Waar doelpuntenfestijn Goedkope lessen Nordic Walking leden Carinova Marco Kok maakt laatste meters als mountainbiker Handbalsters in het nieuw BwSRHB? Agenda Blauw Wit Agenda WV Holten Duel Holten vervroegd Dinsdag 5 september 2006 Zaterdag 9 september 1 uit SVDW'75 1 14.30 2uit DZC '68 3 15.00 u. 3 uit Vosta 2 14.30 u. 4 thuis Excelsior'31 6 14.30 u. 5 uit Grol 11 14.30 u. 6 thuis Groen Wit'62 13 14.30 u. Al thuis Holten Al 14.30 u. BI uit Stevo BI 14.30 u. B2 vrij B3 uit IJsselstreek BI 12.30 u. Cl thuis Enter Cl 12.30 u. C2 thuis Holten Cl 10.30 u. MB1 uit Oranje Nassau MB1 12.30 u. MB2 nog niet bekend Dl thuis Heeten D2 12.00 u. D2 uit Hellendoorn D3 9.45 u. El thuis Hoonhorst El 10.30 u. E2 uit Hellendoorn E2 9.00 u. E3 vrij E4 thuis Hulzense Boys E69.30 u. El thuis Wijhe'92 F2 9.30 u. F2 thuis Marienheem F1 9.30 u. F3 uit Overwetering F3 10.00 u. Zaal, vrijdag 8 septem ber 1 thuis SVW/Middenstip 319.00 u. 2 thuis Heeten 1 20.00. Zaterdag 9 september Junioren Blauw Wit '66 Al-Hol ten Al 14.30 u. Holten A2-La Premiere Al 14.30 u. Holten Bl-Sp. Lochem B2 14.30 ut. Blauw Wit '66 C2-Hol- tenCl 10.30 u. Holten C2-Enter Vooruit C2 13.00 u. Holten C3-Luctor et Emergo C3 13.00 u. Pupillen Holten Dl-Heino D2 11.00 u. Holten D2-Lemele Dl 10.00 u. Holten El-Heino E2 10.00 u. Holten E2-Nieuw Hee ten El 10.00 u. Heeten E3-Holten E3 9.00 u. Wesepe E3-Holten E4 9.30 u. Lemelerveld E4-Holten E5 M 10.00 u. Hulzense Boys F2-Hol- ten F1 9.00 u.' Broekland F3-Holten F2 10.00 u. Holten F3-DES/Nijver- dal F3 11.00 u. Holten F4-Marienheem F2 11.00 u. HOLTEN - In verband met de Keunefeesten wordt van de competitie wedstrijd van VV Holten ,egen Helios uit Deven ter niet vanaf 14.00 uur maar vanaf 12.00 uur ge speeld, Holten had om uitstel gevraagd bij de tvNVB, maar kreeg daar voor geen toestemming. HOLTEN - Op motorcross cicuit De Zuurberg heeft Marco Kok zondag zijn laat ste mountainbikewedstrijd gereden. Marco kok fiets nu al 30 jaar en in die tijd heeft hij bewezen dat hij met de besten mee kon komen. Hij heeft ook diverse wedstrij den op topniveau gewonnen. Na alle jaren dat Marco ac tief is geweest in deze sport vindt hij het wel mooi ge weest. "Ik ben er klaar mee." Na afloop van de werdstrijd kreeg Kok van alle leden van MTB team Bloemendal Fietsplus bedankjes voor de gezellige tijd en sportieve prestaties. HOLTEN - Leden van het Carinova-servicepakket kun nen voortaan met korting ge bruik maken van Nordic Walking. Carinova heeft overeenstemming bereikt met Nordic Walking Salland over een collectieve af spraak, waardoor de leden een korting krijgen op de in troductieles. In de tweede helft van september begin nen op verschillende plaat sen in de regio nieuwe lessen in deze populaire, maar vooral ook gezonde sport. Het servicepakket van Cari nova is vooral bekend om de vele voordelen, zoals het Ca rinova Service Magazine en de pedicure-aan-huisservice. Het Servicejjakket heeft in totaal zo'n 70.000 leden en abonnees en werkt voortdu rend aan uitbreiding van het dienstenaanbod. Sinds kort is er een nieuwe activiteit in opgenomen, namelijk Nordic Walking. Leden krijgen op een introductieles dertig pro cent korting. Nordic Walking Salland is de leverancier waarmee wordt samenge werkt en die kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Zij werken dan ook alleen met trainers die over het certifi caat van de Internationale Nordic Walking Association (INWA) en een geldig reani- matiediploma beschikken. Toch is het mogelijk om de lessen in vele plaatsen in de Carinova-regio te volgen, zo als Bathmen. Bergentheim. Dedemsvaart, Deventer, Har- denberg, Heino. Holten, Lut- tenberg, Nieuwleusen, Olst, Ommen, Raalte, Wesepe en Wijhe. Na de introductieles wordt er met groepen van 8 tot 10 personen verder aan de techniek gewerkt, waarbij zowel gezelligheid als veilig heid de aandacht krijgen. Ook voor mensen met lichte gezondheidsproblemen of een kleine handicap is het veelal mogelijk om aan Nor- die Walking mee te doen. Voor meer informatie en op gave kan contact worden op genomen met Carinova, tele foon (0900) 8662 (0,10 euro per min). Zie ook www.cari- nova.nl. HOLTEN - Café en partycentrum Het Bonte Paard uit Dij- kerhoek heeft zaterdag 2 september voor aanvang van de eer ste competitiewedstrijd, de opkomende talenten van handbal vereniging Holten, het meisjes B1 -team, voorzien van prach tige nieuwe shirts. Hierdoor zullen deze meiden er nog meer op gebrand zijn om dit jaar een goed resultaat in de competi tie te behalen, mogelijk beter dan dat vorig jaar reeds het ge val was. Toen werd dit talentvolle team van leider Bianca Reinds reeds tweede achter de grote concurrent Nieuw-Hee- ten. Het bestuur van de HV Holten is zeer content met de shirts en bood de heer Paalman van Het Bonte Paard als dank een bloemetje en een slökske aan. (foto: Johan Bolink) HOLTEN - In de eerste wedstrijd van het nieuw sei zoen heeft Blauw Wit thuis de volle winst weten te be halen. In een attractieve wedstrijd werd met maar liefst 6-4 gewonnen van Sp. Eefde. Beide elftallen speelden vol op de aanval hetgeen resulteerde in vele doelpunten waarbij wel ge zegd dient te worden dat er defensief de nodige fouten werden gemaakt. Vanaf de aftrap zette de thuisploeg de tegenstander onder druk, waardoor Blauw Wit direct enkele kansjes kreeg. Via vrije trappen en corners was Blauw Wit dicht bij een doelpunt. Via een snelle counter kreeg Sp. Eefde echter de beste kans, maar de bal kon nog net van de lijn gehaald worden. Uit de aansluitende corner werd het alsnog 0-1. Nog geen minuut later stond het al weer gelijk. Uit een goed opgezette aanval was het Remon Muller die met een knappe actie Merijn Offrin- ga alleen voor het doel zette en deze scoorde beheerst de gelijkmaker. In de daarop volgende fase was Blauw Wit wederom de betere ploeg. Het bleef Sp. Eefde onder druk zetten waardoor deze ploeg defensief vele fouten maakte. Het was Re mon Muller die zo'n foutje knap afstrafte hetgeen een 2-1 voorsprong betekende. Blauw Wit had mogelijkhe- ..r?* V Voor de toeschouvvers viel er zaterdag voldoende te beleven bij Blauw Wit-Sp Eefde. Tien doelpunten en een veelvoud aan goede mogelijkheden, (foto: Johan Bolink) den om deze voorsprong vergat te scoren. Helaas liep de ploeg voor de rust wedstrijd vielen maar liefst verder uit te bouwen maar voor de Blauw Wit aanhang wederom tegen een snelle vier doelpunten. Al met al counter aan waardoor de een zeer verdiende over- ruststand 2-2 was. Direct na rust kreeg Sp. Eefde en kele kansjes. Vervolgens was het Blauw Wit dat het initiatief overnam en mede door een aantal wissels de score wist uit te bouwen naar een 5-2 voorsprong. Met name Stefan Aanstoot was een ware plaag voor de defensie van Sp. Eefde. In korte tijd wist hij twee keer te scoren. Ook bracht hij de andere invaller Rolf van Kreij met een knappe actie in scoringspositie hetgeen op dat moment de 6-3 bete kende. Ook wisten de be zoekers nog een keer tot scoren te brengen. In de laatste 10 minuten van de winning voor Blauw Wit. Aanvallend zag het er meer dan verdienstelijk uit, de fensief werden er nog te veel fouten gemaakt. Tegen betere tegenstanders kan dit fataal worden waardoor het ook een leerzaam duel is geweest voor trainer John Paul Akkerman en zijn mannen. Opstelling Blauw Wit: Aijan Nijhuis, Gert-Jan Ulfman (Ste fan Aanstoot), Aijan Aanstoot, Arian Vorkink (Dirk Jan Beid- man), Gert-Jan Prins, Jurrian Paalman, Amoud Beldman, Maarten Kruimelaar, Harald Beldman, Remon Müller (Rolf van Kreij) en Merijn Offringa. Björn Meinders, ook bekend als bakkenist in de zijspan- sport kwam uit in de funklasse heren, (foto: Johan Bolink)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5