Schouwen kan (nog) dichtbij Het is tijd voor de Nr O in hypotheken. Fragment zorgt voor veel enthousiasme Wis en waarachtig Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Dinsdag 29 augustus 2006 H3 Rangers op Holter- berg. Natuurdiora- ma, woensdag 30 au gustus 2006, 13:30 - 16:00 Orgelconcert J.W. Docter, Kandelaar, vrijdag 1 september 2006,20:00 Endurance Holter- berg, Holterberg, vrijdag 1 september 2006 - zaterdag 2 september 2006 Keunerit klassieke motoren. Holten, zaterdag 2 septem ber 2006, 11:00 Mountainbike Tro phy, Zuurbcrg, zon dag 3 september 2006 Passage Holten: fietstocht naar muse umboerderij Pothaar in Bathmen, Kande laar, donderdag 7 september 2006, 20:00 Keunefeesten, Kalf- stermansweide, don derdag 7 september 2006 - zondag 10 september 2006 NBvP Holten: Avond over Turkse cultuur, Vosman, dinsdag 12 septem ber 2006 Vrije markt HMV, Holten, zaterdag 16 september 2006 Golden Tulip Rally, Beusebergerweg, za terdag 16 september 2006 HOLTEN - Op de foto is Jan Eertink, werkzaam bij autobedrijf Baltes aan de Larenseweg, met een wel heel merkwaar dig schouwspel bezig. Op de vraag wat hij doet zegt Jan dat hij het be hoorlijk druk heeft met het schouwen van brom fietsen. "Nu kan het nog, ook al komen ze als een bouwpakket bij ons aan de werkplaats." "Voor 1 november moe ten alle brommers ge schouwd zijn. Daarna moeten de brommers naar de rijksdienst voor het wegverkeer en aan alle eisen van veiligheid en milieu voldoen. Als de eigenaren voor die datum komen kan dat Veel mensen letten bij het afsluiten van een hypotheek alleen op de lage rente en niet op de voorwaarden. Hierdoor kan het gebeuren dat u achteraf voor verrassingen komt te staan. Om dat te voorkomen doet u er verstandig aan langs te gaan bij de Rabobank. Want als meest partijdige hypotheekadviseur kiest de Rabobank altijd partij voor haar klanten. Niet voor niets is de Rabobank de grootste hypotheekverstrekker van Nederland. Maak dus vandaag nog een afspraak bij de Rabobank bij u in de buurt of ga naar rabobank.nl A nog op deze manier", vervolgt Jan. "We heb ben er al hel veel ge schouwd en toch ver wachten we er nog eens zoveel Volgens de RDW zijn nog maar de helft van al le brommers geschouwd en er rest ons nog maar krap twee maanden dus dat beloofd nog wat. We roepen alle eigenaren op om vooral voor 1 no vember de brommer of scooter te laten schou wen." Bij Autobedrijf Baltes kan dat zonder afspraak. Het is wier zó vêêr. De balie is wier beginn'n te roll'n. Één van de éérste wedstried'n. Hoolt'n móss têêg'n meka voetball'n. Der was alléne ma wat te winn'n. Dus war'n ze der amoal, drei haande met blauw witters en ne haand vol roodzwart'n. En det vuur de Hoolt'nse derbie en ok nog ne be- kerwedstried! Ma ja, het had ok nanns in de kraante staone?! Wak op het veeld hebbe zeene baar'n mie mie gróöte zörg'n en met mie alle kenners urn mie hen. Oaver één dink wawet rap met meka eens. de blauwwitte Beeldmanne, Ansteutjes en kesjott'n hebt dikke verdeend e wunn'n en vuur't zelfde geeld hadd'n ze der nog wal een stuk of dreie meer in könn'n scheet'n. De róödzwart'n, het mag gen naam hemm'n, toch gunget in de éérste helfte nog aarig liek op. Beire eff'n good. Noa de rust leut'n de róói'n zich as makke scheuipkes noar de slagba-nke leid'n. Zie hebt gen één kêêr meer loat'n zee. dat ze ok nog een goaltje woll'n maak'n. Noe möi neet dêênk'n dat het ne beste wedstried was. Nee heur, ak op de stuurleu langs de kaan- te of magge goa, heul'n de partien zich aardig in êêmwich op zesde klasse nivo, ma dan um de óónderste plaats'n. As det zo is, köwe in Hoolt'n de boste nat maak'n, want beire ploeg'n spölt vêêrde klasse. Het zal toch neet woar wéér, allebeire de- gradêêr'n. Doar geleuf ik neet in. Blauw Wit streup'n de mouw'n têêg'n Rood Zwart wal op en doarumme wunn'n ze verdeend, met dreie têêg'n nulle. Hoolt'n kan neet zo vólle better heur'n ik langs de liene. Det kan wa wêêr, ma der keihard vuur goa, det mag het hondstrouwe pebliek toch wa verwach'n, aans bint ze mie gen knippe vuur'n neuze weert. Ne fusie helpt ok neet heur'n ik, want dan hóöl ie nog een elftal, det neet starker is. Volgens de stuurleu war'n de grensrechters ok nog neet in vorm en det mött ze wa wêêr, aans kriej'n scheidsrechter têêg'n. Det snapp'n ik neet met mien vêêrkaant'n vief- kop, ma ja ik heb der eerlijke zeg ók neet zö vól le verstaand van. Wat det betreft bin'k slechs'n van de stuurleu langs de kaante, zesde klasse ni vo zak ma zegg'n. Ma ik wasse der wa en iele de volgende kêêr toch ok? Ik gunge met plezêêr naor huus, want Hoolt'n had is wier e wunn'n en det leste goaltje, as een mes duur de botter en hang'n. Donderse móóie goal. De vêêrkaante viefkop Fragment bestaat uit drie Engelse muzikan ten die zijn komen wo nen in Nederland. Van origine schoolvrienden die zich troffen in Leigh-on-Sea Essex en die samen besloten mu ziek te gaan maken voor hun beroep. Ze gaven hun werk op en besloten naar Neder land te komen. Vanaf toen ging het in een stroomversnelling. Vol enthousiasme werkte de band zich omhoog en is nu de drukst bezette band in Nederland. Ze bezochten diverse ra dio en tv-programma's waar ze live cover- en ei gen nummers speelden. Dit resulteerde in diverse albums zoals Insuffera ble, Here... en The Dre am Orchard die terug te vinden waren in de Ne derlands hitlijsten. Ze huurden in 1991 zelfs de Ahoy' af waar ze een uitverkocht concert ga ven. Reeds 16 duizend T- shirts zijn er verkocht wat te kennen geeft hoe populair de band is. In 19% heeft de groep voor de tweede maal de Ahoy' Vol enthousiasme werkte de band Fragment zich omhoog en is nu de drukst bezette band in Ne derland (Foto: PR) afgehuurd. Wederom De betere muziek, vele een uitverkocht concert, lichteffecten en rook. Fragment zet een show Een complete georgani- neer vol enthousiasme, seerde muzikale chaos. Volgens de RDW is nog maar de helft van alle brommers geschouwd. Garagebedrijven verwachten daarom vlak voor november een grote drukte, (eigen foto)

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3