'Op verjoarsvisite biej Harmonie Sint-Jan' Diverse activiteiten tijdens Ronde Enter Vakantie Topper Canon MV 900 Digitale Video 333,- Vakantie Topper Canon Eos 350D Canon 18-55mm Dodelijk ongeval Sint-Jan naar Lampertheim Nu van 429,- Gratis MP3 [H GQD voor Speler Nu van 899, voor 799,- Gratis MP3 Speler Foto ten Velde-Dorpsstraat 19 Holten 0548- 361850 info@combifototenvelde.nl 1 uur digitale fotoservice Nu bij aankoop van een EOS 350D een workshop digitale fotografie* voor slechts 25,00. □ODD Foto ten Velde-Dorpsstraat 19 Holten 0548- 361850 info@combifototenvelde.nl 1 uur digitale fotoservice Dinsdag 4 juli 2006 11 VVIERDEN - Harmonie Sint-Jan bestaat in 2006 tachtig jaar en dat viert de VVierdense muziekvereni ging met een grandioos ju bileumconcert in de bui tenlucht op zaterdag 8 ju li. Het thema van de avond, Op verjoarsvisite biej Sint-Jan, is voor de tachtigjarige har monie reden om muzikaal (link uit te pakken en op die manier iets terug te doen voor de vele steun die Sint- Jan altijd heeft gekregen van de Wierdense bevol king. Het concert is uiter aard gratis: de jubilaris trak teert. 's Avonds om 21.00 uur barst in de muziekkoe pel het spektakel los met een meer dan twee uur du rend programma dat bestaat uit populaire luisterliedjes, filmmuziek, licht-klassieke werken en meezingers. Het orkest wordt vocaal ge steund door Tony Sherman en Vera de Bree. De van oorsprong uit de Antillen afkomstige Sherman is een oude bekende van Sint-Jan. Deze 'Nederlandse Stevie Wonder' was ook present tijdens het 75-jarig jubi leum. Zijn spetterende op treden destijds staat nog bij menig bezoeker in het ge heugen gegrift en de Har monie twijfelde dan ook geen moment om hem dit maal opnieuw de sterren van de hemel te laten zin gen. De Bree is een aanstor mend talent dat ervaring op deed bij het orkest van de Koninklijke Luchtmacht. Daarnaast toerde zij met er kende feestbands als Too Hard to Handle en Soul Survivors door Nederland. Dirigent Josef Suilen heeft ervoor gekozen om het pro gramma een Italiaans tintje mee te geven. Zo bestaat het repertoire uit liedjes van ar tiesten als Laura Pausini en Zucherro en komen ook evergreens langs als "Napo- li" en "O Sole Mio". Ook het licht-klassieke genre wordt niet geschuwd met onder meer "La Gazza Lad- ra" van Rossini. WIERDEN - In het week end van 15 en 16 oktober is Harmonie Sint-Jan te vin den in de omgeving van on ze Duitse partnergemeente Lampertheim voor een kleine concerttournee. Tijdens dit weekend zal het A-orkest onder meer optre den met de bekende soliste Maria Carb. Ook zullen er radio-opnames worden gemaakt voor de Duitse WDR. ENTER - Op de Witmoesdijk in Enter vond zaterdag 1 juli vond omstreeks 20.30 uur een dodelijke aanrijding plaats. Een 34-jarige man uit Rijssen fietste met zijn dochtertje van een halfjaar oud over de Witmoesdijk in Enter in de richting van Rijssen. Het kindje zat in een fietskarretje, dat achter de fiets bevestigd was. In een flauwe bocht naar links werden de vader en zijn kindje van achteren aangere den door een auto, bestuurd door een 24-jarige vrouw uit Enter. De vrouw was vermoedelijk verblind door de laag staande zon en had de fietser die voor haar in dezelfde richting reed, over het hoofd gezien. De 34 jarige man overleed ter plekke aan zijn verwondingen. Zijn dochtertje liep lichte verwondingen op. De politie is op zoek naar getuigen van de aanrijding en verzoekt hen zich te melden via het nummer 0900-8844. ENTER - De Ronde van Enter wordt zaterdag 8 juli gehouden in het centrum van Enter. De inschrijvingen zijn per fect verlopen en in alle cate gorieën zijn meer inschrijvin gen dan verwacht. Even was de organisatie bang dat een wedstrijd in Valken burg (L) bij de masters 50+ roet in het eten zou gooien, maar het tegendeel is waar. De wedstrijd in Valkenburg gaat niet door wegens te wei nig inschrijvingen. Zelfs 50+ wereldkampioen Herman Mittertrainer heeft voor Enter gekozen, evenals Nederlands kampioen bij de Nieuwelin gen Mats Boeve uit Nijver- dal. Bart Boom is met start nummer 1 een favoriet in En ter bij de elite en mag Marco Kok zijn kampioenstrui ver dedigen bij het Kampioen schap van Enter. Tussen deze wedstrijden door geeft de Jazzgroep Raduga Swinx onder leiding van Doreen Weijers een streetpa- rade en demonstraties op het dorpsplein om 16.00, 17.30 en 18.30 uur. Verder zorgt de Rijssense Drive Inn Re-Pulze voor de muzikale omlijsting en zijn er Fitness demonstraties op het dorpsplein, dat nu een voudig te bereiken is door een loopbrug aan de Dorps straat. Veiligheid boven alles en de mensen hoeven niet snel de weg over te rennen. Een van de wielrenners wordt geïnterviewd bij de jurybus.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11