Joke Vruggink zingt in André Cents Band Zeer goede slagen tijdens afzwemmen Rally A'dam naar Beijing Fouten in uitslagen triatlon Aldi blijft op Smidsbelt Ute en Irmgard Wandeling weGeNeR Kampioenen Marsruiters Holtens Nieuwsblad Dinsdag 25 juli 2006 HOLTEN - Oad-top- man Louis Franken- huis en Bex-directeur Yoianda Kroef zijn de eerste vijf dagen van de Amsterdam-Beijing Rally 2006 uitstekend doorgekomen. Zo werd een bijna 650 kilometer lange, zware etappe door Roemenië met goed gevolg en zon der tijdverlies afgelegd. Hoogtepunten van de eerste vijf dagen waren zeker het vertrek onder grote belangstelling vanuit Amsterdam en de ontmoeting met Peppi Entleiner in Oostenrijk. Vooral het laatste, maak te veel indruk op Louis Frankenhuis en Yoianda Kroef. Frankenhuis over deze ontmoeting: "Eind juni 2004 bezochten wij de eerste informatiebij eenkomst over deze unieke Amsterdam - Be ijing expeditie. Na de presentatie bestond er twijfel om wel of niet aan deze rally deel te ne men. Toen wij een paar dagen later geconfron teerd werden met het plotselinge overlijden van Gaby, een 42-jarige vriendin in de bloei van haar leven, gaf dit de be trekkelijkheid van het leven aan en hebben we ons binnen vijf minuten ingeschreven. Onze auto hebben wij naar haar vernoemd: Gabriele. Tijdens de etappe die ons door Oostenrijk voerde, stonden daar in eens Gabrieles man Pep- pi Entleitner en zijn dochter Eveline met een groot spandoek en T- shirt met de tekst 'HOPP, HOPP Yoianda, Louis en Gabriele'. Een emotio neel moment, maar te vens het eerste hoogte punt van onze reis." De komende dagen trekt de Rally-karavaan ver der via Istanbul Turkije in om van daaruit vol gende week aan te ko men in Baku (Azer beidzjan) aan de Kaspi sche Zee. HOLTEN - Aan de on duidelijkheid op zater dagavond bij de prijs uitreiking van de Hol- lense mannen bij de triatlon is nu definitief ven eind gekomen. Op basis van de videobeel den is vastgesteld dat André Wansink voor Hens van Zoelen over de finish kwam in een eindtijd van 1:05:09. André Wansink bracht de organisatie in verle genheid door de hele wedstrijd zonder chip af te leggen. André Aanstoot zorgde voor een verrassing. De enkele startgroepen eer der gestarte Aanstoot wist een snelle tijd te re- •diseren waardoor hij uiteindelijk als tweede kon worden gehuldigd, voor uitslagen: W'ww.triathlonholten.n} HOLTEN - De Aldi in Holten gaat niet ver huizen. Volgens het hoofdkantoor is daar geen sprake van. Er gaat in Holten name lijk het gerucht dat de Aldi zou verhuizen naar een fabriekspand dat sinds mei vrij is geko men. Het hoofdkantoor zegt echter van niets te weten. HOLTEN - Ute en Irmgard treden zon dag 10 september op tijdens de Keunefees- ten. De Sjonnies zullen deze middag afsluiten. Het duo Ute en Irmgard zingt Duitse en Oosten rijkse Schlagers en is een creatie van de Roof- garden Partyband. MARKELO - IVN Markelo houdt woens dag 2 augustus om 19.00 uur een gezins wandeling met natuur belevingselementen. De start is om 19.00 uur vanaf parkeerplaats Friezenberg aan de Ou de Rijssenseweg in Mar kelo. Aan deelname zijn geen kosten verbonden. Informatie: Sylvia Haan. 0547-362747. huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis- aan-huiskranten BV, beho rende tot Wegener NV, in sa menwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stich- tings-bestuur: WH. Bevers, secretaris. Kollingserf 4. 7451 XC Holten, Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842383 0548-363637 of 0548-597357 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonnementen@whk. wegener.nl Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax: 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100 7462 AT Rijssen E-mail: holtens.nieuwsblad@whk. wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot vrijdags 12.00 uur) Hoofd redactie: A. Schepers Advertentie-adviseur: D.J. Schuppert, tel. 0548- 597357 mobiel: 06-51531406 Fax: 0548-597359 E-mail: dj.schuppert@whk.wege- ner.nl Bladmanager: B.A. Zieleman, tel 06- 51198351 of 0548-597350, fax: 0548-597359 Commercieel regiodirecteur: G.J.M. ter Hedde Directie: J.V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. Jochemsen Algemene voorwaarden www.wcgenerhuisaanhuiskranten nl HOLTEN - In een als stu dio omgebouwde sehuur aan de Pasmansweg oefent de nieuwe groep André Cents Band wekelijks hun nummers. Joke Vruggink is een van de zangeressen, die sinds kort de band ver sterkt. André Cents uit Nijverdal heeft al in verscheidene bands gezeten, maar wilde het liefst een eigen groep. Hij had een idee voor ogen hoe zijn ideale band er uit zou moeten komen te zien en zette op Internet adverten ties. Zo zocht hij muzikan ten. "Ik kwam Wim Musters en Hendrik Engeltjes tegen. Zij spelen drums en bas. Daar mee was de basis gelegd", geeft zanger André aan. Toch vond hij dat het plaatje nog niet af was en ging hij weer advertenties op Internet zetten. Op zoek naar zange ressen. Joke: "Ik heb vaak in bandjes gespeeld, zoals Skeeter Bee- ter en Bloedgroep, maar de laatste jaren niet meer. Toch wilde ik wel weer graag gaan zingen. Daarom zocht ik wat op Internet of er nog zange ressen werden gezocht" Ze zag de advertentie van André staan en daar reageer de ze op. "Een symfonische rockband stond erbij", geeft Joke aan. Niet meteen wat NIEU W-HE ETEN - Op de kringkampioenschappen in Nieuw Heeten is Danielle Lubbers met haar paard Skv regionaal kampioene geworden in de L2-dres- suur. Marieke Veneklaas werd kampioene met haar pony Passoa in de disci pline Ll-dressuur. Maar op deze succesvolle concoursdagen behaalden de Marsruiters meerdere titels. Thijs Veneklaas met Chess werd in de B-dressuur catet- gorie C reservekampioen. In de L2-dressuur categorie D was het kampioenslint voor Sanne Kruiper met Ga bion. Chantal Lubbers met Sky werd reservekampioene in de Ll-dressuur. Bij het L- springen categorie C werd Manon van Oldeniel met Sylvester reservekampioene. Voor de provinciale kam pioenschappen, die 5 en 12 augustus in Lonneker wor den verreden, mogen naast de kampioenes ook de vol gende combinaties door: bij de paarden Wanda Spoolder met Uno B-springen en B- dressuur en Mashh Kaauw met Sippora B-dressuur; po ny's: Rowie Lokate met Leander BC-dressuur; Manon van Oldeniel met Shapelou BD-dressuur; Kir- by Nijenkamp met Bianca LID-dressuur en Kirby met Superstar BD-springen. Pa tricia Baltes met Nikieta L- springen en Aniek Bronnink- reef met Matador L-springcn én'BD-dréssuur. Familieleden kijken aandachtig naar de leerlingen tijdens het watertrappelen. (Foto: Johan Bolink) HOLTEN - Het was een groot feest afgelopen zater dagochtend in zwembad Twenhaarsveld. Hier werd namelijk voor de diploma's A, B en C gezwommen. Overal hingen vlaggetjes en de 'tribune' langs het zwem bad zat vol met papa's, ma ma's, broertjes, zusjes, oma's en opa's, De leerlingen deden dan ook hun uiterste best om uitein delijk met het felbegeerde papiertje naar huis te mogen gaan. Twaalf behaalden uit eindelijk A, dertien B en zes C. Het niveau lag erg hoog. Ook de slagen waren zeer goed. Normaal is het weer kouder, waardoor de resultaten vaak wat minder zijn in een open- luchtzweriibad. Maar deze keer ging het perfect. Er volgt aan het eind van het seizoen nog een keer diplo- mazwemmen in Twenhaars veld. Degenen die al iets ge vorderd waren en genoeg hadden aan twee maand les, konden afgelopen zaterdag afzwemmen. Wie iets minder geoefend is en vier maand lestijd nodig heeft, krijgt aan het eind van het seizoen een kans om Tiet te halen Joke Vruggink (links vooraan) is een van de zangeressen in de groep André Cents Band. (Foto: Johan Bolink) haar voor ogen stond. "Maar ik zou wel zien of het wat is". Ze mocht auditie doen met een nummer van Anouk en het klikte. Na drie jaar zoe ken, kon André Cents sinds begin dit jaar eindelijk aan de slag. André: "Ik kreeg wel veel reacties op de adverten ties, maar niet iedereen is ge schikt. Het moet ook klikken tussen de overige leden". De zangeressen Marlies en Joke blijken elkaar goed aan te vullen. "Het was eerst wel erg zoeken", zegt Joke. "Hoog of juist laag zingen en hoe je elkaar het beste aan kunt vullen". Maar dat gaat ze steeds beter af. "Vooral de vierstemmige stukken klin ken erg mooi", vindt ze. André: "In andere bands wordt vaak meer aandacht geschonken aan de instru menten, of die wel goed klin ken. Dan blijft de zang vaak achter. Bij ons wordt juist veel aandacht aan de zang gegeven". Naast eigen werk, speelt de band ook veel co vers. Voor meer informatie: www.andrecentsband.nl of Tineke van de Kraats, tele foon 06-13279738.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5