Geweldige visvangst Van boerengolf tot jeu de boules Schilderijenexpositie van Herma Mennegat Assurantiekantoor Piksen BV Sponsoren Omhoog Makelaarskantoor Piksen BV hypotheekadviseurs Ter uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een gedreven, ervaren ALLROUND ASSURANTIE- HYPOTHEEKADVISEUR M/V Dinsdag 18 juli 2006 19 fïheutinK WIERDEN - Er stonden wat minder grote Mercedessen dan anders op de parkeerplaats bij SV Omhoog. De ontvangst was met Schotse doedelzak- muziek en een Schot in klederdracht. Op deze avond in juni werden de nieuwe sponsors officieel aan het publiek en elkaar voorgesteld. Na het welkomstwoord van voorzitter Al fons Woolderink en een terugblik door Felix Timmerman, werden de sponsoren verzocht een voor een de contracten te ondertekenen. (Foto: Sander Scheperman) ENTER - Opnieuw een geweldige visvangst voor de jeugd van hen- gelsportvereniging 't Zumpke uit Enter. De vierde en laatste wedstrijd werd vrijdag avond gevist in de vijver bij het Muldershof. Er werd door de vijftien vissertjes maar liefst 32 meter vis gevangen. Uitslag vierde wedstrijd: le Ron Haan 586 cm 75 vissen; 2e Wout Velten 384 cm 52 vissen; 3e Wouter Dittrich 326 cm 44 vissen. Tevens werd er een kar per van 34 centimeter gevangen door Mark Seppenwoolde, dat was ook de grootste vis van deze competitie. Algemene winnaar van deze competitie werd Erik Maassen v/d brink met 14.29 cm. Tweede werd Mark Seppenwool de met 12,01 cm; 3e werd Wout Velten met 11,08 cm. In vier wedstrijden wis ten de vijftien vissertjes maar liefst 110 meter aan vis te vangen. WIERDEN/ ENTER - Bewegen is gezond, men blijft er fit bij en het is gezellig om sa men met leeftijdsgeno ten in beweging te zijn. Om ook in de zomer actief te blijven, zijn er verschillende activitei ten georganiseerd. Voor alle activiteiten geldt dat het een eenma lige introductie-/ kennis makingsles is. Wie de smaak te pakken heeft gekregen, kan meer in formatie vragen aan de lesgever. Men kan zich opgeven door contact op te nemen vóór 10 juli met: Saskia ter Braak, Gemeente Wierden, te lefoon 0546-580860, e- mail: zorg@wierden.nl (o.v.m. Saskia ter Braak). Wanneer dit niet lokt, kan men eventueel oog uiterlijk eer week voor aanvang van de ac tiviteit contact opnemen met de Gemeente Wier- den, loket Zorg. Sportief Wandelen: Sportief wandelen is nét 'ets meer dan het 'gewo- "e wandelen': stevig doorwandelen met een tempo rond de zes, ze ven kilometer per uur. Begeleiding door Chris van Lingen. In Wierden op donderdag 27 juli om 10.00 uur. Verzamelen blJ Sporthal 'n Dikken in Wierden, kosten: 2,50 euro. In Enter op dins dag 29 augustus om 10.00 uur. Verzamelen bij Sporthal De Zomp in Enter, kosten: 2,50 euro. Klootschieten: Een ide aal gezelschapsspel voor jong en oud. Het is de bedoeling om met een houten bal gevuld met lood in zo weinig moge lijk worpen een bepaald traject af te leggen. In Enter op dinsdag 1 au gustus om 13.30 uur. Verzamelen bij de Lee, kosten: 1,50 euro. In Wierden op donderdag 31 augustus om 13.30 uur. Verzamelen bij Sportpark 't Lageveld, kosten: 1,50 euro. Nor- die Walking: Nordic Walking is een intensie ve manier om het li chaam te trainen tijdens het lopen. Begeleiding door Gerard Vloedbeld. In Enter op dinsdag 1 1 juli. Verzamelen bij sporthal de Zomp, kos ten: 5,00 euro. In Wier den op donderdag 10 au gustus. Verzamelen bij de Kiekebelt. Kosten: 5,00 euro. Bowls: Deze sport kan van jongs af aan tot op hoge leeftijd worden gespeeld. Zelfs een lichte handicap is geen bezwaar. Datum: maandag 17 juli om 14.15 uur. Deze dag is speciaal voor de deelne mers aan de zomeracti- viteiten. Men kan echter elke maandagmiddag binnenlopen. Plaats: Sportcentrum De Stou- we. Dit is gratis (men mag zelfs drie keer gra tis meedoen). Jeu de Boules. Men kan zich opgeven om een keer bij de jeu de bou- les-vereniging 't Enterse Butje mee te spelen. Da tum: donderdag 6 juli om 19.00 uur naast Sporthal de Zomp in En ter (gratis). Steppen. Sportschoenen zijn een vereiste en step pen gaat het makkelijkst met kleding die niet te ruim zitten. Aanmelden: alleen met een redelijke basisconditie. Men krijgt les van Vincent Kooiker. Datum: dins dag 15 augustus om 10.00 uur. Verzamelen op parkeerplaats sport hal/ zwembad Wierden. Kosten: 7,50 euro. Boerenklompgolf. Het spel is een mix van golf en midgetgolf en wordt gespeeld op de boeren- golfbaan in Notter. Da tum: dinsdag 8 augustus om 13.30 uur bij De Grimberghoeve, Klok kend ijk 14, Notter. Kos ten: 5,50 euro. Bij te weinig deelname gaat de activiteit niet door. Tot zijn/haar taak zal naast de bemiddeling van alle levens-, schade- en pensioenverzekeringen, hypotheekbemiddeling de dagelijkse leiding behoren, alsmede het plegen van acquisitie ten behoeve van het verder uitbouwen van de vestiging. Profiel: Ondernemersmentaliteit Professionele houding Groot verantwoordelijkheidsgevoel Gediplomeerd Assurantie B Erkend hypotheekadviseur (SEH) Uitstekende omgangsvormen Woonachtig in en bekend met werkgebied Wij bieden: een stimulerende en informele werkomgeving met volop ruimte voor eigen initiatief een zelfstandige functie met veel toekomstperspectief uitstekende arbeidsvoorwaarden passende bij opleiding, ervaring en leeftijd Participatie, inbreng zelfstandige onderneming behoort tot de mogelijkheden. Toe aan een nieuwe kansrijke uitdaging? Stuur dan voor 24 juli a.s. een schriftelijke sollicitatie voorzien van motivatie, CV en pasfoto naar: Assurantiekantoor Piksen BV, t.a.v. de directie Smidsweg 51, 7441 EK NIJVERDAL, Postbus 114, 7440 AC NIJVERDAL ENTER - Herma Men negat houdt tot medio augustus een schilde rijenexpositie in het winkelpand aan de Rijssenseweg 5 in En ter. Bezichtiging op af spraak via telefoon 0547-382344. Veel mensen kennen Herma als KNO-ver- pleegkundige in het Twenteborg ziekenhuis. Ze werkt er al jaren. Vo rig jaar hield ze na aan dringen van collega's en kennissen voor het eerst een schilderijenexposi tie op haar werkplek en kreeg enorm veel posi tieve reacties. Het ge volg was dat verschil lende doeken nu bij an deren aan de muur han gen. In september staat een nieuwe expositie in het MST-ziekenhuis in Hengelo gepland. Twintig jaar geleden rondde Herma Menne gat de opleiding creatie ve handvaardigheid af. Met het diploma mocht ze lesgeven op clubs of in creatieve centra, maar ze koos ervoor om zelf te gaan experimenteren. In eerste instantie met klei. Prachtige beelden en potten sieren haar huis. "Het nadeel van boetse ren is datje een oven no- (Foto: Harry Broeze) dig hebt om de spullen te bakken", zegt Herma. "Daarvoor moet je dan weer bij een pottenbak ker aankloppen". Foto graferen is ook een gro te liefhebberij, evenals het in de weer zijn met bloemen en planten. Sinds een jaar of twee is ze met verf 'aan de gang'. Vooral schilderen op doek is nu haar grootste hobby. "Door het boet seerwerk en de fotogra fie leer je goed kijken en vanuit die vaardigheid ben ik overgegaan op schilderen", legt Herma uit. Meestal zijn het schilderijen, maar ook klompen, vazen en an dere voorwerpen weet ze om te toveren tot iets exclusiefs. Ze schildert met gevoel. Een emotionele gebeur tenis kan ze kwijt in haar schilderwerk. Iets wat indruk op haar maakt geeft inspiratie om verder uit te werken. Ze heeft ervaren dat in opdracht werken haar niet ligt. "Daar kan ik mijn eigen 'ik' niet in kwijt", aldus de schilde res. In haar hobby's kan ze helemaal opgaan. Toch zet ze voor haar klein kind Jet alles opzij. "Het is heerlijk om op te pas sen lacht ze met klein kind op de arm. Makelaarskantoor- en Assurantiekantoor Piksen BV is een dynamisch, regionaal opererend kantoor, welke deel uitmaakt van de landelijke NVM en lid is van de ERA organisatie. Ons team onroerend goed specialisten en hypotheekadviseurs vertegenwoordigt een sterke positie in zowel woning als bedrijfsmakeiaardij. De hoogwaardige kwaliteit van onze diensten wordt extra bekrachtigd door onze ISO 9001:2000 certificering. Hypotheek adviseur Uiteraard wordt uw sollicitatie door ons vertrouwelijk behandeld.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 19