Gerrit Snellenberg opent Fixet Holten Wij zijn tijdens de koopzaterdagavond 24 juni a»s. óók open! SATURDAY LE PARRELL MODE SCHOENEN Verkoop boek loopt boven verwachting BOMEDO ZATERDAG Kleding Schoenen Kortingen 10 tot 50% Koopjeskelder 75% Koopzaterdagavond 24 juni Juwelier Bomedo 24 JUNI A.S. Aanrijding op A 1 Nieuwe Raadsgriffier KOOPZATERDAG IN CENTRUM RIJSSEN Haarstraat 40 Rijssen Tel: 0548 - 541332 Dinsdag 20 juni 2006 11 WtèMSmSMi HOLTEN - Gerrit Snellen berg, al achttien jaar Fixet- ondernemer in Eefde, opent woensdag 5 juli aan de Kei- zersweg 65 C en D een Fixet Bouwmarkt. Een al jaren gekoesterde wens gaat in vervulling. Zeker zo'n acht jaar geleden was Gerrit al voor de eerste keer aan het kij ken, om naast zijn huidige Klusmarkt in Eefde, een Fixet Bouwmarkt te openen in Hol ten. De verbouwingen zijn af gerond, het grootste gedeelte van het nieuwe personeel is al aangenomen en deze week is begonnen met de inrichting en het vullen van de Bouwmarkt. De deuren gaan woensdag 5 juli open met schitterende me- ga-aanbiedingen voor de ope ningsdagen tot en met 8 juli. Dagelijks is de Fixet Bouw markt open van 08.30 tot 18.00 uur en donderdag en vrijdagavond is er koopavond tot 21.00 uur. Nieuw bij Fixet Bouwmarkt Holten is het In terieur Ideeënplein. Hier vindt men artikelen en tips voor een optimaal aangeklede living, slaapkamer, hal, keuken of badkamer. Met de bril van een binnenhuisarchitect en des kundig advies van de mede werkers kan men ideeën op doen voor een nog groter woongenot. Zelf doen, samen HOLTEN - De verkoop van het boek De kogel is er eer der dan de knal over de Hellendoornse verzetsman Herman Kampman, ver loopt boven verwachting. De tweede druk ligt inmid dels in de boekhandel en de reacties zijn heel positief. "Ik wordt hier een beetje stil van", vertelt de auteur Her man Kampman (neef van de verzetsman) over de geweldi ge belangstelling. Het is het waargebeurde verhaal over een bescheiden Hellendoorn se jongen die zich tijdens de Tweede Wereldoorlog op alle mogelijke manieren verzette tegen de Duitse overheerser. Hij werd op slinkse wijze verraden en een paar weken voor de bevrijding van Hel- lendoorn door een vuurpelo ton geëxecuteerd. Na zijn dood vonden broers van herinnering aan neef en schrijver van 'De kogel is er eerder dan de knal' gegeven. De jarenlange research resul teerde in een schokkend en boeiend verhaal dat niet al leen het leven van de dappere Herman Kampman beschrijft maar ook een goede kijk geeft op de gemeente Hellen- doorn in oorlogstijd. Het boek heeft een hoge cultuur historische waarde, mede door de tientallen foto's, ver klaringen en krantenknipsels uit die tijd. Een échte aanra der voor allen die geïnteres seerd zijn in de Tweede We reldoorlog, maar ook zeker voor jongeren die willen we ten hoe men destijds leefde. Het boek is verkrijgbaar bij boekhandels in Hellendoorn, Nijverdal, Rijssen, Wierden en Holten, of te bestellen via www.twentwel.nl Het personeel van Fixet Holten verwelkomt vanat 5 juli iedereen om een kijkje te ko men nemen in de nieuwe zaak aan de Keizersweg. doen, of laten doen is het mot to bij het Interieur Ideeën- plein. Afhankelijk van de ei gen vaardigheden bepaalt men in overleg met een van de gekwalificeerde medewer kers, wat het beste past. Naast wisselende collecties zijn de volgende artikelen te rug te vinden op het plein: vloeren, parket en laminaat, in vele variëteiten en soorten, deuren in allerlei keuzes, groottes en uitvoeringen, schuifwanden geschikt voor de meeste ruimten om op bergruimte te creëren en op stellingen van Stanley, de luxe kastsysternen. Ook kan men het huis laten beveiligen vol gens het Politie Keurmerk Veilig Wonen. Fixet Holten is gecertificeerd. Een van de mogelijkheden waarmee men naast een rustig gevoel, ook nog eens kan besparen op de inboedelverzekering. Wie meer wil weten over de voort gang en de schitterende ope ningsaanbiedingen, kan kij ken op www.fixetholten.nl. Hier wordt men ook op de hoogte van de vorderingen. Herman Kampman het vulpot lood dat hij altijd in zijn linkerborst zakje bij zich droeg. De kogel schampte de pen en door boorde daarna het hart van de verzetsman. Dit indruk wekkende aandenken werd ter i JUWELIER REPARATIE ATELIER naast de Schildkerk, Schild 5. Rijssen Tel. 0548 -51 27 74 CRAZY ENTER - De politie kreeg maandag 12 juni om 07.35 uur de melding van een aanrij ding op de A 1, Noordbaan ter hoogte van Enter. Ter plaatse troffen politieagenten twee zwaar beschadigde auto's aan. Een van de auto's lag aan de rechterzijde van de snelweg op zijn kop in de sloot. De 52-jari- ge automobiliste uit Holten kon met de hulp van de brandweer en ambulancepersoneel worden bevrijd. De tweede automobilist, een 45-jarige man uit Bome. zat in de berm. Zijn auto was aan de Imkerkant in de vangrail te rechtgekomen. Beide bestuurders konden zich niets meer herinneren van de toedracht van de aanrijding. Zij zijn met onbekend let sel naar het ziekenhuis gebracht. Onderzoek heeft inmiddels uitgewezen dat de 45-jarige man vol de achterzijde van de auto van de 52-jarige vrouw heeft geraakt. Hier door is de vrouw rechts in de berm beland, over de kop geslagen en in de sloot tot stil stand gekomen. De auto van de man is door de aanrijding gaan spinnen en links in de vangrail tot stilstand gekomen. De politie maakt proces-verbaal op. RIJSSEN - De heer H.A.J. van de Vliert wordt per 1 oktober 2006 de raadsgriffier van de gemeente Rijssen-Holten. De gemeenteraad behandelt het voorstel van zijn benoeming op maandag 26 juni 2006 tij dens de gemeenteraadsvergadering. Van de Vliert volgt de heer A.C. van Eek op, die per 1 mei 2006 benoemd is tot gemeente secretaris van dezelfde gemeente. De nieuwe griffier beschikt over ruime gemeentelijke er varing op verschillende beleidsterreinen en heeft vanaf 2003 gefunctioneerd als raads griffier van de gemeente Abcoude.Op dit mo ment is de heer J. Th. van Beverloo interim griffier van de gemeente Rijssen-Holten. Seizoensopruiming

Holtens Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11