Wij zoeken een Modebewuste parttime verkoopster BEZORGERS Onderhoud Service Spectrum Verkoopmedewerker (m/v) fiAovU DA Beauté "Frans van Gar rat" m/v in Holten >&- Wij zijn op zoek naar een: Allround onderhouds metselaar Pom Pom kinderkleding zoekt een leuke consulente DA Beauté "Frans van Gar rat" te Rijssen zoekt met spoed ter versterking van het team een (minimaal 37 uur per week) - Kandidaat is in 't bezit van het vakdiploma drogist of assistent-drogist. -Affiniteit heeft met onze kernwaarden; schoonheid en gezondheid. -Je bent commercieel ingesteld, flexibel, maar ook een teamplayer. -Je hebt enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie, liefst in een drogisterij-parfumerie. - Ervaring in het verkopen van luxe cosmetica heeft onze voorkeur. Ons merkenpakket bestaat uit o.a. Dior, Lancöme, Clinique, Clarins, enz. Ben je klaar voor deze job, stuur dan een schriftelijke sollicitatie met recente pasfoto en c.v. naar: T.a.v. S.H.G. Hemmer Haarstraat 3B, Tm 7462 AK Rijssen. De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt leeftijd vanaf 15 jaar Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Aanmelden: Fam. Bouwhuis Aalpolsweg 6 Holten Tel. 0548-36 18 49 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl SHT 'WT MIJN WERELD. MIJN KRANT. Dinsdag 5 September 2006 HMMMMI 19 voor 15 uur per week. Leeftijd: 30-45 jaar Wegens uitbreiding van ons modeteanr zijn wij op zoek naar een parttime verkoopster met ervaring in de branche en o.a. beschikbaar op de woensdag en de zaterdag. Spreekt deze baan je aan, stuur dan je sollicitatiebrief met CV. en actuele (pas)foto naar: Eshuis Mode (ta.v. J. Eshuis) Postbus 229, 7460 AE Rijssen of mail naar info@eshuismode.demon.nl. sstraat 2 - Rijssen I Is een onderdeel van Lichtenberg Bouwgroep. De Lichtenberg Bouwgroep is een middelgroot bouwbedrijf dat al meer dan 70 jaar actief is op het gebied van bouw en onderhoud De Lichtenberg bouwgroep bestaat uit meerdere kleine werkmaatschappijen waaronder Lichtenberg bouw, dit onderdeel is gespecialiceerd in het bouwen van traditionele woningen op maat. Onderhoud Service Spectrum, voorziet in het onderhoud van woningen van woningbouw corporatie Spectrum Wonen en Lichtenberg Onderhoud is gespecialiceerd in het onderhouden en verbouwen van vastgoed voor woning bouwcorporaties, eigenaren van vastgoed, verenigingen van huiseigenaren en particulieren. Functie omschrijving: Diverse onderhouds werkzaamheden in de woningen van woningbouw corporatie Spectrum Wonen. Zoals toilet- en badkamerrenovatie, keukens plaatsen, divers klein metsel en tegelwerk, in het werkgebied Rijsen, Lochem en omstreken. Functie eisen: Ervaring op het gebied van onderhoud en verbouw is een pre. Goede communicatieve vaardigheden, een flexibele instelling, gezonde werklust, stressbestendigheid en klant vriendelijk. Wij bieden: Een afwisselende baan met een enthousiast team aan collega's waarbij een goed salaris word geboden voor het juiste vakmanschap. Solliciteren? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met C V. binnen 7 dagen naar: Lichtenberg Bouwgroep, Molendijk Noord 74, 7461 JE in Rijssen t.a.v. de heer G.J. van den Berg of bel: 0548-513663. kinder postzegels Kruno, 12 jaar, woont in een Roma-nederzetting in Kroatië. Hij krijgt gezondheidsvoorlichting van Association Roma for Roma Croatia, een initiatief dat wordt gesteund door Stichting Kinderpostzegels Nederland. In de. worfc-Shop? heb ife. geleerd ivelfc wafer mijn broertje?, z-vcje? en ik wel en niet kvnnen drinken. Paardoor z-jjn we veel minde-r vaak z-iefc dan vroeger.' Steun initiatieven voor kinderen als Kruno, kijk op ujioio.feinderpostzegels.nl g Kinderpostzegels, meer dan een postzegel Heeft u interesse in een flexibele, vrijwel zelfstandige functie binnen een leuk bedrijf en lijkt het u leuk om te starten als Pom Pom consulente? Wilt u ook eens een gezellige homeparty geven met Pom Pom kinderkleding? Al onze informatie vindt u op onze mooie uitgebreide website WWW.pompom.nl Hoofdkantoor Pom Pom 0251-320531/320981 Tlibaxi tia

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 19