Blauw Wit wint burenstrijd Gymnastiek, springen en andere sporten bij BATO Weer op crossmotor Handbaltrainingen Holten weer in zaal Fietstocht Dijkerhoek Trainen bij Mintonette W Holten Dinsdag 29 augustus 2006 DIJKERHOEK - Buurt vereniging schoolkring Dijkerhoek houdt zon dag 3 september de uit gestelde gezinspuzzel- tocht voor alle leden en huisgenoten. De start is zoals gebruikelijk bij de molen tussen 10.00 en 11.00 uur. De route is circa 30 kilometer lang. Ook dit jaar is er rond de tocht weer een fietsbin- go. Iedere deelnemer speelt automatisch mee voor enkele prachtige prijzen. Het inschrijf geld bedraagt 6,00 euro voor volwassenen en voor de basisschool- jeugd (groep 3 tot en met 8) 4,00 euro. Kinde ren tot en met groep 2 kunnen gratis mee. Bij het inschrijfgeld is één bingokaart in begrepen. Bij de start zijn extra bingokaarten te koop. Tijdens de middagstop krijgen de deelnemers een bord patat met een bal gehakt. HOLTEN - De trainin gen van volleybalvereni ging Mintonette begin nen dit jaar op dinsdag 5 september. De training van de mini's begint om 17.00 uur en duurt tot 18.00 uur. Het mix C-team gaat op dinsdag trainen van 19.00 tot 20.30 uur. Ook om 19.00 uur op dins dagavond zijn de dames recreanten, dames 1 en dames 3 aan de beurt. De dinsdagavond wordt afgesloten met de trai ningen van heren recre anten en heren 1 om 20.30 uur. Zaterdag 2 september Holten Al-Juliana'32 Al 14.30 uur Markelo A2-Holten A2 14.30 uur Holten Bl-TVC '28 B2 14.30 uur Diepenveen MB-Holten MB1 13.30 uur Sp. Lochem C2-Holten Cl 12.00 uur Holten C2-Rohda R. C4 13.00 uur Holten C3-Hoonhorst C2 13.00 uur TVC '28 D2-Holten Dl 9.00 uur Witkampers D3-Holten D2 9.30 uur Blauw Wit '66 El-Holten El 10.30 uur Holten E2-Witkampers E3 10.00 uur Holten E3-Holten E4 10.00 uur KI. Dochteren E2-Holten E5M 9.30 uur Blauw Wit '66 F1-Holten F19.30 uur Witkampers F2-Holten F2 11.30 uur Witkampers F3-Holten F3 11.30 uur Maandag 4 september Holten El-Hector El 18.30 uur Woensdag 6 september Holten Dl-Omhoog Dl 18.30 uur Enter F3-Holten F1 18.30 uur Donderdag 7 september Holten E5M-Witkampers E5 18.30 uur HOLTEN - In de tweede of ficiële ontmoeting van het dit seizoen troffen de vv Holten en Blauw Wit'66 el kaar op sportpark Meer manskamp voor de districts beker. Het was de derde keer dat beide ploegen elkaar in een officiële ontmoeting troffen. De beide vorige ont moetingen waren op 't Vlet- goor en Blauw Wit trok bei de keren aan het langste eind, waarvan één keer na het ne men van strafschoppen. Op een goed bespeelbare groene mat op Meermans kamp troffen elkaar twee ploegen die volop in de voor bereiding zitten op de nieu we competitie. In het eerste half uur ontspon zich een ge- lij kopgaand duel dat voor de kijker weinig aantrekkelijk was. Er waren nauwelijks kansen te noteren omdat bei de verdedigingen goed ston den en de middenvelders el kaar ook goed in evenwicht hielden. Na dit half uur trok ken de Vletgoorbewoners het initiatief steeds meer naar zich toe en na een uittrap van doelman Arjan Nijhuis kopte spits Remon Müller de bal door op de meegelopen Maarten Kruimelaar die door het hart van de verdedi ging van Holten liep en on der doelman Van Zon door scoorde 0-1. Holten probeer de nog voor de pauze terug te slaan, maar het initiatief le verde niet meer op dan de nodige dreiging. In de tweede helft nam Rik Koetsier plaats in het doel bij Holten en ook Volkerink kwam in de ploeg voor Koopman. Bij Blauw Wit maakten Stefan Aanstoot en Harald Beldman plaats voor Offringa en Van Kreij. Hol ten probeerde meer druk naar voren te zetten door achterin één op één te gaan spelen. Dit betekende voor Blauw Wit dat laatste verde diger Prins meer op het mid denveld kwam te spelen en Arjan Aanstoot alleen in het hart van de verdediging Ook in de derde officiële onderlinge ontmoeting trok Blauw Wit aan het langste eind. De 3-0 nederlaag kwam bij Hol ten hard aan. (foto: Johan Bolink) stond. De tweede helft was als kijkspel veel attractiever. Het spel ging op en neer en beide doelmannen moesten vaker in actie komen. Holten leek met de nieuwe spelstijl Blauw Wit meer op eigen helft vast te kunnen zetten, maar de ploeg van trainer John Paul Akkerman had duidelijk geleerd van het op treden bij Sp. Wesepe en ver dedigde veel secuurder uit. In de 63e minuut had dit suc ces. Een gevaarlijke aanval van Blauw Wit leek wegens buitenspel afgefloten te wor den, maar de goed leidende scheidsrechter Wemmenhove liet doorgaan, waardoor Me- rijn Offringa de vrijstaand Maarten Kruimelaar kon be reiken die de bal simpel in het verlaten doel kon plaat sen 0-2. Na dit doelpunt was de wedstrijd beslist. Condi- HOLTEN - Motorcrosser Dann Bolink heeft vorige week groen licht gekre gen van de specialist om zijn favoriete hobby weer op te pakken. Ondanks al le regen werd in Hellen- doorn toch een droog baantje gevonden, zodat Dann na vier maanden blessureleed de eerste me ters kon rijden. De been breuk is geheel genezen en het rijden is hij nog niet verleerd. Dat liet hij tenminste zien aan de Koetreeweg. Erik Davids was daar ook en nam Dann een aantal ronden op sleeptouw om zo het juiste gev.oel weer te krij gen. (eigen foto) tioneel bleek Blauw Wit ver der te zijn dan de opponent. In 75e minuut werd het 0-3 toen Blauw Wit een aanval van Holten onderbrak en een counter uitspeelde via Me- rijn Offringa. Rolf van Kreij en Remon Müller. De laatste stelde Maarten Kruimelaar in staat om Blauw Wits der de en ook zijn derde treffer aan te tekenen. Bij Holten kwam Jeroen Bakker in de plaats van Oolbekkink en Gert-Jan Ulfman kwam bij Blauw Wit in de plaats van de leeg gespeelde Aanstoot. In de 77e minuut kreeg Je roen Bakker de best kans van de wedstrijd voor Holten. Zijn harde inzet werd echter door doelman Nijhuis tot corner verwerkt. Blauw Wit kreeg hierna nog diverse riante mogelijkheden op een vierde treffer. Door het gelijke spel van Cu- pa tegen Letteie 2-2 is Blauw Wit door naar de tweede be kerronde. De wedstrijd van zaterdag 26 augustus tegen Cupa is voor de eindstand in deze poule niet meer van be lang. De sportieve ontmoe ting op 't Meermanskamp geeft vooral aan Blauw Wit kant vertrouwen voor de toe komst, waarbij de begelei ding moet waken voor teveel optimisme voor de competi tie. Holten zal de komende weken gebruiken om vooral conditioneel sterker te wor den. De selectie zal nog met enkele spelers worden aan gevuld zodra deze van va kantie terug zijn en hun trai ningsachterstand hebben weggewerkt. Opstelling vv Holten: Van Zon (Koetsier), Klaasses, Oolbekkink (Bakker), Paal man, Knapen, Jager, Koop man (Volkerink). Hulleman, Verkuil, Nijland en Stam. Opstelling Blauw Wit'66: Nijhuis, Vorkink. Arjan Aan stoot (Ulfman), Prins, Dirk Jan Beldman. Paalman, Kruimelaar, Arnoud Beld man, Harald Beldman (Van Kreij), Müller en Stefan Aanstoot (Offringa). HOLTEN - Met de start van de basisscholen voor de boeg beginnen deze week ook de handbaltrainingen weer. Aangezien aanstaand week einde de veldcompetitie al begint, wordt er door de HV Holten donderdag 31 augus tus nog 1 keer buiten op het veld getraind. Met ingang van 1 september zijn de trai ningen dan weer binnen. In de sportzaal aan de Rietberg straat (dinsdag) en in sport hal 't Mossink (donderdag). Belangstellenden zijn van harte welkom om ter kennis making mee te trainen. Voor trainingstijden en verdere in formatie www.hvholten.nl. Natuurlijk kunt u ook tijdens de trainingstijden informatie krijgen over de handbal. Programma Zaterdag 2 september: 10.00 uur Meisjes B 1 thuis tegen Letteie 1 11.00 uur Meisjes C 2 thuis tegen Letteie 2 11.50 uur Meisjes D thuis te gen HCD'97 1 12.40 uur Meisjes C 1 thuis tegen ABS 2 11.00 uur Meisjes B 2 uit te gen Klarenbeek 1 Zondag 3 september: 11.00 uur Dames 1 thuis te gen Erica'76 1 HOLTEN - Het sportjaar van SV BATO Holten gaat maandag 4 september van start. Het komende seizoen worden voor de jeugdlessen gegeven in gymnastiek (voor kinderen vanaf 3K jaar), kids-dance (vanaf 4 jaar), jazz-dance (vanaf 6 jaar) en judo (vanaf 4 jaar). Nieuw is de aparte spring- •groep waarbij met behulp van onder andere de lange mat, springkussen, dubbele trampoline en natuurlijk de tumblingbaan spectaculaire sprongen worden aange leerd. De oudere jeugd en volwassenen kunnen het ko mende seizoen kiezen uit callanetics (figuurverbete ring gecombineerd met con ditietraining), pilatus (grondoefeningen voor het hele lichaam op muziek) en recreatief volleybal. De se nioren kunnen kiezen uit se- niorengymnastiek, blijf fit en bewegen voor Ouderen. Het volledige overzicht van de sportieve mogelijkheden bij BATO wordt gegeven in de jaarlijkse informatie klapper. Voor alle sporten staan in de klapper onder andere de lestijden, de zaal en de contributie vermeld. Deze informatieklapper is huis-aan-huis verspreid bin nen Holten en omstreken. Alle informatie over BATO staat tevens op de website www.batoholten.nl. Voor alle cursussen en afde lingen geldt dat vrijblijvend aan twee lessen mag worden meegedaan. Eerst komen kijken kan natuurlijk ook. Voor meer informatie over alle activiteiten van de BA TO kan contact worden op genomen met Marietje Eg- gink telefoon 0548-36 60 30.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 7