Q Behoorlijk warm eindejaarfeest Meedeinfestijn met clubjeskoor Nu bij de Rabobank: een zéér aantrekkelijk 30-jaars rentetarief! Vraag ernaar bij de Rabobank bij u in de buurt. is en waarachtig Het is tijd voor de nummer 1 in hypotheken. Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Dinsdag 25 juli 2006 H3 HOLTEN - Op basis school de Regenboog werd woensdag 19 juli het jaarlijkse eindejaars feest gehouden. Groep 8 verzorgde een vossen jacht in het dorp. Verder waren er voor de groe pen 3 tot en met 7 aller lei spelletjes te doen op het grote plein. Omdat het zo warm was, kon er gebruik worden ge maakt van een sproeier. Ook de kleintjes werden niet vergeten. Voor de groepen 1 en 2 waren achter de school allerlei activiteiten. Het feest 'werd om 1215 uur afge sloten met een pannen koekenfestijn. (Foto: Sander Scheper man) Hoolt'n was zoaterdag wier eff'n het middelpunt van de wêêreld en wat wak der gróót op dak doar een klein betje bïe möche heum. Amaol lachende gezicht'n, machtig móói weer, nen hóóp bekênd'n en glorieuze winnaars. Iederene veul'n zich as ne katte met drei stette, behalve dan die leu diet Twente volgt war'n noar Zweed'n. Uur'n in de busse, de triathlon miss'n, verleez'n en met ne ka ter wier in huus kómm'n. Ma ja, ie bint supporter of ie bint het neet. Bie de triathlon was feitelijk iederene winnaar. Vriedagoamd was ter a ne mach volk op'n Beelt. Oónz'n Hoolter toor'n wus neet watte zag en deu deftig met, met de deinende massa öönder zich, op de bekê-nde metzingers van Jannes. Öölder- wets móói. Ik zagge det "Rooie" Chris promotie hef e maakt, doar bie de triathlon. Hij zat in de knuffel komissie en det was um wa touw ver trouwd. Hij kuss'n de vroole wier as ne echt'n prins en glündem doarbie van oor tut oor. Het lekk wa zommercamaval. Zoaterdagmiddag bin'k nog een steutje wês kiek'n bie de Roudaalter brugge. Een machtig móói gezichte ai zeet hoet die zwemmers doar noa vieftienhonderd meter met geweeld uut het water kómt. Doar woi allêne a meu van en dan te bedêênk'n det ze dan nog is vêêrtig kilometer mött fiets'n en tien kilometer hardlöóp'n. Vêêrtig kilometer fiets'n en dan ök nog een kêêr of vieve têêg'n de Motieweg op. Det möj is één kêêr prebêêr'n en anlegg'n is der neet bie. Ik mött der neet an dêênk'n, ik was a meu van't hen en wier fiets'n noar de Roodaalter brugge. Ma ik had wa alle tied um te kiek'n hoe mööfof het was langs de bekke, tuss'n de brugge en San- derman's stuw. Doar köi noe veilig oaver hen fiets'n. Doar móch ie eerder heamoa neet kóm m'n. En dan heamoal wier terugge noar't darp oaver de Beusebarger weg. Miene gedach'n gung'n terugge noar ne tied, lang e lêêne, toen de Beusebarger weg nog ne stöttweg was den't be- stund uut kli-nkers en grööte gêater en oneinig laank was. Det stuiter'n en stóót'n zó hard, dai de köönte veralderêêrt hadd'n ai wier in Hoolt'n war'n. Noe gung det een stuk makkelijker en zóó fiets'n ne gestaag'n stroom leu wier op eur gemak op Hoolt'n an um de triathlon vêêrder te volg'n. Zoaterdagoamd was het zo drók in Hoolt'n, ie kónn'n oaver de köppe lööp'n. Lie Touwers had bienoa gen ruumte um met zien arm hen en wier te goa. En dan zegt ze det het komkommertied is. Doa hê- we in Hoolt'n gen las van, want disse wekke is het a wier "feest in't dorp", op en röónd umme Smidsbeelt. Zóó rolle wie van't ene in't aandere en belêêve wie n'heetst'n zommer van twei- duuzendzesse. Ie zöll'n der met in de warre kóm m'n. Wis en waarachtig. De vêêrkaante viefkop Kindertcntoonstel- ling Gestipt ge streept, Natuurdiora- ma Holterberg, zon dag 30 april 2006 - zondag 3 september 2006 Touwtrektoernooi, Kalfstermansweide, woensdag 26 juli 2006, 19:30 Kermis, Dorpsstraat en Smidsbelt, woens dag 26 juli 2006 - za terdag 29 juli 2006 Valkenshow, Erve Deijk, Churchil- Istraat 19, donderdag 27 juli 2006, 14:00 Autocross, Schup- pertsweg, donderdag 27 juli 2006, 18:00 Ballonnen voor War Child, Camping Hol terberg, donderdag 27 juli 2006, 19:00 Supermoto, Vlet- gaarsmaten, zondag 30 juli 2006, 13:00 Braderie, Holten, donderdag 3 augus tus 2006 Braderie. Holten, donderdag 17 augus tus 2006 Haffafa BBQ Party, Parkeerterrein Bonte Paard, zaterdag 19 augustus 2006 Beachsoccertoer- nooi, Kalfstermans weide, zaterdag 19 augustus 2006 Voor het Meedeinfestijn wordt een speciaal clubjeskoor opgericht. Dit zingt enkele swingende nummers tijdens de zaterdagmiddag van de Keunefeesten. (Foto: Johan Bolink) De clubjes van vorig jaar zijn al aangeschre ven, maar jaarlijks ko men er weer nieuwe vriendengroepen bij. Wie graag mee wil doen en nog geen uitno diging heeft ontvangen, kan contact opnemen met Wilfred van der Pluijm, e-mail: ffeewillieafrika@hot- mail.com. HOLTEN - Naast ar tiesten en showbands, wordt er tijdens de Keunefeesten zater dagmiddag 9 septem ber het Meedeinfestijn gehouden. Naast optredens van ko ren als De Hoolter Kor- hanen, zal er een gele genheidskoor meedoen. Dit bestaat uit afgevaar digden van Holtense vriendenclubs. Deze clubjes leveren twee tot drie zangers, waarna onder leiding van een dirigent twee avonden, de dinsdagen 22 en 29 augustus, druk wordt geoefend om tij dens het Meedeinfestijn enkele liedjes goed te kunnen brengen aan het publiek in de tent. Om alles soepel te kun nen laten verlopen, wordt de maandag er voor gezamenlijk met de Hoolter Korhanen een generale repetitie gehouden.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3