effeweg.nl voor u als lezers! effeweg.nl Supervoordeêige Staat uw droomreis er niet bij? Boek voor 29 september en betaal geen reserveringskosten! www.effeweg.nl of bel 0529-46 96 67 Effe Weg, Postbus 23 7710 AA Nieuwleusen 0529 - 46 96 67 www.effewea.nl Vraag nu nog onze uitgebreide brochure aan! ANVR STEDENTRIPS 5 dagen Erzgebergte Dresden 5 dagen Zuid-Limburg Wat dacht u van: 8 dagen Verona Venetië 8 dagen Toscane, Montecatini Terme 8 dagen Wenen - Wienerwald 10 dagen Cóte d'Azur - Cannes 6 dagen Tiroler Alpenspektakel 8 dagen Normandië, Caen 8 dagen Boedapest 7 dagen Tirol Gurgltal 3 dagen Romantische Strasse 2 dagen Centro Oberhausen Deze aanbieding is geldig van 5 t/m 29 september Druk- en zetfouten voorbehouden. Alle reizen zijn, tenzij anders vermeld exclusief: 1 -persoonskamertoeslag overige verzorging Vermeld bij uw boeking code HAH-36 SGR 3 dagen Parijs v 3 dagen Berlijn v 3 dagen Londen v Vertrek 13 okt, 10, 17, 24 nov, 1 en 8 dec. 4 dagen Parijs 4 dagen Berlijn 4 dagen Londen Vertrek 20 okt, en 15 dec. 5 dagen Parijs 5 dagen Berlijn 5 dagen Londen Vertrek 23 okt. 8 dagen 5 dagen Boedapest Donauknie 329 Friese Meren en Texel va 249 Vertr. 29 sept, 13 okt. Vertr. 16 okt. li dec. 8 dagen Normandië Caen 429 5 dagen Vertr. 13 okt. Romantische Strasse va 219 10 dagen Kroatië Vertr. 23 okt, 13 nov.Opatija Lovran 449 5 dagen Kerstreis Vertr" 20 okt Tsjechië en Praag 319 10 dagen Rondreis Polen 499 Vertr. 22 dec. Vertr. 20 okt. 10 dagen Cóte d'Azur - Cannes va 449 Vertr. 29 sept, 20 okt. 8 dagen Oostenrijk Salzburgerland Vertr. 13 okt. Inclusief: 6 hotelovernachting ind. ontbijt en diner fakkel- en winterwandeling met Glühwein vervoer per luxe touringcar excursies (excl. entreegelden) Inclusief: 7 hotelovernachting incl. ontbijt en diner welkomstcoctail, kerstdiner en afscheidsdiner vervoer per luxe touringcar excursies (excl. entreegelden) Inclusief: 1 hotelovernachting incl. ontbijt en diner vervoer per luxe touringcar excursies (excl. entreegelden) Inclusief: 2 hotelovernachting incl. ontbijt en diner vervoer per luxe touringcar excursies (excl. entreegelden) Volpension! Vaar over de Maas, bezoek een Wildpark in België, bezoek het 3-landenpunt, maak een huifkartocht en geniet van Gulpen. Indusief excursies! Informeer ook naar onze 3-daagse reis op 17 november! 4* HOTEL! Bezoek Polen, proef de sfeer, ga naar een Poolse Bazar, bekijk Sublice, een oud oorlogskerkhof, de scheepslift in Niederfinow en maak een dag een stadstour door Berlijn! Vertrek 2, 20, 23 okt., 13 nov., 11 en 15 dec. All - inclusive! Maak een stadswandeling (o.Lv. Nederlandstalige gids) door Dresden, vaar met een stoomschip over de Elbe, ervaar een folkloristische avond, bezoek de Altenberger likeurfabriek, bezoek Freiberg en een speelgoedmuseum! Vertrek 2, 9 en 16 oktober Vertrek 16 oktober Inclusief: vervoer per luxe touringcar 4 hotelovernachtingen op basis van AU Inclusive! excursies (exd. entreegelden) afscheidsdiner Inclusief: vervoer per luxe touringcar 4 hotelovernachtingen ind. ontbijt lunch(pakket), diner excursies en entreegelden afscheidsdiner Inclusief: vervoer per luxe touringcar 3/4 overnachtingen in een 4* hotel incl. ontbijt (4-dgn) of ontbijt en diner (5-dgn) excursies (excl. entreegelden) Pisa, Sienna 8* Florence Bezoek de toren van Pisa, maak een stadswandeling door Florence, bekijk één van de beroemdste pleinen van Italië: Piazza del Campo in Sienna, in het hart van de 17 stadswijken! Vertrek 29 september, 13 oktober Beleef prachtig Italië Bekijk in Verona de Scaligerbrug, de Romeinse Arena, een Romaan se kerk en het balkon van Romeo en Julia! Maak een rondrit om en evt. een boottocht over het Gardameer. Bekijk de Rialtobrug, het San Marcoplein en de San Marco basiliek in Venetië! Vertrek 29 september, 13 oktober Inclusief: vervoer per luxe touringcar 7 hotelovernachtingen incl. ontbijt en diner excursies (excl. entreegelden) Inclusief: 7 hotelovernachtingen incL ontbijt en diner vervoer per luxe touringcar excursies (excl entreegelden) Tiroler volksmuziek Geniet van typische Tiroler muziek, een dagje culinair Tirol, muzikaal cabaret en zie hoe de boeren hun vee op feestelijke wijze uit de bergen halen onder begeleiding van volksmuziek! Vertrek 19, 26 september Bezoek Rouen en Caen. Maak kennis met het oorlogsverleden van Normindië! Bezoek een museum, de invasiestranden Omaha en Utah Beach, de Mont Saint Michel en bekijk hoe rider wordt gemaakt. Bezoek de Keizersstad aan de Oonau! Maak een rondrit langs de Prater, de Karlskirche het raadhuis, bekijk kasteel Schönbrunn, vaar over de Donau en zie een abdij en een klooster! Vertrek 15, 29 september en 20 oktober Vertrek 13 oktober Geniet van St Tropez, Cannes, Nice, St. Paul de Venece en Monaco. Bekijk Botanische tuinen, het Oceanografisch museum, het paleis van Prins Rainier en schilderijen van Picasso! Vertrek 29 septemer, 20 oktober Inclusief: 5 hotelovernachtingen in Kirchberg, ind. ontbijt en diner entreegelden voor muziekavonden vervoer per luxe touringcar excursies (excL entreegelden) Inclusief: vervoer per luxe touringcar 7 hotelovernachtingen incL ontbijt en diner (1 overnachting in Parijs) excursies (exd. entreegelden) Inclusief: vervoer per luxe touringcar 7 hotelovernachtingen incl. ontbijt en diner excursies (exd. entreegelden) Inclusief: vervoer per luxe touringcar 9 hotelovernachtingen incL ontbijt en diner excursies (excl. entreegelden) Bezoek de-kerstmarkt op het Vörösmarte Plein in Boedapest, geniet van een kerstdiner onder genot van muziek, maak een stadstour en zie de mooiste plekken van de Donauknie, bezoek het slot van keizerin Sissi en geniet van een kerst concert in de beroemde Matthiaskerk. Vertrek 22 december. J Bezoek Innsbruck, Hall en Imst, geniet van het winterse landschap en laat u betoveren door Swarowski Kristalwereld. Maak een natuurroute per touringcar en 'een winterwandeling en een fakkelwandeling, woon een kerstavondmis bij, bezoek een middeleeuws Stadje en geniet van een muziekavond! j Vertrek 21 december. i Bezoek de kerstmarkt te Würzburg, een stad vol bezienswaar digheden. De markt bestaat al sinds 1800 en heeft ook een Kunst Kerstmarkt, met ca. 40 kunstenaars! Maak een rondrit door de versierde binnenstad en bezoek in Rothenbur ob der Tauber de kerstmarkt en een kerstmuseum! Vertrek 24 nov, 1 en 15 dec. j Bezoek het grootste overdekte winkel- en vrijetijdscentrum van Europa! Bezoek een kerstmarkt in Oberhausen en Dortmund, volg workshops, geniet van houten kunstwerken, de geweldige kerstsfeer, kerstlekkernijen en de grootste kerstboom ter wereld! Vertrek 24, 25 nov, 1, 2, 9, 16, 22, 23 dec.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 21