u Lekker snisteren bij Haffafa BBQ Party Team zonder naam wint Beach Soccer Treintje Belio Darten om Keunetrofee Openstelling Dorpskerk Expositie Gardenier weGGNeR Holtens Nieuwsblad Lsdag 22 augustus 2006 Holtens Nieuwsblad raten - Iedereen tan iets doen tegen kanker. Bijvoorbeeld door een paar uur te iaan collecteren in de collecteweek van KWF Kankerbestrijding. Met het opgehaalde geld ivordt meer wetenschap pelijk onderzoek moge- ijk gemaakt. Onder- Icoek, waarmee betere en minder ingrijpende be- handelingen ontwikkeld kunnen worden. De collecte wordt dit jaar van 4 tot en met 9 september gehouden. Wie zich als collectant wil inzetten of meer in formatie wil over het collecteren, kan bellen met A. Vincent, Mr. G. Vixseboxsestraat 13. 1451 GV Holten, tele foon 0548-362508. Meer informatie staat op Trww.kwfkankerbestrij- ding.nl stus rve: r ee pstaj rtv Koe ;into iet E medi iver kfeei uur. stus HOLTEN/ HELLEN- DOORN - Treintje Bel- lo is een wegtreintje dat elke dinsdag in de maand augustus tus sen Holten en Hellen- doorn over de Salland- "jjj'j se Heuvelrug rijdt. De J"'" zijn 22 en 29 au gustus. De; stus naki leze rit is een leuke ma- tier van vervoer om de Sallandse Heuvelrug ens op een andere ma- tier te bezichtigen. Te- rens is Treintje Bello en prima vervoersmid- iel voor iedereen die decht ter been is en toch ten keer van de Salland- ie Heuvelrug wil genie- en. iello vertrekt elke dins- lag om 9.30 uur bij de Landal Greenparks Twenhaarsveld in Hol- :tocj en, gaat via de VVV ro( lolten en de VVV Nij- 'erdal/ Hellendoorn raar Buitencentrum lellendoorn en arriveert 'ond 13.00 uur weer in lolten. Deze rit wordt wee keer per dag ver- torgd. Het middagtrein- je vertrekt om 14.00 iltim 'ur u'' Holten en is om 4= 2.45 uur weer terug, 'e tochten duren onge ler vier uur. Reserve- jng vooraf is noodzake- ijk. want Bello kan nvai naar e?n beperkt aantal jassagiers vervoeren. Jpgave bij één van de lenoemde vertrekpun- en. Telefonisch reserve- en kan ook bij VVV nui» ^fllendoorn/ Nijverdal, emo: flefoon 0548-61 27 29. njzen: volwassenen AO euro. kinderen tot 3 aat 1,25 euro en van 4 01 en met 6 jaar 2,50 eu- >f5( ■or a ;eh; dt ei ca 3rol iliStl ;r Ie s ee mat i na /eriji 052 :ola( ntr: Jej! arde wor he istoi FUStl 30 u FUSt 30 kloi emo !aast de ritten op de nak ",dag rijdt Treintje °P de zondagen in lugustus en september °°r Staatsbosbeheer, ertrektijden zijn 14.00, '5 en 16.30 uur van- bet bezoekerscen tra. Kosten: volwasse- len ->50 euro en kinde ra tot en met 12 jaar '•v.euro. DIJKERHOEK - Eenmalig werd zaterdag 19 augustus de Haffafa Open Air in Dij- kerhoek omgedoopt tot Haffafa BBQ Party. De be doeling is namelijk om het in oktober nog eens over te doen, maar dan groter: twee dagen in een feesttent. The Heinoos zijn in ieder geval al gecontracteerd voor dit Rocktoberfest. "Het buffet is geopend. Het snisteren kan beginnen". Haffafa BBQ Party in het Bonte Paard kon nu echt van start gaan. Omdat het weer toch niet erg betrouw baar was, werd ervoor ge kozen om het feest toch maar binnen te houden. Het bleek een goede keuze, want zo nu en dan kwam er een buitje over Dijkerhoek heenwaaien. De nieuwe band van de Dij - kerhoekse zangeres Gerjan- ne Meijerman, Diezei, speelde op het podium, ter wijl de eerste barbecuepak ketten werden gekocht om buiten onder een partytent het vlees op een van de vijf barbecues te roosteren. In de kleuren rood, wit en zwart zong de band num mers van onder andere Skunk Anansie en The Kai ser Chiefs. Het was voor Diezei het al lereerste optreden, dus wel even wennen en aftasten. Maar het bleek zeer goed te gaan. Het publiek zong mee en een enkeling waagde het zelfs om echt te gaan swin gen. Achter in de zaal van het Bonte Paard stond een bar, terwij] aan de zijkant een saladebar was geplaatst. Onder een 'sterrenhemel' maar dan van gekleurde lichtjes. Gerjanne Meijerman kwam ook als duo met Yanieke Paalman op het podium. Met akoestische gitaren. Het geluid bleek niet hele maal goed te staan, zodat tussen de nummers door nog een beetje ge- soundcheckt moest worden. Het publiek bleek in het be gin nog een beetje tam, maar kwam toch in polonai se nadat Reijling Co met hun tweede set bezig waren. Zij speelden nummers van André Hazes, Boudewijn de ■SA -2 Het zand zorgde ervoor dat het behoorlijk zwaar voetballen was op Kalfstermansweide. (Foto: Johan Bolink) HOLTEN - Nog geen naam, maar wel de beker. TZN, oftewel Team Zonder Naam, ging er met de eer ste prijs van het Beach Soc cer Toernooi vandoor en stootte daarmee Corruptus van de eerste plaats. Het toernooi werd afgelopen zaterdag gehouden op Kalfstermansweide. Een behoorlijke laag zand. neergelegd door de PAP. lag er op Kalfstermansweide. Omlijst met muziek, een biertap en barbecue werd hierop het strandvoetbal van Heerengenootschap Suffen- do gehouden. "Je kunt er niet echt op voet ballen", zegt een deelnemer. "Je afzetten in het zand is bij na onmogelijk. Je kunt er al leen in lopen". En dat is dan ook duidelijk te zien. Hard achter de bal aanrennen is er niet bij. Wie wil winnen moet het vooral hebben van samenwerken, waarbij de voetballers natuurlijk wel de goede positie innemen. Was het voor de voetballers moeilijk om zich in het zand voort te bewegen. Voor de keepers gold dat natuurlijk net zo. En daaf maakten de teams dan ook dankbaar ge bruik van. Suffendo is tevreden over het evenement. "We hadden er mooi zonnig en droog weer bij", geeft William van Zon aan. "Pas rond zes uur kre gen we een bui". Maar toen was de beach soccer zelf al afgelopen. HOLTEN - In het kader van de nevenactiviteiten van De Keunefeesten in Holten wordt voor de negende maal het darts- toernooi Darten om de Keunetrofee gehouden. Dit single-dartstoernooi vindt plaats op zondag 3 september. De locatie is Bierlokal am Bahnhof aan de Stationsstraat 9. Het toernooi begint om 13.30 uur en de inschrij ving start om 12.30 uur. Deelname kost 2,50 euro en de prijzen bestaan uit de Keunetrofee en mini maal 205 euro aan geld prijzen. De wisselbeker de Keu netrofee is beschikbaar gesteld door Bierlokal am Bahnhof. Voor leden van de Hol- tense dartteams, die deelnemen aan diverse competities in deze re gio, de ideale voorbe- reidding op het nieuwe dartseizoen. Dus dartsliefhebbers, doe mee aan dit gezellig- heidstoernooi en wordt de mogelijke opvolger van oud winnaars: Mar co van Menum (2005)Henk Potman (2004), Bert Blaauw (1998, 2002, 2003), Wim Stam (1999),of Wilco van Ree (2000 en 2001). Voor meer informatie over het Keunedarten en De Keunefeesten 2006 kijk ook op: www.keu- nefeesten.nl Binnen was er muziek en buiten konden de barbecuepakketten worden losgehaald om met elkaar gezellig te snisteren. (Foto: Sander Scheperman) Groot tot de Sjonnies. Tonnie en Wim Geerling en Erik en Bert Reijlink had den zelfs twee dansmariek es van TV Oost uitgenodigd om de liedjes op het podi um te ondersteunen. Ook al werd de Haffafa BBQ Party binnen gehou den, het feest was er niet minder om. Gezellig met elkaar snisteren, biertje drinken en muziek luiste- HOLTEN - In de maanden juni, juli en augustus wordt op de vrijdagmiddag van 14.00 tot 16.30 uur de Dorpskerk opengesteld voor publiek. Belangstellenden kun nen het gebouw bezich tigen. Een interessant boekje met informatie over de geschiedenis van het kerkgebouw en van het mooie Naber-orgel is sa mengesteld. HOLTEN - De exposi tie Jaap Gardenier, toen en nu, is tot en met 29 september te zien in het gemeente huis van Holten, Smidsbelt 6. De toe gang is gratis. Geo pend tijdens kantooru ren. De organisatie is in han den van de Stichting Collectie Nagelhout Holten (SCNH). In de collectie Nagel hout bevinden zich zes interessante werken van Gardenier, door J.P.Na- gelhout verworven in de jaren '60. Ook staat een zestal nooit eerder vertoonde tekeningen ter beschik king. huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis- aan-huiskranten BV, beho rende tot Wegener NV. in sa menwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stich- tings-bestuur: W.H. Beyers, secretaris. Kollingserf 4. 7451 XC Holten/ Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842383 0548-363637 of 0548-597357 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonnementen@whk. wegener.nl Abonnementen worden automatisch met een jaar verlengd, tenzij uiterlijk voor 15 december schriftelijk wordt opgezegd. Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax: 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100 7462 AT Rijssen E-mail: holtens. nieuwsblad@whk. wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot vrijdags 12.00 uur) Hoofd redactie: A. Schepers Advertentie-adviseur: D.J. Schuppert, tel. 0548-597357 mobiel: 06-5153 1406 Fax: 0548-597359 E-mail: dj.schuppert@whk.wegener.nl Bladmanager: B.A. Zieleman, tel 06- 51198351 of 0548-597350. fax: 0548-597359 Commercieel regiodirecteur: G.J.M. ter Hedde Directie: J.V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. Jochemsen Algemene voorwaarden www wegcnerhuisaanhuiskrantcn.nt

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5