naar de baas! SURFEN op het balkon kijkenkiezei kopen Therapie aan de USB Fotostudio op jouw bureau Eettafel op keyboard Laat tijd maar vallen Luxe bellen met olce Gabbana Dinsdag 1 augustus 2006 15 Hij was er ai als w—yS limited edition, maar de vraag bleek zo enorm groot, dat hij in productie is genomen: de Motorazr V3i Dolce Gabbana. De Itali aanse ontwerpers Domenico Dolce and Stefano Gabbana zorgden voor het luxe gou den en zilveren jasje (natuur lijk met het Dolce Gabbana logo) en Motorola is verantwoordelijk voor de inhoud van deze op vallende telefoon. Want na tuurlijk beschikt de gsm over de laatste trucjes, zoals een mp3 speler op, een 1.2 megapixel camera, een ver wisselbaar MicroSD geheu gen, bluetooth en oja, je kunt er ook gewoon mee bellen. Het toestel komt de ze maand uit en zal zo'n 499 euro gaan kosten. Zie www.motorola.com. Natuurlijk is het be langrijk om regel matig rust te ne men en weg te lo pen bij de pc. Bij voorbeeld om even te lunchen. Maar soms komt dat ge woon even niet goed uit. En dan kan de Keyboard Food Tray uitkomst bieden, want dit kleine eettafeltje biedt niet al leen extra ruimte op het bureau, maar geeft ook nog ruimte ge noeg om het keyboard te ge bruiken. De Food Tray is ook een prima manier om broodkruimels in het toet senbord te voorkomen. Flet de sign van Duck Young Kong is, voor zover wij weten, nog ner gens verkrijgbaar. Meer infor matie is er wel. Kijk maar op www.yankodesign.com. Volgens kenners is er voor de hond niets leukers dan wandelen met de baas en spelen. In principe loopt het dier in zo'n geval breedgrijn- zend rond, alleen laten de meeste honden dat niet zo duidelijk zien. Tenzij ze van hun baas de Doggy Smile hebben gekregen, natuur lijk. De enorme mond met rubberen lippen en ontblote tanden is namelijk een gooi- speeltje voor honden. Hoe wel het materiaal niét giftig is, is het natuurlijk niet de bedoeling dat de hond zijn eigen tanden in het speeltje gaat zetten om het echt stuk te bijten. Laat de hond dan ook niet met dit speeltje al leen thuis, maar gebruik het alleen om samen met de hond te spelen. En met deze enorme grijns is dat spelen nog leuker. De Doggy Smile kost 8,90 euro. Meer infor matie: www.bestel.nl. Lekker, dat zonnetje! En waarom zou je moeten kie zen tussen achter de pc of in de zon? Door een VoIP PBX, een WLAN router en een LDSL modem in één appa raat te combineren, is draadloos internetten nu wel heel eenvoudig. Met de FRITZIWLAN USB Stick- adapter is de computer ge- makkelijk én zonder beveili- 8'ngsrisico's te verbinden met de FRITZIBox WLAN, KITZIBox WLAN 7050 of een willekeurig ander Ac cess Point dat voldoet aan Wireless standaard 802.1 lb/g.De FRITZ!' USB-stick, want zo heet 'ie, laat zich ook nog eens su- pereenvoudig installeren. Geen gedoe met CD's. Je stopt de stick in de USB en vervolgens doet hij zelf de rest. Tevens biedt de FRITZ1WLAN USB-sück een WiFi beveiliging via dataver- sleuteling WPA2, WPA, WEP-128 en WEP-64. De FRITZIWLAN USB-stick weegt slechts 10 gram en is 53mm hoog en de prijs ligt rond de 48 euro. Kijk voor meer informatie op www.tijdhof.com. Natuurlijk is het handig om er vertrouwelijke informatie mee te vernietigen, maar de thera peutische bijwerking van een papierversnipperaar wordt vaak nog onderschat. Het tele foonnummer van een ex, het opruimen van giroafschriften van een moeilijk jaar..sommi ge dingen wil je gewoon vernie tigd zien worden en met deze versnipperaar wordt het een klein feestje. Natuurlijk kun je er ook rekeningen mee wegwer ken, maar die hebben helaas de neiging om dan gewoon weer terug te komen op je mat. En houd je niet van verspillen? Bewaar de overgebleven reep jes dan! Ze zijn ideaal om - bijvoorbeeld tij dens een verhuizing, kwetsbare spullen in te vervoeren. De ver snipperaar is aan te sluiten op de USB, maar als je 'm op een andere plek in huis wilt gebruiken, kun je er ook batterijen in stoppen. We hebben 'm in Nederland nog niet gespot, dus als je echt niet kunt wach ten, kun je 'm voor 32 dollar kopen bij www.usbgeek.com. Op het eerste gezicht lijkt het een beetje op het kinderspeel goed waar je knikkers via diver se banen naar bene den kon la ten rollen. Maar deze chromen balletjes zijn geen maar helpen bij het bepalen van de tijd. Want ja, dit is inderdaad een klok. Nouja, ei genlijk is het systeem te leuk om het gewoon klok te noe men. Laten we het op Time Machine houden. Want een beetje futuristisch ziet het er allemaal wel uit. Op de on derste banen worden de uren uitgebeeld en de bo venste banen geven het aantal minuten aan. Na 60 seconden valt er een balletje naar de volgende baan. Zo kun je tijd dus letterlijk horen vallen. De Time Machine kost 29,95 euro en meer informatie is te vinden op www.gadgetfun.nl. Een scanner kennen we alle maal. Reuze handig. Alleen vol komen onbruikbaar als je foto's wilt maken van (iets) grotere producten, bijvoorbeeld om ze op het internet te koop te kun nen zetten. De introductie van een Packs hot Creator Mini maakt het le ven een stuk eenvoudiger, want deze kant-en-klare mini-fo tostudio biedt de mogelijkheid om de producten op een pro fessionele manier - in levendige kleuren en zonder schaduw - in beeld te brengen en direct door te sluizen naai' de pc. Een pro gramma om de afbeeldingen te bewerken is bij het pakket te vinden. De Packshot Creator Mini is vooraf geconfigureerd en wordt Photosinife' geleverd met een Canon Po- wershot A620,7.1 Mpixels en al le accessoires die nodig zijn om de studio te gebruiken. Het hele pakket kost 1985 euro en meer informatie is te vinden op de website van de fabrikant: http://nl.packshot-creator.com.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 15