Regenboog wint schoolzwemmen Open dag hockey ZWaj-0 tl-iatl011 Uitslagen achtste Fietstocht MAC Concert Duo Gavotte Warm weer met triatlon I Dinsdag 18 juli 2006 HOLTEN - Hieronder de belangrijkste uitsla gen van de achtste triatlon. I. Remco ter Brake; 3. André Aanstoot; 7. André Wansink; 12. Jo- han Tuitert; 14. Rens van Zoelen; 19. Jaap Trotsenburg; 27. I larm- Pieter Gijsen; 28. Susan Boode; 30 Jurrian Paal man; 32. Leo J.M. Ma- rissink; 33. Joris Nije Bijvank; 34. Sjors van Gerresheim; 38. Pim Beukenkamp; 39. Thij- men Voogt; 40 Desmond Vorst; 42. Eddy Steeg- ink; 47. André Leunk; 48. Jurgen van Dijk; 49. Gerrit Rensen; 55. Bas de Groot; 56. Stijn de Vrijer; 58. Christian Heusinkveld; 59. Mar leen Offringa; 60. Han IJmker; 61. Timo de Vrijer; 63. Nick Zweers: 64. Peter Teeselink; 67. Sven Heyda; 69. Tom Overkempe; 71. Rick Lammertink; 75. Renee Kolkman; 76. Bram Schots; 77. Hans Uijen; 78. Jordy Kamphuis; 81 Han Schippers; 84. Ste fan Pekkeriet; 85. Gerrit Stam; 86. Karlijn Smit; 88. Gerald Meijerink; 89. Eline Berends; 90. Van Coeverden; 96. Kir- sten Offringa; 99. Joost Leunk; 100. Gerald Me ijerink; 102. Hendri Rensen; 103. Jan Teese link. Meer uitslagen: www.triathlonholten.nl HOLTEN - Motor- en Au tomobiel Club de Holter- berg houdt zondag 23 juli een fietstocht. Het is een recreatieve tocht via routebeschrijving voor iedereen, jong en oud, zowel voor leden als niet-leden. De route gaat over rustige en goed berijdbare binnenwe gen en mooie fietspaden De route is ongeveer 40 kilo meter lang en gaat dit jaar in noordoostelijke richting en wel via de Borkeld en de Lichtenberg naar de omge ving Nij verdal, Haarle, Nieuw-Heeten en via Espelo terug naar het MAC-clubhuis 't Stuurhuus. Onderweg zijn er verscheide ne stops. Er kan worden gestart tussen 10.00 en 12.30 uur vanaf het MAC-clubhuis 't Stuurhuus, Beusebergerweg 37 in Hol ten, telefoon 0548-364716. Hier is ook het eindpunt. De kosten bedragen 3 euro per persoon. Voor meer inlichtingen: Ma- rinus Krikkink, telefoon 0548-361068 of Ep Krik kink, telefoon 0572-321230. HOLTEN - Duo Gavotte treedt woensdag 19 juli om 20.00 uur op in de Dorps kerk aan Smidsbelt. De toegang bedraagt 7,50 euro voor volwassenen en 3,50 euro voor kinderen tot en met 11 jaar. HOLTEN - Er werd woens dagmiddag 12 juli snel ge zwommen om het kam pioenschap van Holten. Kinderen uit de groepen 5 tot en met 8 bonden de strijd aan op de schoolslag, rugslag en ten slotte op de vrije slag. Er werden snelle tijden geklokt. In totaal werden 24 series ge zwommen waarbij de win naar vijf punten kon verdie nen voor z'n school. De Haarschool had de laatste twee jaar het klassement ge wonnen, maar dit jaar ging de Regenboog er met de hoofdprijs van door. Ten slotte werd er nog een af sluitend spel gespeeld, waar bij de deelnemers al zwem mend ranja gingen oberen. Dit was voor deelnemers heel leuk om te doen en voor de toeschouwers een mooi gezicht. Goed samenwerken was de sleutel. Al met al weer een doorslaand succes onder prachtige zomerse om standigheden. Uitslag van het scholenklas sement: 1. Regenboog (92 punten); 2. Haarschool (86 punten); 3. Holterenk (76 punten); 4. Dijkerhoek (75 punten); 5. Bosschool (32 punten). HOLTEN - Vrijdag avond met de opening van de Triathlon met de run-bike voor de Holtense basisscholen was het onbewolkten zonnig. De temperatuur bedroeg toen nog 20.6 graden. Met het de zwemloop voor de wat oudere atle ten was het koeider met 18.7 graden. Met het op treden van Jannes was het wel een stuk frisser en konden we wel en jasje gebruiken. Op de dag van de Internatio nal Tri-athlon was er veel zon met wat wol kensluiers. Met de start van de Elite dames was de temperatuur al aardig opgelo-pen naar 23.6 graden. Ook de Elite mannen starten onder de zelfde weersom-standig- heden. Het open water van de Schipbeek bij de televisie toren van Mar- kelo was lekker op tem peratuur met 23.2 gra den. Om 10.00 uur was dit nog 22.8 graden. De buiten temperatuur lag toen rond de 24.0 gra den. Met de start van het Holtens kampioen schap dames en heren was het onbewolkt en zonnig en zomers warm met 26.0 graden. Voor de alle deelne-mers was het wat zwaarder door het warme weer. De or ganisatie van de Triath lon van Holten kan dus zeer tevreden zijn. Hendri Markvoort feliciteert de helemaal uitgeputte Pim ten Brinke. Als derde komt hij over de finish bij de kwart triatlon. Hiermee werd hij Holtens Kampioen. (Foto: Johan Bolink) Ondertussen lopen de deelne mers van de kwart triatlon hun laatste rondjes door het dorp. Aangemoedigd door vele be kenden langs de lijn. Op de tribunes kunnen toeschouwers de wedstrijd goed volgen op een groot scherm naast het podium. Helemaal uitgeput komt Pim ten Brinke over de streep. De nieuwe Holtens kampioen moet eerst op adem komen. "Het zwemmen ging goed, maar ik was wel even zeeziek tijdens het fietsen", zegt Pim. Met fietsen had hij meer moeite. "Veel wind en dat fietst erg zwaar. Ik had dan ook last van zware be nen". Dit brak hem op tijdens het lopen. "Vooral de laatste rondjes op de Aalpolsweg, kwam ik bijna niet meer voor uit". Volgens Rob de Bruin (11de) ging het hem beter af dan vorig jaar. "Het fietsen was wel zwaar. Een pittig par cours met elkaar". Hij wil Stichting Triathlon Holten een pluim uitdelen. "Organisato risch zat het weer perfect in elkaar". Henri ten Brinke (17de) had ook veel moeite met lopen. "Door het fietsen op de Holterberg krijg je last van de bovenbenen. En die spieren heb je juist bij het lo pen weer nodig", zegt Henri. "Met het lopen was ik kapot. De Aalpolsweg was zwaar". Meindert Koopman (16de) hangt aan het hek om bij te komen. Het kost hem zeker tien minuten om uit te blazen. "Zwaar", geeft hij dan ook als antwoord op de vraag hoe hij het vond. "Vooral met lopen kon ik het niet bijhouden". Het zint hem dan ook niet echt dat hij drie minuten langza mer eindigt dan vorig jaar. "Vorig jaar deed ik er twee uur over en ik wilde daar nu eigenlijk onder komen". HOLTEN - Pim ten Brinke kwam tijdens de kwart triatlon als derde over de fi nish, maar als eerste Holte- naar. Hiermee kon hij het predikaat Holtens Kam pioen in ontvangst nemen. Een drukte van belang is het bij de loodsen van Nido aan de Waagweg. Hier moeten de deelnemers zich inschrijven voor de 22ste triatlon. Bij zwembad Twenhaarsveld staat een rij fietsers te wach ten bij de ingang. "Kunnen ze naar binnen?", roept een van de controleurs bij het hek richting een collega bij het zwembad. Er is ruimte, dus de volgende groep aan het Hol tens Kampioenschap kan door. Maar wel krijgt de fiets van iedere deelnemer een snelle keuring. Onder meer of de banden wel goed zijn. De fietsen worden hangend in een rek geparkeerd, terwijl de deelnemers zich klaar maken voor hun rondjes in het zwem bad. Iedereen krijgt een baan toebedeeld. Coen van Hoeve- laak mag zich melden bij baan zes. Hij is een van de velen die meedoet aan de triatlon. Coen start niet alleen in baan zes, dus is het meteen na de start eerst positie zoeken om geen baan of arm van een ander te gen het hoofd geslingerd te krijgen tijdens het zwemmen. Sommigen nemen de tijd om zich keurig om te kleden voor het fietsen. An'dercn trekken de kleren zo over het natte zwemgoed en hebben moeite om het shirt aan te krijgen, door de nattigheid. HOLTEN - Dc open dag georganiseerd door de Holtense hockeyclub (HCH) was voor de aanwezige kinderen, «aaronder ook veel eigen HCH-jeugdleden een feest. Het springkussen was voor groot en klein entertainment. En Lnderen konden worden geschminkt. Er was een spelletjesprogramma uitgezet onder begeleiding van de meiden C, waarbij ter afsluiting voor de kinderen per groep een prijsje werd uitgereikt. De organisatoren kijken zeer tevreden terug op deze geslaagde dag. Ook vanuit Rijs- sen, Markelo en Bathmen zijn er kinderen op af gekomen. De verenigingsactiviteiten leiden tot een nieuw te vormen regio- na'e hockeyclub. HCH hoopt hiermee leden te werven en te verwelkomen voor het nieuwe seizoen. Tijdens deze traditionele open dag werd 's ochtends een seheidsrechtersexamen afgenomen in het clubhuis. Van de zeventien deelnemers zijn er veertien geslaagd. De betrok- enheid van de C-jeugd is op grote schaal aanwezig en vormt een stevig kader tezamen met de commissies, en vrijwilligers r°ndom het bestuur. Een actieve, bloeiende club met een neuwe toekomst. De basisscholen van Holten deden mee aan het schoolzwem uiteindelijk de beste te zijn. (Foto: Sander Scheperman) men. De Regenboog bleek

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 7