Hoe ik het voor elkaar heb gekregen, 17 kilo in 20 dagen af te vallen en toch gewoon kon blijven eten wat ik lekker vind... Mier zijn de etherische oliën, die slmkjmken ...zonder moeite en zonder medicijnen cesaasö Wm 0900/265.89.04 "Sommigen zijn reeds na een weetflO tqlo afgevallen! Zo bestelt u: 0900-265.89.04 Advertorial De verklaring van deze 37-jarige vrouw is daarom zo treffend, omdat wij vrouwen haar probleem zo goed kennen en het ook zo'n belasting vormt in ons leven: hoe raken we onze overtollige ponden kwijt, zonder dieet, honger lijden en andere moeizame inspan ningen? De weg van Patricia Keer is net als de onze, alleen heeft zij het geluk gehad, 'het' pro duct te leren kennen waar tegenwoordig iedereen het over heeft. Ze heeft besloten om ons haar verhaal te vertellen om alle vrouwen de moed te geven die het niet gelukt is om af te vallen - of het kwijtgeraakte gewicht meteen weer zijn aan gekomen - om hun weer hoop te geven, want wat deze moeder heeft ondervonden, schijnt geen mislukkingen te kennen. SAMENGESTELD DOOR Laura Verdi Alle vrouwen in mijn familie zijn te dik Toen ik 31 jaar was, besloten we om te trouwen, en toen ik mijn bruidsjurk ging passen, werd ik me mijn problemen met mijn gewicht en mijn lichaam pas goed bewust. Ik kan niet zeggen, dat ik vóór mijn trouwen geen gewichtsproblemen heb gehad, want als kind al lachten mijn vriendinnen me uit om mijn 'rondingen*. Als jong meisje was ik echter slank en ik behield ook mijn figuur, omdat ik erop lette dat ik niet onno dig veel at. Ik heb altijd heel goed op mijn gewicht gelet, omdat de vrou wen in mijn familie allemaal nogal 'robuust' zijn. Mijn moe der weegt zo'n 80 kilo, mijn oudere zuster ongeveer 70 kilo, en we zijn allemaal maar zo'n 1,60 m lang Kortom, ten tijde van mijn bruiloft moet ik ongeveer 55, hoog stens 56 kilo gewogen hebben. Ik was niet slank, maar wel goed geproportioneerd. Na de geboorte van mijn zoon Paul werd alles anders. In de maanden die daarna volgden, lukte het me niet om de 10 kilo die ik tijdens de zwangerschap was aangekomen, weer kwijt te raken! Mij bedrukte de gedachte, hoe ik op de anderen overkwam Toen mijn depressie op z'n ergst was, ben ik naar de dokter gegaan. Die zei alleen maar tegen me: "U moet afvallen", alsof ik dat zelf al niet wist! Hij heeft me een kuur en massage aan bevolen. In principe heeft deze dokter niets voor me kunnen doen. Wat hij me voorstelde was niet te doen, omdat thuis alles beslag op me legde, te beginnen bij mijn zoon, die erg onrus tig en nerveus was. Ik had het gevoel, dat ik zienderogen dik ker werd. De gedachte aan hoe anderen me zagen, deprimeer de me alleen nog maar meer, vooral voor wat betreft mijn man. Hij was me in die tijd niet één keer tot steun, maar hij maakte me wel verwijten, in de trant van "Beter je leven", "Doe dan wat", "Reageer dan eens een keer' Toen me duidelijk werd dat onze relatie langzaam aan schip breuk dreigde te lijden, besloot ik om te "reageren" en "mijn leven te beteren" Bk heb werkelijk alles geprobeerd Ontmoedigd begon ik verschillende methoden te proberen: eetlustremmers, crèmes, diëten, medicijnen Het was alle maal voor niets; ik heb een vermogen uitgegeven en er niets mee bereikt. Af ten toe lukte het me om 2 of 3 kilo af te vallen, maar zodra ik ophield, kwam heel snel alles er weer aan, en soms nog meer. Het was om gek van te worden. Op die manier kwam ik tot een indrukwekkende 79 kilo bij een lengte van 1,60 m. Een echte ballon. Ik was vertwijfeld en ik wist niet meer wat ik moest doen om al die verschrikkelijke ponden, die mijn bestaan vergalden, weer kwijt te raken Ik wilde één keer dit wonderbaarlijke middel proberen, waar iedereen over sprak In veel televisie-uitzendingen en speciale tijdschriften had ik gehoord en gezien en gelezen over een kuur, die de vrouwen die het alleen niet voor elkaar konden krijgen om af te vallen, werkelijk kon helpen. Ik had het verhaal gehoord over een jonge vrouw, in wie ik mezelf herkende. Net als ik was ze tij dens haar zwangerschap te veel aangekomen. En dankzij deze kuur was ze erin geslaagd om binnen 4 weken 16 kilo af te val len Omdat ik echter door ieder slankheidsmiddel dat ik gepro beerd had teleurgesteld was, geloofde ik maar voor een deel aan de werking van die kuur. Ik was sceptisch. Ik had echter in ieder geval niets te verliezen als ik het eens probeerde, want ik kon mijn geld terugkrijgen als het niets hielp. Dus heb ik het middel besteld. Toen ik het pakket ontving, was ik echt verrast. Het bleek namelijk, dat deze behandeling speciaal voor mij was samengesteld! Zodat ik kon afvallen en verder kon blijven eten als voorheen. Het was geniaal! Ik hoefde geen streng dieet te houden, dus kon ik gewoon voor ons kleine gezinnetjes blij ven koken. Ik kon het eigenlijk helemaal niet geloven, het leek te mooi om waar te zijn! De ontdekking, die van mij een slanke vrouw maakte! De volgende dag ben ik meteen begonnen met mijn Removyl- kuur(zo heet het product, dat daarna mijn leven veranderde). Precies op die dag wilden mijn man en ik met onze zoon Paul naar een groot pretpark gaan. Met al die lekkernijen en zoetig heden voor ogen die ik altijd al lekker had gevonden, kon ik toch slecht een dieet gaan volgen, dus heb ik van alles gege ten. zonder me in te houden patat, pizza, ijs, snoep, en om de dag mooi af te sluiten, hebben we in een heel leuk restau rant aan het water gegeten. Toen ik de volgende morgen op de weegschaal stapte, was ik desondanks een kilo afgevallen! Het was niet te geloven! En heel erg bemoedigend Het grappige was, dat het verloop van mijn gewichtsverlies ongeveer overeenkwam met dat van de jonge vrouw over wie ik gelezen had. Ze zei, dat ze steeds ongeveer 4 tot 5 kilo per week was afgevallen, en bij mij was dat hetzelfde! Al 5 kilo eraf in minder dan een week Ik was verbluft, toen ik vaststelde dat ik zo snel mijn eerste kilo was afgevallen. Dus volgde ik precies de aanwijzingen voor mijn kuurHet was heel eenvoudig: ik moest alleen iedere morgen op mijn nuchtere maag een tablet onder mijn tong laten weg smelten om een kilo af te vallen. Daarna at ik gewoon verder en deed mijn werk zoals altijd. Ik begon regelrecht met 'oplossen'. In minder dan een week was ik vijf kilo afgevallen, zonder mijn eetgewoonten hoe dan ook te veranderen, zonder enig dieet. Mijn man was verbluft, toen hij zag hoe snel ik slanker werd! Daarna ging alles heel snel. Om de andere dag ging ik op de weegschaal staan en iedere keer stelde ik vast. dat ik weer afgevallen was! Mijn kleren werden me langzaam aan wer kelijk te groot. Stelt u zich eens voor, hoe blij ik was toen j ik weer al mijn spijkerbroeken aan kon net nu ze weer in de mode zijn. Na 10 dagen was ik al 9 kilo Mg afgevallen. Mijn man geloofde zijn ogen niet. Hij zag J me altijd eten en toch viel ik zienderogen af. Ik heb .li- hem mijn 'geheim' laten zien en hij vond het absoluut Oy indrukwekkend! Toen ik mijn collega's terugzag, woog ik 9 kilo min der. Ze vertrouwden hun ogen niet. Allemaal dachten ze. dat ik in mijn vakantie een slankheidskuur in een kliniek had gevolgd. In feite ben ik 17 kilo in slechts I 20 dagen afgevallen. Dat was me in mijn leven niet I eerder overkomen. Nog nooit! Voor mij was het een wonder! Het meest enthousiast over het resultaat was mijn man. Hij is weer heel 1 erg verliefd op me. Hij neemt me vaak in zijn armen en zegt tegen i me, dat hij veel van mij houdt! Hij is M beslist net zo trots op mijn succes als j ik. Wat mezelf betreft: ik heb een enorme vitali teit en nieuwe levensvreugde hervonden. Ik betrap me er daarbij op, dat ik bij het wer ken in huis in mezelf loop te zingen. Dat was me al een aardig tijdje niet meer over komen! En het fascinerendste is, dat ik na het einde van de kuur geen gram meer ben aange komen. Mijn gewicht is op 55 kilo blijven staan en dat is werkelijk mijn ideale gewicht. Bovendien kan ik j eten wat ik wil, zonder aan te komen. Nu ik mijn ideale gewicht Ik had werkelijk alles geprobeerd, bereikt heb, hoef ik überhaupt he'was he,e '"{sting mor me -. j om zo te zijn en het met voor geen moeite meer te doen. elkaar te krijgen om af ,e rnllen. eens per maand laat ik 3 dagen achtereen mijn kleine Removyl-tabletje onder mijn tong wegsmelten, en dat is alles! Op die manier kom ik niet aan en val ik niet verder af. Als ik echter nog 3 of 4 kilo zou willen afvallen, dan zou ik dat zonder problemen kunnen doen. Daarvoor zou het voldoende zijn als ik een week lang iedere dag een Removyl-tabletje zou innemen. Ik weet echter, dat xlit mijn man niet zou bevallen. Hij vindt mij perfect zo. Slanker hoeft niet. Patricia Ker Ook u kunt tot 400 gram in 8 uur afvallen Als u de eenvoudige aanwijzingen van de kuur nauwkeurig opvolgt, en uw gewoonten verder niet verandert, zult u direct VOORHEEN beginnen af te vallen. U kunt beslist 4 tot 5 kilo in minder dan een week afvallen, totdat u uw ideale gewicht hebt bereikt Er daarna komt u niet meer aan. omdat u uw gewicht gestabili seerd hebt. U behoudt uw figuur en niemand zal meer kunnen e- j 'i mi-, vermoeden. dat u eens 0% J was- u zu,t trots zijn op u]gevalkn ben, sianke iyn en u zuh is mijn leven hoe goed u zich voelt. U zult veranderd. zjch aantrekkelijker voelen Mijn man is zelfverzekerder. opnieuw Bovendien zult u geen verbejd op me meer hebben van de honge- geworden. raanvallen. de vijand num- MÊÊÊBSÊ mer 1 van alle vrouwen voor wie afvallen een regelrechte obsessie is. Als men slank is, begint werkelijk een nieuw leven. Nu kunt u ook het produc testen dat in heel Europa furore maakt. Kiest u hier de kuur uit die het meest geschikt lijkt over eenkomstig uw situatie: - Normale kuur om tot kilo af te vallen voor slechts 45,(bestelnummi A000/P11). - Intensieve kuur om tussa 6 en 10 kilo af te vallen voa slechts 65,— (bestelnum mer A000/P12), - Super-intensieve kuur on tussen 10 en 15 kilo af ti vallen voor slechts 79- (bestelnummer A000/P13) - Versterkte kuur om tus sen 15 en 20 kilo af te valle voor slechts 99,— (bestel nummer A000/P14). - Radicale kuur om me dan 20 kilo af te vallen voa slechts 109,— (beste! nummer A000/PI5). Bestellen kan ook direct pe telefoon onder numme; 0900-265.89.04 (0,35ct pe min.) 7 dagen per week dag en nacht! Houd voor een snelle lev ring uw bank- of gironum mer bij de hand. U machtig ons dan tot éénmalig afschrijving van uw bank ol girorekening. Afschrijving vindt pas plaats 30 dagen na levering! Als u ons niet machtigt ontvangt u uw bestelling onder rem bours. U betaalt dan aan de bezorger het bedrag van de kuur 7,voor rembourskosten. Alle genoemde prijzen zip exclusief 4,95 verzendkosten. \j A Vraag: Hoe kunnen een paar etheri sche oliën slank maken, terwijl men verder net als anders eet? Antwoord: Removyl is een slankheids middel van de nieuwe generatie. Recente onderzoekingen hebben aan getoond, dat 13 zeldzame etherische oliën in combinatie met elkaar het afzetten van vet in het lichaam verhin deren en deze dag na dag oplossen en verwijderen. Deze combinatie van ethe rische oliën is geworden tot een middel dat wellicht het snelste gewichtsverlies teweegbrengt, dat ooit bij een zuiver natuurlijk product werd vastgesteld. Vraag: Voor wie is deze combinatie van etherische oliën geschikt? Antwoord: Voor alle vrouwen met een echt gewichtsprobleem die 5 kilo of meer moeten afvallen, die geprobeerd hebben met diëten af te vallen en die het niet gelukt is om met pillen of medi cijnen duurzame resultaten te behalen. Het is een kuur die zich richt op al die genen die niet op een normale manier minder kunnen eten om af te vallen. Vraag: Valt men snel af? Antwoord: In het begin ja, zelfs zeer snelin de eerste drie weken kan men tot 1 kilo per dag afvallen. Zonder enige moeite. Vraag: Hoe werkt dat? Antwoord: De kuur bestaat uit een flesje met een gratis proefmonster plus een flesje met 30 Removyl-tablet- ten. Het is voldoende, iedere morgen op de nuchtere maag een tablet onder de tong te laten wegsmelten. Begint u met de proef en eet u verder net als voorheen en u zult reeds na 8 uren een gewichtsverlies van meer dan 400 gram kunnen vaststellen. Daarna ziet u dan, als u dag na dag voor de spiegel gaat staan, hoe uw figuur slanker en aantrekkelijker wordt. Geen valse beloften, want met Removyl is het resultaat zichtbaar, meetbaar, merk baar! En dat: - ZONDER wilsinspanning - ZONDER dieet - ZONDER inspannende oefeningen Vraag: Wat zijn dat voor oliën? Antwoord: Het product bevat onder meer 13 etherische oliën: rozemarijn, salie, kümmel, jeneverbes, koriander, basilicum, venkel, kaneel, kruidnagel, ster-anijs, zoete sinaasappel, eucalyp tus, munt. Elk daarvan heeft een eigen speciale functie en werkt in een ander deel van het lichaam. De heilzame planten waaruit de oliën worden gewonnen, worden at sinds vanouds gebruikt om verschillende stoornissen langs natuurlijke weg te genezen. Sommige zijn diuretisch (vochtdrij- vend), andere werken op de spijsverte ring en weer andere verminderen de vorming van gassen in de darmen. Vraag: Wie garandeert me, dat ik mijn ideale gewicht ook behoudt nadat ik de over tollige ponden ben kwijtge raakt? Antwoord: Zoals u vast wel hebt bemerkt, komt het gewicht dat men met een dieet of met medicijnen is kwijtgeraakt, er snel weer aan. Met deze kuur wordt het proces evenwel omgekeerd. U valt niet alleen af, maar uw hele metabolisme (stofwisseling) verandert op een zeer milde manier. U hoeft niet bang te zijn dat u weer aankomt, omdat het proces van de omzetting en verbranding van de calorieën in uw lichaam net zo gaat verlopen als bij degenen die altijd kun nen eten, zonder iets aan te komen. Of u nu 5, 10, 15 of 20 kilo wilt afval len, met deze revolutionaire behan deling hebt u de zekerheid, dat u uw ideale gewicht kunt terugkrijgen, een uitgebalanceerd gewicht, een lijn die u zal bevallen en nieuwe levens vreugde. Zodra u uw kuur ontvangt, begint u met het flesje met uw gratis proefmonster van 15 tabletten (I iedere ochtend vóór het eten), en als u daarmee niet het gewenste resul taat bereikt, hoeft u alleen naar hel flesje waaraan kosten verbonden zijn met de 30 tabletten ongebruikt binnen 30 dagen na ontvangst van het pakket terug te sturen, en dan krijgt u het door u betaalde bedrag direct en zonder verdere vragen terug. Voor een snelle levering kunt u ons bel en - 7 dagen per week, dag en nacht - (0,35 ct. p.m.) U KUNT 00K EENVOUDIG EN SNEL BESTELLEN VIA INTERNET: WWW.REMOVYL.CH VOOR EEN SUPERSNELLE LEVERING 0,35 ct. p.m.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 20