OOP Enorme kortingen RUSSEN 4 Shows GV Omhoog op vele producten uit ons assortiment! Wedstried schrieven Albers: Porsche 911 Turbo S. ZATERDAG Rolgordijnen Vouwgordijnen Horizontale- en verticale A jalouzieën Plissé's buiten» Rijssensestraat 164, tel.: 0548 - 54 44 99 op alle zaterdag Esstraat 55 - 7462 EA Rijssen - Tel. 0548-51 28 88 DAGELIJKS open tot 20.00 UUR Dinsdag 18 juli 2006 11 DALFSEN - Dit jaor be stiet de SBOv tien jaor. In verband daormet is dr een schrieverswedstried waoran iederiene, die denkt det hi-j of zi-j in ien van de dialekten van Oaveriessel een bettie schriemen kan, met mag doen. Hoe ut in zien wark giet, en ut reglement aover wa-j wel en niet maegt, kö-j opvrao- gen bi-j: Henk van 't Zand, Prinsenstraat 10 7721 AJ Dalfsen of per E-mail bi-j bakzand@hetnet.nl. Hoe meer deelnemmers hoe lie ver. Vollend jaor wordt oen gedichies of oen verhaeltie dan wellicht op-enömmen ineen mooi buukie. lej hebt met mekaere ruumschoots de tied umme dr iets moois van te maeken want oen ko pie mut binnenwean veur 30 november van dit jaor. Voor Formule 1-coureur Chris- tijan Albers is een jongens droom in vervulling gegaan. Sinds enkele weken rijdt hij, als ambassadeur van het merk, een Porsche 911 Carrera S Coupé. Albers is een van de eersten in ons land die een 911 Turbo rijdt. Philip Stassen van Porsche vergeleek de Porsche Turbo met de coureur: "Beide hebben de kracht en het karak ter om op het hoogste niveau te kunnen presteren. Het is een auto, die Albers op het lijf is ge schreven." WIERDEN - Het was een topdrukte in sporthal 'n Dik ken aan de Dikkensweg te Wierden. Gymnastiekvereniging Omhoog hield haar tweejaarlijkse uit voering. Door de explosieve groei van het aantal leden de af gelopenjaren was het zelfs noodzakelijk om drie voorstellin gen te geven. Dit om alle ouders en andere belangstellenden de gelegenheid te geven om te komen kijken. Vrijdag- en zaterdagavond kenden vrijwel hetzelfde pro gramma. Een programma dat bestond uit zowel gym-/ turn- nummers als jazzdansnummers. Dit alles in het teken van het thema Olympische Spelen. Van Afrika (Lion King) tot Grie kenland (Sirtaki), vele landen kwamen aan bod. Zowel de re creatieve groepen als de verschillende selecties traden voor het voetlicht. Zaterdagmiddag waren naast de vele ouders ook de opa's en oma's flink vertegenwoordigd. Dit omdat het middagprogramma vooral door de jongste le den werd verzorgd. Afgewisseld met optredens van verscheidene selecties. On danks de warmte in de sporthal hebben zo'n 1250 mensen genoten van de wervelende uitvoeringen dit weekend. Met het prachtige Griekse decor, het perfecte licht en geluid van Exes light sound, een presentator in Griekse kledij en een heuse Olypische vlam waande iedereen, zowel deelne mer als toeschouwer, zich in Olympische sferen. wem 20% KORTING mmotim MA0LBE&T

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11