KZZÜZIHberg- schipdam - wierden fi heutink Alammektink Het gaat op alle fronten goed met SV Omhoog WierdenseJE22EEH3F ■Autoservice Henk Schasfoort TIJHOF AUTO 'LEO KNOBBEN f *L 'm Wierden - Rijssensestraat 63-65 - Tel. 0546 - 571234 creatief afhaalcentrum Paspoort Een bank met de beste deal op hypotheekgebied sv OMHOOG s„. OMHÖ'G 'de bouwmarkt voor vakman en doe-het-zelver" Rijssensestraat 136b - Wierden tel. 0546-573674 Bedrijvenstraat 20 7641 AN Wierden Tel.: 0546 - 65 77 55 Fax. 0546 - 65 75 77 rv Vriezenveenseweg 7b Nijverdalsestraat 141b Wierden tel.0546-57 16 74 www.autozwiinenbera.nl |CARAVANS ÉL J9BfcK===:RlJSSEN BV J Schoonmaakbedrijf voor al uw schoonmaak- werkzaamheden Weusteweg 9 - 7641 AG Wierden Tel. 0546 - 57 46 02 - Fax 0546 - 57 83 26 Bovenste rij van links naar rechts: Nick Pikkemaat, Michel Spoolder, Koen Bosch, Remcd Reimink en Patrick Rikmanspod. Middeiste rij van links naar rechts: Arjan ter Welle (trainer). Marcel Koenderink. Bart Rensink, Rick Kroeze. René Luers en Jorg Lesscher. Zittend: Ruben Baas. Vivek Rshuis, Thijs Kroeze. Clemes Perik, Roland Hollegein en Jeroen jannink- WIERDEN - Het eerste elftal van de SV Omhoog uit Wierden wil het nieuwe seizoen, onder leiding van de nieuwe trainer Arjan ter Welle uit Markelo, meedraaien in de kop van de vierde klasse B. "En ais het even kan en het mee zit, proberen we een periodetitel mee te pakken", hoopt secretaris Jos Westerink, die er aan toevoegt dat de selectie het komende seizoen niet zoveel verschilt met die van het vorige seizoen. Hij vertelt dat vanuit de eigen jeugdafdeling Marcel en Peter Koenderink en Frank Jannink aan de selectie zijn toegevoegd. "Verder is René Luers nieuw in de selectie. Hij speelde voorheen bij Sportclub Vroomshoop." SV Omhoog is momenteel een stabiele vereniging van 580 leden, met een sterk vertegenwoordigde damesafdeling. Twee dames seniorenteams en een meisjes team zijn ingeschreven voor de nieuw te starten competitie. Verder is de jeugd nog steeds groeiende. Het komende seizoen wordt begonnen met zeven senioren- en zestien juniorenteams. Westerink: "Voor de allerkleinsten is er in het nieuwe seizoen de afdeling mini's. Ook zij krijgen bij de SV Omhoog weer ruimte om hun talenten te laten zien. Jongens en meisjes die in verband met hun jonge leeftijd nog niet meekunnen in de reguliere KNVB competitie, spelen bij Omhoog hun eigen onderlinge competitie." De plannen en uitvoering van de bouw van twee nieuwe kleedkamers zijn in de eindfase beland. Westerink gaat er van uit dat er binnenkort begonnen kan worden met de nieuwbouw van de kleedkamers. "Ook de geplande verlichting, rondom veld twee, is een afrondende fase gekomen. En ook hier is de verwachting dat we vrij snel met de werkzaamheden kunnen beginnen.'' Voor de komende jaren is volgens de secretaris de financiële kant van de voetbalclub goed geregeld. "De hoofdsponsoren Gorate Garant bouw en Jannink bouwbedrijf hebben hun contracten verlengd. En ook bij de Club van 25 hebben al diverse sponsoren hun contract verlengd. Bovendien de club is uitgebreid met enkele nieuwe sponsoren, die hun vertrouwen en sponsorbud get in de SV Omhoog willen steken. Kortom SV Omhoog is op de goede weg, zit vol leven en bruist van de energie. De hoop en het vertrouwen is aan wezig om van het komende seizoen iets moois te gaan maken", aldus Westerink. Industrieterrein De Mors Galavanistraat 1 Rijssen Telefoon: 0548-53 66 00 Sportpark Lageveld Wierden Telefoon: 0546-571070 Trainer: Arjan ter Welle (le seizoen) Klasse: 4B zondag Aantal leden: 580 Aanvang thuiswedstrijden: 14.30 uur B L B C T R O 1e Esweg 45a - Wierden

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 21