tip Tm m Sportclub Rijssen Cafetaria DE ES wessels rijssen Sportclub Rijssen gaat voor promotie Wim Jansen Assurantiën 25 jaar SCHIPPERS MEIJERSi^jprSf Rl Esstraat 63 Rijssen TE MORSCHE Paspoort BLOEMENDAL FIETSPLUS SPORTCLUB RUSSEN onderdeel van Volker Wessels Nijverheidsstraat 41 - Rijssen tel. 0548-51 39 00 Elsenerstraat 47a - Rijssen Telefoon 0548-54 35 33 Het juiste adres nieuwe en gebruikte auto's - Bovag garantie APK keuringsstation Leasing en financiering Airco-service Molendijk Noord 64a - Rijssen tel. 0548-51 25 65 K 4 autobedrijf shop schadereparatie apk-keuringsstation tankstation wasserette spuitinrichting in- verkoop auto s bromfietsopleiding personenauto's (+automaat) personenauto aanhanger vrachtauto aanhanger) chauffeursopleiding CCV-B gevaarlijke stoffen ADR Jutestraat 5, Rijssen Tel. 0548-51 63 98 Li 14 VERHUUR! VERHUURl-lHiH Staande van links naar rechts: M. Spoolder (selectiezaken), R. Mekenkamp, G. Zwoferink, J. Bal, G. Grevelink, B. Peters, J. dei Grosso, J. Thijink (elftalleider) en G. Bouw (trainer). Voor van links naar rechts: N. Grebben, J. Witten, T. Haarman, A ten Hove, R. Albach, H.J. Baan, W. Witten en M. Dangremond. Op deze foto ontbreken M. van Ooyen, T. ten Eisen, A. Gozukeles, B. Borkent, W. Nieuwenhuis, A. Harbers, R. Aalderink, J. ter Harmsel (grensrechter) en verzorger M. Harbers. RIJSSEN - Sportclub Rijssen begint de nieuwe competitie met een thuiswedstrijd tegen De Esch uit Oldenzaal, Na de reorganisatie in de A- en B-selectie, waarbij gelijk de afdeling A-junioren werd opgeheven, heeft het team vorig seizoen meegedraaid in de top van de zaterdag 4de klasse. Gerrit Bouw, dit jaar ook hoofdtrainer, kan kiezen uit negentien .selectiespelers. Hun namen zijn: R. Aalderink, R. Albach, H.J. Baan, S. ten Berge, M. Dangremond. T. ten Eisen, A. Gozukeles, G. Grevelink. N. Grobben, J. Del Grosso, T. Haarman, A. Harbers, A. ten Hove, W. Nieuwenhuis. M. van Ooyen, E. Ozkan, B. Peters, W. Witten en G. Zwoferink. Niemand is zeker van zijn plaats in het eerste team, iedereen zal zijn uiterste best moeten doen om te worden opgesteld. Doordat twee weken geleden nog heel veel spelers met vakantie waren, was er maar een korte aanloop. "Helaas moesten wij tijdelijk wegens te drukke werkzaamheden afscheid nemen van J. Nijkamp en keert M. Horstman terug naar Enter Vooruit. Nieuw in onze selectie is T. ten Eisen, die van Blauw Wit komt", zegt pr-man Martin Spoolder. die verwacht dat het eerste team in het nieuwe seizoen promoveert. "Wij gaan hoe dan ook spelen in de derde klasse zaterdag." Afgelopen seizoen behaalde het eerste team de vierde plaats in de eindstand van de competitie. De thuishaven van de club is het sportveldencomplex De Koerbelt aan de Arend Baanstraat. Er wordt gespeeld in een wit shirt met een rede baan en blauwe kousen. De club heeft 307 leden, hiervan zijn 95 senior leden en dertig junior. Ook heeft Sportclub Rijssen een meisjes afdeling. Sportclub Rijssen heeft een actieve supportersvereniging die elk jaar weer een tal aan activiteit organiseert. Een kleine greep uit de jaarlijks terugkerende activiteiten zijn het bezoeken van enkele wedstrijden van het Nederlands elftal, de smokkeltocht en het 6-tegen 6 toernooi met barbecue. Sportpark Koerbelt Telefoon: 0548-513317 Trainer: Gerrit Bouw Klasse: 4E zaterdag Aantal leden: 307 Aanvang thuiswedstrijden: 14.30 uur f 28 Rijssen 545 -540513 Banisweg 3, Rijssen telefoon 0548-51 22 17 Lentfersweg 56 7461 EM Rijssen Tel. 51 33 08 Fax 52 14 56 ALLE VERZEKERINGEN UW SPECIALIST Op het gebied van: ijzerwaren - slijpservice gereedschappen - Proxxondealer machines - Festodealer sleutelservice Esstraat 36 Rijssen tel. 0548-51 4913 Emmaweg 24 Hengelo (0.) tel. 074-242 23 40

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12