Ria 90 wint prijzen bij veekeuring Agri Fair Swingen IMYOU op de achterbank www.ditgroep.nl Gevraagd Enthousiaste medewerkster 18 jaar 25 uur Voor alle voorkomende werkzaamheden Bakkerij Vos Wierden mm SPECIALIZED Gevraagd: ENTHOUSIASTE BADMINTONTRAINER/TRAINSTER Elektromonteurs hulp (BBL) en zelfstandig Loodgieters I CV monteurs (hulp, halfwas) Tel. 0546-57 14 37 Constructiebankwerkers (assistent) Alle niveaus lassers Mig/Mag, Tig, Autogeen en Elektrisch Timmerlieden (alle niveaus) Metselaars (alle niveaus) Opperlieden (alle niveaus) Plafond/wandenzetters Diverse kaderfuncties Technical Services Construction Services Badmintonvereniging Odano BV te Enter is op zoek naar een enthousiaste trainer/trainster voor zowel haar jeugdleden als de senioren. Wij trainen op de dinsdagavond in Sporthal De Zomp te Enter. De trainingstijden zijn als volgt: badmintonclub ODANO Mini's: 18.30-19.30 uur (jeugd tot 11 jaar) Enter Jeugd: 19.30-20.30 uur (jeugd 12-18 jaar) Senioren: 20.30-22.30 uur (18 jaar en ouder) Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met: 1. van Riet 0548-54 17 19 of 1. ter Steege 0547-38 13 91. Eventueel per e-mail: innrid-iohan@orange.nl of Janlna@hetnet.nl Dinsdag 22 augustus 2006 10 Marcel Beltman met Ria 90 op de Agri Fair. De koe wint een eerste prijs voor toilet en voor haar exterieur. WIERDEN - Alsof hij het al heel veel vaker had ge daan, showde de I6-jarige Marcel Beltman afgelopen vrijdag Ria 90 aan het pu bliek en de jury. Hij was speciaal een week eerder van zijn vakantie in Zeeland terug gekomen om met haar mee te doen aan de veekeuring van de Agri Fair. De dag ervoor had hij haar gewassen. Eerst met zeep, warm water en een borstel en daarna afgespoten met de hogedrukspuit. Ria 90 zag er mooi uit. Hoog op de benen en een mooie tekening in haar roodbonte vel, dat er heel schoon uit zag. En dat vond de jury van de veekeu ring op de Agri Fair ook. Kalf Ria 90 won in haar groep een eerste prijs voor haar toilet en een eerste prijs voor haar exterieur. Marcel, die met zijn ouders en zusjes in een nieuwbouw wijk in Rijssen woont, heeft enkele maanden geleden zijn studie aan de agrarische landbouwschool in Almelo afgerond en volgt de komen de twee jaar de opleiding voor loonwerker. Al van jongs af aan brengt Marcel al zijn vrije tijd door op de boerderij. Als kleine jongen bij zijn opa en oom die in Rectum wonen en nog een beetje boeren. Toen hij ouder werd en naar de agrarische school ging, mocht hij hel pen bij de buurman van zijn opa, die een agrarisch bedrijf heeft. Toen veehouder Goselink een aantal jongens zocht om zijn kalveren tijdens de keu ring te showen vroeg hij Marcel ook. De jongens en ook meisjes, die dit soort werk doen, mogen dan zelf een kalf uitzoeken, het was sen en borstelen en er voor zorgen tijdens de veekeuring. Twee jaar geleden showde Marcel voor 't eerst een kalf voor het maatschap Goselink en Vollenbroek voor de vee keuring van de Agri Fair. Hij vond dat zo leuk dat hij dit jaar een week eerder terug kwam uit Zeeland, waar hij met zijn ouders en zusjes op vakantie was. Zijn moeder had voor het gezin op vakan tie ging al een mooie schone spijkerbroek en een witte blouse voor hem klaarge legd. De avond voor de vee keuring werd het kalf gewas sen en de volgende morgen zat Marcel al weer om 6.30 uur op de fiets om te kijken of Ria 's nachts niet vies was geworden. Natuurlijk had het kalf gepoept en er moest weer water en een borstel aan te pas komen om haar schoon te krijgen. Samen met de vier andere kalven en zes koeien, die de maatschap A.J. Goselink en R. Vollen- hove liet keuren, werd ze naar het Agri Fair terrein ge bracht waar schoon stro lag waarin Ria 90 nog even van alle gebeurtenissen bij kon komen. In totaal werden tij dens de veekeuring op de Agri Fair zo'n tweehonderd kalveren en koeien gekeurd. Tijdens de keuring zag Ria er uit 9m door een ringetje te halen. Marcel hield haar goed in bedwang. Bij andere jongens en meisjes lukte dat niet altijd en moest er ge drukt en getrokken worden om ze netjes in een kring te laten lopen. Ria kreeg een wit strikje om haar staart en mocht meedoen aan de kam- pioenskeuring. Ze eindigde op de zesde plaats en kwam niet voor één van de mooie bekers in aanmerking. Maar de witte rozet en het plaatje, de trofeeën voor de twee eer ste plaatsen krijgen in Mar cels slaapkamer een ere plaatsje. Elvis, vetkuiven, rock 'n roll en swingend door het leven. Wie die jaren vijftig ook een warm hart toe draagt, zal dat hart zonder twijfel sneller voelen kloppen bij het zien van deze Cadillac Sofa. Nee, je hoeft er geen auto voor te slopen en je kunt zelfs een bekleding kiezen die helemaal hij jou past. Wat bijvoorbeeld te denken van Cherry Red, Pink Candy, Teenage Turqoise, Dali Design, chique hoogglanzend zwart of zelfs met echt kalfshuid. De banken zijn gemaakt van een zeer goede kwa liteit skai of leer en kosten 1870 euro per stuk. Kijk voor meer informatie op www.jukeboxshop.nl- Heb je interesse in een baan in een gezellig team? Neem dan contact met ons op. Bel regiokantoor Deventer 0570-50 33 30 of mail naar r.eschbach@ditgroup.nl AB Oost is voor verschillende opdrachtgevers op zoek naar medewerkers. We zijn specifiek op zoek naar: medewerkers voor de grond-, weg- en waterbouw montagemedewerkers bouw of installatietechniek kabelleggers Heb je werkervaring en/of een (V)MBO-opleiding gevolgd in de bovenstaan de richting en ben je op zoek naar een baan? Dan zijn wij op zoek naar jou! AB Oost bied je een leuke baan bij verschillende opdrachtgevers. De beloning is conform de geldende CAO. Daarnaast heb je bij AB Oost uitzicht op een vaste baan en zijn er opleidingsmogelijkheden. Heb je interesse? Neem dan contact op met AB Oost via 0900-9896 en vraag naar kantoor Rijssen. 1 Ji D Of stuur je motivatie en CV naar Oost i nforijssen@aboost. n I Bedrijfsverzorging DIT Technical Services en Construction Services is een detacheerder gespeci aliseerd in de disciplines installatietechniek, elektrotechniek, werktuigbouw kunde en bouwpersoneel. Vanuit 26 locaties verspreid over Nederland deta cheren wij ervaren technici en bouwpersoneel van VMB0 t/m MBO+niveau. Voor onze vestigingen in Deventer, Zwolle, Rijssen, Arnhem en Enschede zijn we op zoek naar enthousiaste:

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 10