Harry Kolkman begint rijschool T Jeugd AV Rijssen strijdend ten onder Extra kaarten optreden UB40 28 lats in rubberen kappen. Volledig traploos elektrisch verstelbaar met extra nek-en cr knieknik. Luxe boxspringset compleet met „pocketveermatrassen en 9 cm. 'dikke topper! Andere maten mogelijk. 140x200 nu: nu vanaf (oppelledikant incl. bodems, nachtkastjes en comfortmatrassen Massief grenen halfhoogslaper, zeer compleet uitgevoerd. nu al vanaf Handig voor logees! Onderschuifbed met makkelijk bedienings systeem. 90x200 ledikant op een comfortabele in- en uitstaphoogte n diverse kleuren leverbaar. normaal 299,- nu: nu vanaf Rijssense Paardendagen Beltman wint wedvlucht Dinsdag 20 juni 2006 24 ENSCHEDE - UB40 zal maandag 3 juli 2006 in Go Planét En schede staan. Door een andere zaalin deling zijn er extra kaar ten vrijgekomen voor het uitverkochte concert van UB40. Go Planet Enschede heeft nog 250 extra kaarten voor UB40 in de verkoop. Kaarten zijn te verkrij gen aan de kassa van Go Planet. Via 0900-9000 8000 (www.ticketpoint.nl). Via alle verkooppunten van ticketbox. HOLTEN - Harry Kolkman aan de Vica- rie 10 is zijn eigen rij school begonnen on der de naam Rijschool Holten. "Ik ben altijd vertegen woordiger geweest van leveranciers op het ge bied van woninginrich ting. Door allerlei oor zaken kwam daar een eind aan. Toen ben ik in september begonnen met de opleiding tot rij schoolhouder in Nieu- wegein. In mei heb ik het laatste deelcertifi caat behaald. Ik heb nu Harry Kolkman heeft een rijschool aan de Vicarie 10. (Foto: Sander Scheperman) WKVOORDEEL, nu bij Trendbcd! ■Een greep uit onze collectie: l HET BETERE BED VOOR BETAALBARE PRIJZEN al een aardige klanten kring opgebouwd en er komen er steeds meer bij. Het volgen van theorielessen in klassi kaal verband gebeurt steeds minder. Velen vinden het pretti ger om een boek te ko pen en de opgaven via internet te maken. Maar de mogelijkheid bestaat zeker nog wel." "Mensen kunnen bij mij stapsgewijs lessen: het ene onderdeel moet goed afgerond zijn voordat we met een nieuwe beginnen. Zo weet ik zeker dat ze elk deel goed onder de knie hebben. Ik bied mensen ook verschillende verschil lende pakketten aan zo dat ze zelf keuzes kun nen maken. Informatie daarover is te vinden op www.rijschoolholten.nl "Mijn eigen opleiding gaat ook nog door: dc praktijkdiploma's voor het bromfietscertificaat en de aanhanger hoop ik na de zomer ook te behalen zodat ik de mensen nog meer te bieden heb." RIJSSEN - De Rijssen se Paardendagen 2006 staan voor de deur, er is een zeer compleet paar densport evenement op gezet met diverse ru brieken. Nieuw is de speciale dressuuravond voor Z- combinatie pony's en paarden, deze avond wor den er ook rubrieken ver reden voor jonge paar den. Vrijdag 30 Juni Dressuur klasse ZI en Z2 Paarden en Pony's vanaf 15.00 uur. Dressuur Jonge Paarden: dinsdag 4 juli oefensprin gen vanaf 17.30 uur. Woensdag 5 Juli Sprin gen Paarden klasse B vanaf 17.30 uur. Dressuur Paarden klasse Ben LI. Donderdag 6 Juli Sprin gen Paarden klasse L vanaf 17,30 uur. Dressuur Paarden klasse L2, Ml enM2. Vrijdag 7 Juli Springen Paarden klasse M, Z en ZZ vanaf 14.00 uur. Grote Prijs van de stad Rijssen Zaterdag 8 Juli Springen Pony's Klasse B. L. M, Z en ZZ. Dres suur Pony's Klasse B. LI, L2,M1 en M2 Inschrij vingen zijn in de meeste klassen nog mogelijk. RIJSSEN - Alle drie jeugdteams van de AV Rijssen namen 17 juni deel aan de regiofinale van de KNAU in het prachtige FBK stadion in Hengelo. Maar liefst 400 atleten kwamen tij dens deze finale in ac tie. Het Zandvoort-team (meisjes C) werd uitein delijk vijfde in het klas sement met een totaal van 4.301 punten (bijna 300 punten meer dan dc vorige keer met 4.005 punten). Twee eerste plaatsen (speerwerpen en kogelstoten), twee nieu we club records en een aantal PR's waren uitein delijk toch niet voldoen de voor een plaats op het podium waarvoor zij net 70 punten te kort kwa men. Ook het jongens (D) team van Van Losser Select Sport wist niet verder te reiken dan een vijfde plek in het klasse ment. Zij haalden 3.419 punten (ook bijna 300 punten meer dan in de voorronde met 3.135 punten). Ook zij verbe terden maar liefst drie ClubRecords, behaalden twee tweede plaatsen (verspringen en hoog springen) maar wisten ondanks deze prima pres taties het podium niet te halen. Het meisjes (D) team van Van Losser Select Sport werd uitein delijk zesde eindklasse ment met 3.319 punten (bijna 400 punten meer dan hun beste prestatie met 2.937 punten). Ook zij wisten het podium niet te halen. Toch kijkt de AV Rijssen met vol doening terug op deze fi nale waarin zij zich met succes hebben kunnen meten op diverse onder delen met grote clubs uit Apeldoorn, Almelo, Arn hem, Nijmegen, Deven ter, Hengelo en Ensche de. RIJSSEN - De leden van Postduivenvereni ging Het Luchtvermaak namen afgelopen zater dag deel aan twee wed vluchten. Er werd ge streden door 725 duiven vanaf het Belgische Pommeroeul op een af stand van ruim 280 ki lometer. De duiven werden gelost om 7.00 uur 's ochtends onder gunstige weersom standigheden. De win nende duif arriveerde om 10.27 uur bij H.J. Belt man aan de Paulus Pot terstraat. Uitslag: 1. H.J. Beltman; 2. G. Klein Na gelvoort; 3. Joh. Seppen- woolde; 4, 5 en 10. G Tijhuis; 6 en 8. Js. Tij huis; 7. J.H. Kamphuis en 9. J.W. van Brussel.Bij dc jeugd werd de wedvlucht vanaf Pommeroeul ge wonnen door de broers Seppenwoolde. Jeugduit- slag: 1Gebr. Seppen woolde; 2,4 en 5. A. Krijgsman en 3 Gebr. Slagman. De tweede wedvlucht was vanaf hel Franse Bourges op een afstand van 655 kilonie ter. De ruim 200 Rijssen se duiven werden 's och tends gelost om 6.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 24