Hockeyteam kampioen Gebitscontrole Rabobank introduceert Rabo HypotheekHulp® Verzekeren? Praat éérst eens met ons! TjjnyÉfr/ Wijk De Liesen krijgt gezicht Wis en waarachtig Het is tijd voor de Rabobank Daar plukt de vruchten van! Univé Oost De beste begeleiding bij de aankoop van je eerste huis. Rabobank WGGGNGR Holtens Nieuwsblad Dinsdag 4 juli 2006 H03 Kindertentoonstelling Gestipt gestreept, Na- tuurdiorama Holterberg, zondag 30 april 2006 - zondag 3 september 2006 Zomeravondconcert HMV. Kalfstermanswei- de. dinsdag 4 juli 2006, 19:30 Sploder Feest, Espelo, vrijdag 7 juli 2006 - zon dag 9 juli 2006 Open dag Hockeyclub Holten, Hockeyveld ach ter station, zaterdag 8 juli 2006, 10:30- 13:30 HOLTEN - Voor het Hoc keyteam E2-jaars was het eindelijk zover. De ploeg sloot met een verdiende overwinning op EHV in Enschede de competitie af. Na de wedstrijd was het kampioenschap een feit. Mede door hun groei in speltechnische vaardighe den was het team onver slaanbaar dit jaar. Afgelo pen week werd dit uitbundig gevierd, na het in ontvangst nemen van de kampioens medaille zijn de jongens vanaf het clubhuis op een wagen geklommen en heb ben een ereronde door het dorp gemaakt. Volgend jaar zullen zij in de competitie uitkomen met een D-l 1 for matie. HOLTEN - Iedereen weet hoe belangrijk een gezond gebit is voor de hond. Maar niet iedereen weet dat maar liefst 80 procent van de honden ouder dan 3 jaar last heeft van tandvleespro blemen. Als hondenbezitter hoef je dit niet te merken. Een hond klaagt immers niet. Toch is Univé heeft een kijk op verzekeren die bij past. Praktisch, persoonlijk en zonder overbodige franje. Neem de proef op de som en beoordeel zelf onze service én onze premies. Stap eens bij ons binnen, of bel ons. U bent altijd welkom. VERZEKERINGEN J V/J Burg. de Beaufortplein 13, 7475 AG Markclo Telefoon (0547) 36 70 00 het probleem vaak ernstiger dan veel wordt gedacht. Tandvleesproblemen worden veroorzaakt door tandplak en tandsteen. Beiden kunnen leiden tot ontstoken tand vlees hetgeen op zijn beurt weer kan leiden tot verlies van tanden of kiezen. En op lange termijn kan dit zelfs resulteren in ernstige infec ties van belangrijke organen als lever en nieren. Wie wil weten hoe gezond het gebit van zijn of haar hond is, komt op zaterdag 22 juli naar de winkel van Cl 000 Dikkers aan de Dorpsstraat in Holten. Bij de winkel staat een deskundige klaar voor een gratis gebits controle van Pedigree. Men krijgt bovendien een mooie oorkonde mee naar huis met het resultaat van de controle en een gratis probeerverpak- king van Pedigree Dentastix. Het beste is om met twee personen te komen zodat er altijd iemand op de hond kan letten als men gebruik wil maken van de aanbieding op Pedigree Dentastix bij deze winkel. Honden mogen na melijk helaas niet naar bin- Als je voor de eerste keer een huis gaat kopen, komt er nogal wat op je af. De Rabobank biedt je de hulp die je nodig hebt. We regelen de juiste hypo theek en verzekeringen en de rompslomp er om heen, zoals taxatie en notaris. Daarnaast nemen we een flink deel van de bijkomende kosten voor onze rekening. Bovendien nodigen we je na een jaar uit voor een Update gesprek, om te kijken of je nog tevreden bent over je hypotheek. Met de Rabo HypotheekHulp" is het kopen van je eerste huis een hele zorg minder. Maak snel een afspraak met een van onze hypotheekadviseurs. Het is tijd voor een bank die het anders doet. A Moandagmann en ik wörd'n mie toch wakker met nen kater! Of det noe kwam van het Diekerhookse fees of van den onmeunigen dreun den't Portugal uutdeel'n an öóns onoaverwinnelijke Oranje, det wêê'k neet. Feit is, dak wier met beire beene op de gróónd stoa. Het léam'n geet gewoon wier duur. Gewoon nog een paar wekke voetbal en de kommende drei wekke ok nog is een kêêr. de Toer de Fraans. Toch wik nog eff'n terugge komm'n op het Diekerhookse feest en misschien is het wa een betje te volle preak'n vuur eeg'n parochie, ma zie hadd'n wier nen donderse móóie revue, nen merakelsen móói'n optoch en nen hêêl'n gezelligen zundag, mar't allerfijnste was de vis en die könk, met mien kunsgebit uut Riessen, lekker fien kèw'n. DAT was wier good op dreef. Zo, noe genog oaver't Diekerhookse fees want het Sploder Spektakel steet a wier vuur de duure en det is ok aitied iets bezunders en neet minder móói. Hun optoch is uniek in Nederlaand. Zie stell'n zich aitied op bie de Kolkweire, réêd'n langs gen één huus en kwam zóó bie de feestwei- re. Ik heb begrepp'n dat zet noe aans goat doo, ma zie komt wal wier bie de feestêênte terechte. Um ok is een kêêr vuur de Splööder parochie te preak'n, het Sploder fees det mai neet miss'n, al was het allêne ma um eff'n wier bie te kuiern met Ebbe Krieger en de kêarls. Al was't alléne ma um den machtigen móói'n, gröót'n, apart'n Splóós'n optoch is één kêêr te zeen. Hooker goat der rö- stig hen. doar kriej gen spiet van, op zien heugst een zeer heufd. Woei ok nen zeer'n kop van kriegt is het vuurspell'n van de Toer de Fraans. Hêêle volksstamm'n doot met an de toer van "de drei spli-nters", of zoiets en amoal hebt ze der verstaand van. Mie vroagt ze ok wal is van, wat dêénk ie der van, wie geet der dit joar wier winn'n en dan hóöl ik het ma op Joop Zoetemelk. Dan kiekt ze mie an, as of zet in Keul'n heurt döóndern, vroagt neet vêêrder en loat mie met roste. Wus ie trouwens det ze in Hoolt'n vrogger ok ne "Toer de Hoit'n" hadd'n? T'is a lange e lêêd'n en akket good heb- be, wörd'n ut op töuw e zat duur de jongs van de Groot. Het was ech woar, ne wekke laank rie, noar Ênter, noa Bathem en hêêi Sallaand duur. Ik geleuve det Jehan Pluumers uut Eênter wun en Jehan Temaat wörd'n twee des op nen öölde fietse, woet allêne de mill'nstukk'n van de trappers nog an zatt'n. Det was nog is ofzeen. Hij was öönz'n fietsheld. De Toer de Fraans heffe nóóit e rêêd'n, ma fiets'n det konne. Wis en waarachtig. De vêêrkaante viejkop HOLTEN - De eerste fase van de nieuwe woonwijk De Liesen werd afgelopen donder dag 29 juni gepresenteerd tijdens een inloop avond in het Holtense gemeentehuis. Voor de ontsluiting komt er net voorbij de Lie- zenboerderij een rotonde. Tussen de Liezenweg en de Larenseweg wordt het eerste deel van de wijk gebouwd, waar ruimte is voor in totaal hon derdtachtig woningen. Als alles meezit, zouden de eerste honderdtwintig er in 2010 moeten staan. Daarna volgt de rest, waarbij de bouw af hangt van de vraag en het maximum aantal wo ningen dat jaarlijks bijgebouwd mag worden. Ook zal waarschijnlijk rond die tijd in wijk de Kol worden gebouwd, omdat daar grond vrij komt door het verdwijnen van industrie. De eer ste fase van het plan laat een speelweide zien, we gen, een vijver, rijtjeswoningen, twee-onder-een- kap en losstaande huizen. Het gaat om huur- en koopwoningen in verschillende prijsklassen, waarbij ook aan starters is gedacht. Voor senioren zijn er bouwplannen van appartementen in het centrum. Nu de tekeningen er liggen, zal de ge meenteraad er over vergaderen. Daarnaast kun nen betrokkenen eventueel bezwaarschriften in dienen. Mocht er verder niets in de weg liggen, dan kan volgend jaar zomer al worden begonnen met het bouwrijp maken van de grond en zullen de eerste huizen in 2008 worden opgeleverd. Ook is er een globale schets van de overige fasen. Hiervoor worden al wel grondaankopen gedaan, maar de exacte indeling ervan is nog niet be kend. De eerste fase van woonwijk De Liesen. Hier kunnen maximaal 180 woningen worden ge bouwd. huis-aan-huiskranten Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis- aan-huiskranten BV, beho rende tot Wegener NV, in sa menwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stich- tings-bestuur: W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842383 0548-363637 of 0548-597357 Abonnementen: tel. 053-4842383 of e-mail: abonnementen@whk. wegener.nl Eindredactie: Peter Bulthuis Tel: 0548-597370 Fax. 0548-597369 Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100 7462 AT Rijssen E-mail: holtens. nieuwsblad@whk. wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot vrijdags 12.00 uur) Hoofd redactie: A. Schepers Advertentie-adviseur: D.J. Schuppert, tel. 0548- 597357 mobiel: 06-51531406 Fax: 0548-597359 E-mail: dj.schuppert@whk.wege- ner.nl Bladmanager: B.A. Zieleman, tel 06- 51 198351 of 0548-597350, fax: 0548-597359 Commercieel regiodirecteur: G.J.M. ter Hedde Directie: J.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G, Arendsen-Tieben Algemene voorwaarden www.wegcncrhuisaanhuiskranten.nl

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3