Menwedstrijd in Markelo 0 Bakkerij Vos Pluimers bedrijfsdiensten B.V. Kinderplein Habitobeurs Enthousiaste medewerkster lluYOU SBiH Toernooi voor huisschakers Gevraagd 18 jaar 25 uur Voor alle voorkomende werkzaamheden Nijverdalsestraat 41 Wierden Tel. 0546-57 14 37 Wegener Fieldmarketing sampling promotions Demonstratrices en promotors m/v Technische demonstratrices en promotors m/v Teamleiders m/v SPECIALIZED Communicatiespecialist m/v WGGGNGR huis-aan-huiskranten Wij hebben de volgende vacatures: »f»l Dinsdag 29 augustus 2006 MARKELO - Menclub Mar kelo houdt zaterdag 2 en zondag 3 september zijn jaarlijkse samengestelde menwedstrijd. Het deelne mersveld bestaat uit zo'n ze ventig aanspanningen, waar onder enkelspan paard en po ny, tweespan paarden en po ny's, vierspan paarden en po ny's. Speciaal is dat dit jaar ook tandems aan de start ver schijnen. Zaterdag beginnen de deelnemers aan een dres- suurproef waarna zij aanslui tend de vaardigheidsproef verrijden. Bij dit onderdeel dat ook in de volksmond wel "kegeltjes rijden" wordt ge noemd moet de menner zijn aanspanning zeer snel en nauwkeurig tussen kegels waar tennisballen opliggen manoeuvreren. Zondag gaan de menners met paarden en pony's de marathon in. De deelnemers die uit het gehele land vertegenwoordigd zijn, vertonen hun stuurmanskun sten in het weekend van 2 en 3 september op het terrein van de Stichting Paard en Po- nysport aan de Potdijk. Op beide dagen is het evenement gratis toegankelijk van 9 tot ongeveer 16 uur. RIJSSEN - De Habitobeurs, die van 12 tot en met 14 oktober gehouden wordt, heeft kinder opvang voor kinderen van vier tot en met tien jaar. Op een af gebakend deel van het over dekte Habitoterrein komt een springkussen, staat een bibber- spiraal, een haakse sjoelbak en ook een gewone sjoelbak, het gatenkaasspel, een reuzen vier- op-een-rij en de krokodil met de bewegende bek, waarin de kinderen kunnen klimmen. De kinderen kunnen ook mee doen aan knutselwerkjes. Zo worden er placemats en but tons gemaakt. De kinderop vang is gratis. Voor de attracties en spelen zorgt Pokie Entertainment uit Wierden. RIJSSEN - De Schaak club Rijssen staat aan het begin van een nieu we seizoen. Allereerst is er vanavond (dinsdag 29 augustus) een algemene ledenvergadering vanaf 20.00 uur. Met het toer nooi om De Blauwe Reiger Bokaal begint dinsdag 5 september het schaakseizoen pas echt. Het is een snelschaak- toernooi over negen rondes. Hierbij wordt een zogenaamde Fisher- tempo gehanteerd. Dat betekent dat iedere spe ler drie minuten be denktijd krijgt, maar voor elke zet komt er ook weer vijf seconden bij. Voor opgave en na dere informatie kan men contact opnemen met bestuurslid en wed strijdleider Jan Brink man, telefoon 0548-51 51 óO.Een week later, dinsdag 12 september, gaat de onderlinge com petitie en het jeugdscha- ken van start. Op de startavond, van 18.45 tot 19.55 uur hoopt de schaakclub veel nieuwe jeugdleden van 6 tot en met 16 jaar te verwelko men. Jeugdleden kun nen schaken leren en meedoen in een compe titie. De Schaakclub Rijssen heeft haar thuis basis bij café De Blau we Reiger aan de Wier- densestraat, (ingang Ou de Veemarkt). Meer in formatie is te vinden op www.schaakclubrijs- sen.nl. Wegener Fieldmarketing BV is gespecialiseerd in sales, merchandising, sampling en promotions. Wij zijn de grootste fieldmarketing organisatie, werkzaam voor circa 80 (A-)merkfabrikanten in diverse handelskanalen. In heel Nederland zijn wij op zoek naar: U brengt producten van bekende A-merkfabrikanten onder de aandacht van consumenten Door bijvoorbeeld het laten proeven van producten in supermarkten of het geven van een productdemonstratie in een bouwmarkt of warenhuis. Als teamleider geeft u daarnaast leiding aan een team van collega-promotors. Functie eisen? U vindt u het leuk om zelfstandig te werken. Daarnaast bent u representatief, klantvriendelijk, communicatief vaardig, verkoopgericht en flexibel. Ons aanbod? Een leuke en afwisselende baan op tijden dat het u uitkomt. Naast een marktconform salaris, bieden we aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Afhankelijk van uw achtergrond behoort een vast urencontract tot de mogelijkheden. Solliciteren? Stuur uw sollicitatie en cv met recente pasfoto o.v.v. de functie naar: Wegener Fieldmarketing BV. Werving Najaar 2006. Postbus 361, 3800 AJ Amersfoort. Of pere-mail aan: info0wegenerfieldmarketing.nl Meer informatie? Bei 033-4511333 of kijk op www.wegenerfieidmarketing.ni Zoekt u een vaste baan? Kijk dan ook eens op www.wegenerfieldmarketing.nl Technical Services Construction Services DIT Technical Services en Construction Services is een detacheerder gespeci aliseerd in de disciplines installatietechniek, elektrotechniek, werktuigbouw kunde en bouwpersoneel. Vanuit 26 locaties verspreid over Nederland deta cheren wij ervaren technici en bouwpersoneel van VMBO t/m MBO+niveau. Voor onze vestigingen in Deventer, Zwolle, Rijssen, Arnhem en Enschede zijn we op zoek naar enthousiaste: Elektromonteurs hulp (BBL) en zelfstandig Loodgieters CV monteurs (hulp, halfwas) Constructiebankwerkers (assistent) Alle niveaus lassers Mig/Mag, Tig, Autogeen en Elektrisch HLIJJlllJ.IJ.IUIIJ.Ii™ Metselaars (alle niveaus) Heb je interesse in een baan in een gezellig team? Neem dan contact met ons op. Bel regiokantoor Deventer 0570-50 33 30 of mail naar r.eschbach@ditgroup.nl Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huis- kranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten BV wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezens waardig medium. 28 Voor ons hoofdkantoor in Enschede zijn wij op zoek naar een: Fulltime De functie U bent verantwoordelijk voor het ontwikkelen, bewaken en uitvoeren van het in- en externe communicatiebeleid, in afstemming met het Hoofd Marketing. Het communi catiebeleid is ondersteunend bij het realiseren van de gewenste positie en imago/identiteit van Wegener Huis- aan-huiskranten, waarbij rekening wordt gehouden met de kaders en richtlijnen vanuit het concern. Het profiel U bent een zelfstandig en resultaatgericht persoon met zorg voor kwaliteit en aandacht voor details. U bent in het bezit van een diploma HBO/WO, richting communi catie en heeft ervaring op het gebied van sales en marketing. Daarnaast beschikt u over zeer goede communicatieve vaardigheden en bent u flexibel, analytisch, creatief, initiatiefrijk en commercieel ingesteld. Wij bieden Een boeiende en afwisselende functie binnen een dyna mische en collegiale werkomgeving met ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast bieden we goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer A. Kooij, Hoofd Marketing, telefoonnummer (053) 484 24 59. Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. mevrouw M.J.W. Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR te Enschede. E-mailen kan natuurlijk ook: m.jongman@whk.wegener.nl Meer bereiken. Met Wegener www.ditgroup.nl Pluimers bedrijfsdiensten B.V. is een bedrijf dat actief is in de bouwsector. Wij zijn actief sinds 1994 en hebben reeds de afgelopen jaren een explosieve groei doorgëmaakt en zijn op zoek naar nieuwe medewerkers. Bouw opruimers Tegelzetters Steigerbouwers Timmerlieden Metselaars Bij gebleken geschiktheid behoord een vast dienstverband. Wat vragen wij? Doorzettingsvermogen. Goed om kunnen gaan met collega's. Kunnen werken in team verband. In het bezit van rijbewijs B of B/E. Sollicitatie kunt u telefonisch of schriftelijk met cv per post of email richten aan: Pluimers Bedrijfsdiensten B.V. T.a.v. M. Meijer Postbus 56 7460 AB Rijssen Tel. 0548-54 15 46 E-mail: marcel.meijer@pluimers.net Nederlandse Bond Uitzendondernemingen Erkend Uitzendbureau Stichting Fiexkeur

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 28