GERAN Benthe Vos doet aan Highland Dancing Serie zomerconcerten KRR I Echtpaar Folkert wint ringenactie Saffier Uitbreiding Regiotaxi Vertegenwoordiger m/v Verkoper Binnendienst m/v Dinsdag 4 juli 2006 Klanten die trouwringen kochten bij Saffier, maakten namelijk kans op terug gaaf van de waarde in sieraden. De familie was blijverrast te horen dat ze had den gewonnen. De actie bleek een groot succes. Alle deelnemers kregen in elk geval een diner bon aangeboden voor een driegangendiner in het Brodshoes. "At r <14 GERAN is een professionele snelgroeiende onderneming, die al bijna 14 jaar hekwerk, poortautomatiseringssystemen en hekwerkonderdelen verkoopt GERAN is importeur van het vooraanstaande merk FADINI automatiseringssystemen en van verschillende internationale fabrikanten van hekwerkonderdelen. Voor uitbreiding van ons team zi jn wij op zoek naar een; Functie omschriivini»: :U bent v erantwoordelijk voor het onderhouden van bestaande contacten, het uitbouwen van nieuwe contacten en het binnenhalen van orders voor poortautomatiseringssv sternen en hekwerkonderdelen. De contacten worden door u geadviseerd in het gebruik van onze fantastische producten. Gevraagd wordt: Een commerciële, enthousiaste persoonlijkheid. Iemand met goede contactuele eigenschappen, die uitstekend zelfstandig kan werken. Iemand met mime ervaring in de verkoop. Iemand die eigenvcrantwoordelijkheid en initiatief toont. Technische interesse is een pré. Minimaal MBO niveau. Functie omschrijving: U bent verantwoordelijk v oor de telefonische verkoop v an hekw erk, hekw erkonderdeien en automatiseringssystemen. U ondersteunt on/c vertegenu oordigers. maakt ofTcrtes en volgt deze op. U onfv angt klanten en prospects itt onze showroom en verwerkt de orders. Gcv raaed wordt: Een commerciële, enthousiaste persoonlijkheid. Iemand die uitstekend in een team kan w erken. Goede beheersing van de Duitse en Engelse taal. Iemand met technische interesse. Minimaal MBO niveau. Wii hieden: - Prettige werksfeer in een enthousiast jong team - Goede primaire cn secundaire arbeidsv oorw aarden. - Dc mogelijkheid tot liet volgen van gerichte cursussen. U kunt uw sollicitatiebrief met CV schrijven of mailen aan; GERAN BV t.a.v. dhr. A. Ligtenberg aligienberg v/;ge ran. nl www.geran.nl RIJSSEN - Benthe Vos uit Rijssen doet aan Highland Dancing. Een Schotse dans. Geen folkloristische dans, maar juist eentje uit het leger. "Vroeger gebruikten ze de dans om het uithou dingsvermogen te ver groten", weet Benthe. Maar dat is niet de reden waarom zij deze dans beoefent. "Mijn moeder wilde wel graag doedelzak spelen. Mijn vader gaf haar daarom doedelzakles als verj aardagscadeau" vertelt ze. Dit werd ge daan bij de Concord Pi peband uit Hengelo. Er werd bij gedanst en dat leek Benthe wel leuk om te doen. Zij heeft andere dansen gedaan, maar de ze stijl sprak haar aan. "Je springt vooral op de bal van je voet". Het is een individuële dans die veel van je energie vergt. Natuurlijk in Schotse kilt en met doedekzakmuziek. Met de groep treedt ze in de regio op, maar ook RIJSSEN - De serie zo merconcerten van de Kulturele Raad Rijs sen bestaat deze zomer uit een drietal orgel concerten in de Ont- moetingskerk. De data en uitvoerenden zijn donderdag 6 juli - orgelleerlingen Muziek school, woensdag 19 juli organist Dick Sander- man en zijn dochter An neke en op woensdag 30 augustus organist Arend J. Kettelarij en blokflui- tiste Nadine Kettelarij. Deze zomerconcerten beginnen altijd om 20.00 uur en de toegang is gratis. Deze serie zomercon certen, die gewoonlijk in het Rijssense stadhuis werden gehouden, wijkt dit jaar uit naar de Ont- moetingskerk. Het stad huisorgel dat een centra le rol vervult in de zo- merserie, is namelijk al gedemonteerd en opge slagen in verband met de aanstaande sloop van het oude stadhuis. De concertcommissie van de Kulturele Raad Rij sen heeft daarom besl ten een alternatieve set te organiseren in de 0» moetingskerk. Deze zomerconcertsei wordt geopend met ei concert door orgellee lingen van de Rijsseni Muziekschool. Op dj» derdag 6 juli bespet zij het kerkorgel. RIJSSEN - De familie Folkert werd bij juwelierszaak Saffier getrokken als winnaar van hun trouwringenactie. RIJSSEN - Met het on dertekenen van het contract tijdens een feestelijke bijeenkomst afgelopen woensdag 28 juni in het Parkge bouw, werd in de ge meente Rijssen-Holten en Wierden de Regio taxi geïntroduceerd. Herkenbaar door de grij ze kleur en busjes in wit, staan enkele taxi's te glimmen in de zon bij het Parkgebouw. De taxibedrijven die meedoen in deze twee gemeenten zijn Taxi Baan, Taxi Aanstoot, Taxi Tijhuis en Taxi' Schasfoort. De eerste drie werken via ver voersbedrijf De Vier Ge westen (DVG). Voor een klein bedrag kunnen inwoners van de gemeenten Rijssen-Hol ten en Wierden nu ook gebruik van deze nieuwe vorm van openbaar ver voer van deur tot deur. Alleen Twenterand, Din- kelland en Tubbergen missen nog in het Twent se rijtje. Maar deze ge meenten zullen zeker gaan volgen. Iedereen kan gebruik maken van de Regiotaxi, De Regiotaxi komt nu ook in de gemeenten Rij (Foto: Harry Broeze) maar reizigers met een WVG-indicatie betalen een sterk gereduceerd tarief. Zij kunnen via de gemeente een vervoers- pas krijgen. Ritten binnen de ge meenten kosten 3,40 eu ro en voor mensen met een pas 1 euro. Daarbuiten 1,70 euro per OV-zone en 1,70 eu ro opstaptarief. Voor degenen met een pas: 0,50 euro per OV- zone en 0,50 euro op staptarief. Wel zijn er enkele regels die gelden bij de Regiotaxi. De taxi moet minimaal een uur van tevoren via nummer 0900-1814 ssen-Holten en Wierde worden besteld. Daarnaast kan de taxi minuten eerder of lal komen dan afgesproke Omdat het mogelijk dat er nog andere kla ten meereizen die ergi anders moeten word afgezet of opgehaa kan de reistijd tot e half uur langer duren. Een Schotse kilt is de uitrusting voor deze Schotse dans. (Foto: Harry Broeze) wel door het land of voor wedstrijden zelfs in het buitenland. Nu wil Benthe graag les gaan volgen in het land van herkomst: Schot land. Benthe: "Ik heb twee leraressen maar die zitten met het dansen op hetzelfde niveau als ik". Ze kunnen haar dus tij dens de lessen wel bijsturen, wat techniek betreft, maar verder niet veel nieuws meer Ieren. Via haar school De Wa- erdenborch in Holten krijgt ze de kans om de oversteek te maken. Jaarlijks wordt daar de Joop Wittermansprijs uitgereikt aan enkele leerlingen die iets bij zonders willen doen. ook aan Benthe. "Ik weet nog niet neer ik ga. Of in juli volgend jaar". Kiest voor nu, dan moet ze reis alleen maken. Vo gend jaar zou ze it haar twee leraress meekunnen. En dat natuurlijk veel gezel ger.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 22