Paspoort Paspoort HFP Dinsdag 29 augustus 2006 20 Vol vertrouwen nieuw seizoen in De promotie naar de hoofdklasse aan het eind van het seizoen 2004-2005 was verrassend maar de degradatie één seizoen la ter was voor velen nog ver rassender. Want bij het de buut in de hoofdklasse was SVZW de grote verrassing en prijkte het in de winter stop op een prachtige vier de plaats op de ranglijst met slechts een puntje min der dan de aartsrivaal en regerend kampioen Excel- sior'31 uit Rijssen. Na de winterstop wist de brigade van de Deventer trainer/coach Dennis Dem- mers slechts vier schamele puntjes aan het totaal van voor de winterstop behaal de aantal punten (24) toe te voegen en dat bleken er niet genoeg te zijn voor handhaving in de hoofd klasse. Een grote teleurstel ling! Het waren schitterende wed strijden dat ene seizoen in de hoofdklasse en woordvoer der Gert Schutteman maakt er dan ook geen geheim van dat SVZW zo snel mogelijk weer terug wil keren naar het voetbalwalhalla van het Ne derlandse amateurvoetbal, al haast hij erbij te vertellen dat het absoluut geen must is in Wierden. Maar we hebben er met zijn allen aan mogen ruiken en de mening in Wierden is dat het heutïnk primair onderwijs heutink primair onderwijs heutink primair onderwijs 1 DASI garantie b wderwtj Voorste rij vlnr: Emil Bolscher (verzorger), Gijs Bodt, Michaw Zaporowski, Rob Altink, John de Jong (ass. Trainer) Dennis Demmers (trainer), Jack de Gier (ass. Trainer) Ruud v.d. Broeke, John Mulderije, Gerit Nieuwenhuis (elftalleider). Middelster rij vlnr: Gert Jan Pleij (fysiotherapeut), Thomas Claassen, Niels ten Hoeve, Machiel van Keulen, Ar jan Kok, Jan de Voer (keeperstrainer), Rob Bom, Jeroen van Kammen, Jeff Bovelander, Evert Jan Temmink (ass. Scheidsrechter). Achterste rij vlnr: Tom Vastert (fvsiothera- peur), Rob Meijerink, Amer Omerefendic, Mark Geerink, Ruben Jonker, Bertus Heu tink (sponsor), Gerald Jansen, Martijn Maris, Edger ter Haar, Henry Groenewald, Ser- kan Karaali (materiaalverzorger). Op de foto ontbreekt Roy Bouck. (foto; Harry Broe- ze) naar meer smaakt. Vooral de wedstrijden tegen de aartsri valen Excelsior'31 en HHC waren toppers waar zeer veel publiek op af kwam, maar ook de wedstrijden tegen SC Urk, Harkemase Boys en SC Genemuiden waren fantas tisch om mee te maken. De selectie is nagenoeg in tact gebleven (alleen Thijs Heuvink vertrok naar Deto en Johan Grooters gaat lager spelen terwijl Serkan Karaali teammanager wordt) maar het elftal werd op enkele po sities toch aardig versterkt. Zo kwam de spits van HSC'21 uit Haaksbergen Niels ten Hoeve al in een vroegtijdig stadium naar Wierden en de van Heracles Almelo afkomstige Rob Me ijerink bleek in de voorberei ding ook een versterking te zijn. Ook met de rentree van Ed- gér ter Haar is trainer Dem mers in zijn nopjes, want zo als de gave linkspoot nu speelt kan SVZW daar nog veel plezier aan beleven. De verwachtingen in Wier den zijn hoog want het elftal heeft in de voorbereiding la ten zien dat het uitstekend kan voetballen. Ook de eigen jeugd krijgt volop kansen, want de jeugdspelers Rob Altink (18), keeper Rob Blom (20), Jeff Bovenlander (20), Jeroen van Kammen (21) en Amer Omerefendic (20) staan te trappelen om hun opwachting in het eerste elftal te mogen maken. Bo vendien is de rentree aan staande van Ruud van de Broeke (19) die na een jaar vol blessureleed eindelijk na een operatie weer fit lijkt. SVZW oefende vaak en veel in de voorbereiding, zo werd er onder andere ruim gewon nen van hoofdklasser MSC uit Meppel (5-2) en werd er gelijk gespeeld tegen Colm- schate (2-2). Tegen JVC Cuyk ging het mis getuige een 4-1 nederlaag, maar trai ner Demmers liet hier een piepjonge formatie de strijd aanbinden tegen de ervaren hoofdklasser uit Cuyk. In de beker competitie gaat het echter crescendo, Enter Vooruit werd van de mat g. speeld met 9-0 winst en in Colmschate werd Colmscha- te'33 met 1-3 aan de kant ge zet. De competitie wordt geo pend met een thuisduel tegen AZSV uit Aalten op 2 sep tember waarna er eerst twee uitwedstrijden op de kalen der staan voor we de strijd aan moeten binden met de favoriet voor de titel DOVO uit Veenendaal dat na 33 jaar hoofdklasse een stapje terug moest doen. Overigens kent de eerste klasse D zeer veel ex-hoofd klassers (DVS'33, DOVO, ASVD, SDCP, CSV Apel doorn) en zal de komende competitie voor SVZW slechts één echte derby ken nen op 11 november thuis te gen Deto uit Vriezenveen. Sportpark: Lageveld Telefoon: 0546-572583 Trainer: Dennis Demmers Klasse: 1D zaterdag Aanvang thuiswedstrijden: 15.00 uur Jeugdig elan bij RV Voetbalvereniging Rijssen Vooruit begint de competi tie met een hecht jong team. De eerste wedstrijd wordt een plaatselijke aan gelegenheid. Op zondag 3 september speelt Rijssen Vooruit uit tegen RKSV op het complex aan de Elsma- ten. Arrevee, zoals de club door veel Rijssenaren ge noemd wordt, viert in 2009 haar honderdjarig bestaan. Het eerste team is op 22 au gustus weer met de trainin gen begonnen op het veld aan de Stokmansveldweg, waarvan de tribune op de ge meentelijke monumentenlijst staat. Onder leiding van trai ner Harry Lammertink be reidt het team zich voor op de competitie. Er wordt ge speeld in de zesde klasse B. Vorig jaar eindige het eerste van Rijssen Vooruit in de middenmoot op de zevende plaats.In het nieuwe seizoen zullen enkele A-spelers door schuiven naar het eerste team, verder verandert er niet veel in de samenstelling van het team. De club heeft vijftig senioren leden, die drie teams vormen en de ze ventig junioren en pupillen spelen in zes teams. Secreta ris Jan Dannenberg verwacht dat Rijssen Vooruit in de middenmoot zal meedraaien. "Het hechte team met de no dige verjongingen zal de naam van Rijssen Vooruit opnieuw eer aandoen en als het even kan een periodetitel in de wacht slepen." Voor het begin van de vakan ties werd in de media gemeld dat de eigenaren van de grond waarop RV voetbalt zouden hebben verkocht en dat RV zou moeten verhui zen naar een plek in het Op- broek aansluitend aan het RKSV-terrein. Het bestuur van Rijssen Vooruit was niet blij met deze berichtgeving. In een nieuwsbrief op hun si te schrijft Richard Gerrits namens het bestuur van Rijs sen Vooruit: 'De eigenaren van de grond willen deze in derdaad verkopen om er wo ningen op te laten bouwen. Rijssen Vooruit heeft echter vastgelegde rechten op de grond. De eigenaren kunnen alleen iets met de grond doen als wij meewerken. Het be stuur heeft te kennen gege ven dat ze onder voorwaar den wil meewerken aan een vertrek van het huidige ter rein. Eén van de belangrijk ste voorwaarden is dat we een nieuwe accommodatie krijgen die aan onze wensen voldoet. Onze ogen zijn op dit moment wel gericht op het Opbroek. Dit hoeft niet aansluitend aan RKSV te zijn. Om realisatie van een nieuw terrein mogelijk te maken hebben we in ieder geval ook de medewerking van de gemeente nodig. De gemeente Rijssen denkt po sitief over een mogelijkheid om in het Opbroek iets nieuws op te zetten. De ver wachting is dat dit een aantal jaren gaat duren. En wij ver trekken natuurlijk niet eerder dan dat de nieuwe accommo datie gereed is." Sportpark: Stokmansveld weg Telefoon: 0548-512258 Trainer: Harry Lammertink Klasse: 6B zondag Aantal leden: 120 Aanvang thuiswedstrijden: 14.30 uur Van links naar rechts staand: Erik jansen (leider) - Hans Goossen (hoofdsponsor) - Harry Lammertink - (trainer) - Jeffrey Brinks - Martijn Nijland (grensrechter) - Maar ten Leerkotte - Alex Goossen - Niels Pon steen - Rick Bakker - Albert Jansen - Arie Brinks (leider). Van links naar rechts gehurkt: John Brinks - Dennis Kayalar - Ruben Hoekstra - Patrick Goossen - Tom Puangsomboon - Nick Schakelaar - Yves Gerritsen - Tom Hagedoorn - Yeya Pitra Guedes. t3oo«8*»r* GmbH

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 20