strijd om de Baluwe Rei gerbokaal is traditioneel de opening van het seizoen bij Schaakclub Rijssen. De acht- uit wie in 2006 de beste bij de jeugd van AV Rijssen zou zijn. Michal legde de basis voor haar kampioenschap vooral op de loopnummers. Zij werd eerste met een pun tentotaal van 82,72. Ook Joris stelde zijn kampioenschap veilig op de loopnummers. Hij pakte de eerste plek bij de jongens met 75,56 punten. Es- mee Kalvenhaar werd gehul digd als jeugdlid van het jaar. Zij verdiende deze aanmoedi gingsprijs dankzij haar inzet en enthousiasme in het afge lopen seizoen. twee tegentreffers te verwer ken kregen was niet de ver dienste van de goedwillende Veenendalers maar noncha lance in de verdediging van de Demmers brigade. Roy Bouck had er deze middag zin in, samen met spits Niels te Hoeve was hij deze mid dag een te groot obstakel voor VRC. Bouck scoorde drie keer. tien deelnemers speelden elk negen rondes. Het speeltempo was vastgesteld op drie minu ten per persoon per partij, aangevuld met vijf seconden voor elke zet. Zeeman behaal de een honderd procent score (negen punten). iKreifcmt Erwin Looms nam, zoals wel vaker, Esceslior met de openingstreffer op sleeptouw, (fo to: Harry Broeze) Geld voor je club Een handje geholpen door Vacansoleill

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12